Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 3 minute, gabyhhh a spus:

In Lucieni unde? Ei cum dai de ea. Ai un nr de telefon, ceva ?

După ce treci de viisoara , urmează sa faci dreapta spre lucieni , spre vio trans , dar tu mergi înainte,  urci panta și mergi în fata și în 200 300 m dai de ea , hai ca vad ca v ati activat toți,  sa i ziceți sa mi dea ore gratis de futut pt reclama

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 56 minute, Danielboss a spus:

După ce treci de viisoara , urmează sa faci dreapta spre lucieni , spre vio trans , dar tu mergi înainte,  urci panta și mergi în fata și în 200 300 m dai de ea , hai ca vad ca v ati activat toți,  sa i ziceți sa mi dea ore gratis de futut pt reclama

Ms👍

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 22 minute, Miki2021 a spus:

Am întrebat de FB, ce te agiti asa ?

Sunt nefutut  , dacă citeai mai sus vedeai ca la tgv nu mai ai ce sa futi nou, tu crezi ca e ușor cu atâtea frustrări 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 19.02.2024 la 14:03, Danielboss a spus:

După ce treci de viisoara , urmează sa faci dreapta spre lucieni , spre vio trans , dar tu mergi înainte,  urci panta și mergi în fata și în 200 300 m dai de ea , hai ca vad ca v ati activat toți,  sa i ziceți sa mi dea ore gratis de futut pt reclama

Ms colegu, eu am găsit-o

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 2 minute, gabyhhh a spus:

Ms colegu, eu am găsit-o

I ai dat bine de i ai spart rozeta ? 

Mirosea bine ? Da ne aici un raiting , unboxing 

 

Ps: Eu din lipsa de noutăți aseară va zic cu mana pe inima, i am dat un nr lu nevasta mea ....

Link spre comentariu
La 15.03.2024 la 10:35, sauiram a spus:

Are cnv nr lu tipa de sta mai sus de lucieni ,cea de are tiktok  ???

Nu mai sta acolo,eu am trecut de 3 ori și nu am dat de ea. ieri în schimb era în sensul giratoriu de la Lidl ,la stadion....dar era poliția acolo 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
3 hours ago, ale_xandru said:

Nu mai sta acolo,eu am trecut de 3 ori și nu am dat de ea. ieri în schimb era în sensul giratoriu de la Lidl ,la stadion....dar era poliția acolo 😁

Pe la ce ora?

Link spre comentariu
Acum 16 ore, ale_xandru a spus:

Era sa zic 16 cu aproximație....arata ft bn ,îmbrăcată frumos ...arata bine fata 

Și știi ceva despre  ea ,un nr de tel sau dacă mai vine aici la stadion ?

Link spre comentariu
Acum 19 minute, sauiram a spus:

Și știi ceva despre  ea ,un nr de tel sau dacă mai vine aici la stadion ?

Nu știu nimic ,nu am apucat sa vb cu ea ,dar din ce am observat eu pe tik tok o vad ,e peisajul de la stadion in spatele ei cd face video.eu lucrez până la 17 de obicei și lucrez in Pucioasa,trec rar pe la Tgv in cursul săptămânii.in weekend nu am găsit-o la Lucieni ,am ft de 3 ori la rând și nu am găsit-o ...

Link spre comentariu
Acum 1 minut, ale_xandru a spus:

Nu știu nimic ,nu am apucat sa vb cu ea ,dar din ce am observat eu pe tik tok o vad ,e peisajul de la stadion in spatele ei cd face video.eu lucrez până la 17 de obicei și lucrez in Pucioasa,trec rar pe la Tgv in cursul săptămânii.in weekend nu am găsit-o la Lucieni ,am ft de 3 ori la rând și nu am găsit-o ...

Am intels, daca faci rost de nr de tel ,sa ne ajuți și pe noi,app cum e pe tiktok?

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 5 minute, ale_xandru a spus:

Nu știu nimic ,nu am apucat sa vb cu ea ,dar din ce am observat eu pe tik tok o vad ,e peisajul de la stadion in spatele ei cd face video.eu lucrez până la 17 de obicei și lucrez in Pucioasa,trec rar pe la Tgv in cursul săptămânii.in weekend nu am găsit-o la Lucieni ,am ft de 3 ori la rând și nu am găsit-o ...

Salut alea de pe tik tok sunt de la lucieni video din boschetii aia , nu prea sta la stadion asta ca e în scandal cu unele de acolo ca le fura clientii

Adică dacă te referi la video de pe tik tok nu sunt de la stadion , am cam 4 5 drumuri pe zi la stadion acolo și nu sta acolo 

Link spre comentariu

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 9 minute, sauiram a spus:

Am intels, daca faci rost de nr de tel ,sa ne ajuți și pe noi,app cum e pe tiktok?

Ba frate s a zis și mai sus ma , va e sila sa citiți ce s a vorbit... andreea_betty0103

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...