Sari la conținut

Traseiste din jurul Targovistei


Postări Recomandate

La 14.10.2023 la 9:54, Danielboss a spus:

Salut bro, îți recomand și garantez cel mai bun oral din oraș la strada , după 6 7 seara te duci la patiserie sherif peste drum de dedeman , o sa vezi o bruneta în colanți,  cur mare , o suge toată,  are șmecheriile ei, dar niciodată nu o suge în sila , o sa îți dai drumu repede garantez 

De cea vizavi de facultate ce părere ai?

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 14 ore, Alex10000011 a spus:

De cea vizavi de facultate ce părere ai?

Mie nu mi place , e insistenta și ma enervează,  dacă dai 2 3 ture pe acolo sta și se uita în pl mea la tine mai are puțin sa se arunce în fata mașinii, se holbează ca proasta în masina, nu știu, n am luat o niciodată ca nu ma atrage , am nevasta slăbănoaga:)) eu caut ca cordeac cursuri mai mari și mai dolofane,  ( cauți și tu ce n ai acasă) 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Si mai sunt la strada cand te duci spre gaesti dupa intersectia de la lucieni  chiar cand urci coasta doua tiganci una mai slabuta si una mai implinita putin, aia slabuta lafel ramane cu ea in gat pana ramane fara aer, dar niciodata sa nu aveti pretentii la asa ceva fara un extra la tarfiul prestatoarei 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 6 ore, okeb1 a spus:

Si mai sunt la strada cand te duci spre gaesti dupa intersectia de la lucieni  chiar cand urci coasta doua tiganci una mai slabuta si una mai implinita putin, aia slabuta lafel ramane cu ea in gat pana ramane fara aer, dar niciodata sa nu aveti pretentii la asa ceva fara un extra la tarfiul prestatoarei 

Adică? Ii zic ca ii dau în plus sa o mănânce? Sau la ce te referi ? Ca vreau sa probez , pe lista mea de futute nu e niciuna din zona aia , cu toate ca le știu pe alea de acolo sunt din serparie

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
On 10/21/2023 at 8:47 PM, Danielboss said:

Adică? Ii zic ca ii dau în plus sa o mănânce? Sau la ce te referi ? Ca vreau sa probez , pe lista mea de futute nu e niciuna din zona aia , cu toate ca le știu pe alea de acolo sunt din serparie

Da, in loc de 60 op ii propui un 80-100lei și pentru un ceva mai diferit. Așteptăm să vedem cum te-ai descurcat 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 2 ore, okeb1 a spus:

Pe la ce ora?

 

Seara după 19:00 era bună rău,  cur mărișor colanți negri , mi a trecut un fior în pl , dar nu am oprit ca eram cu muierea după mine , bine eu prefer mature 40+ , dar mergea pustoaica

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
1 hour ago, Danielboss said:

Seara după 19:00 era bună rău,  cur mărișor colanți negri , mi a trecut un fior în pl , dar nu am oprit ca eram cu muierea după mine , bine eu prefer mature 40+ , dar mergea pustoaica

Sa nu fie din cele vechi rebrenduite🤣 mergea o poza

 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 6 ore, okeb1 a spus:

Sa nu fie din cele vechi rebrenduite🤣 mergea o poza

 

Nu e veche ca eu le știu pe astea șl, le am cordit de 10.ori pe fiecare în parte , pana și pe mamutul ala gras , batoza aia am luat o, bine am luat o mai mult sa o trec pe lista, a fost jalnica , dar e la număr 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Ma plec in fata ta cu respect pentru ca te-ai sacrificat pentru noi🥲

11 hours ago, Danielboss said:

Nu e veche ca eu le știu pe astea șl, le am cordit de 10.ori pe fiecare în parte , pana și pe mamutul ala gras , batoza aia am luat o, bine am luat o mai mult sa o trec pe lista, a fost jalnica , dar e la număr 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
On 10/26/2023 at 6:57 PM, okeb1 said:

Da exista o problema am dar câteva ture 2 zile la rand și nu am văzut nimic nou.. poate a fost ocazionala

Revin, am văzut si vorbit putin cu o tiganca slabuta noua nu arata wow are niște figuri prea mari pentru strada de la noi, loc de vizita nu cele clasice cât unul nou, am văzut când s-a dus cineva cu ea, pe strada noua mihai bravu spre lukoil prima pe dreapta, un loc deloc ok, deci tot mai bune ale noastre cotidiene 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
La 01.11.2023 la 10:32, okeb1 a spus:

Revin, am văzut si vorbit putin cu o tiganca slabuta noua nu arata wow are niște figuri prea mari pentru strada de la noi, loc de vizita nu cele clasice cât unul nou, am văzut când s-a dus cineva cu ea, pe strada noua mihai bravu spre lukoil prima pe dreapta, un loc deloc ok, deci tot mai bune ale noastre cotidiene 

Alt ceva nou  sau serios mai avem 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Este o cioara cât de cât ok apărută noua 

Zona: venind de la dedeman , treci de stadion, treci peste pod și imediat după pot unde e parcarea sta o cioara , sta peste drum exact acolo unde s a făcut strada aia noua la dreapta 

 

Știe cineva ce e cu ea ? , la ce criza de curve avem pretul nu mai contraza vreau sa stiu daca cineva i a probat serviciile ... 

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Am scris eu despre una care stătea pe acolo, se duce pe strada aia noua prima la dreapta pe unde e gardul de la zoo, mie personal mi s-a părut puțin figuranta ca i-am cerut sa treacă drumul și a zis sa ma duc sa întorc 🤣 ca nu mai merge cu mine sa piardă timp...

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 18 ore, okeb1 a spus:

Am scris eu despre una care stătea pe acolo, se duce pe strada aia noua prima la dreapta pe unde e gardul de la zoo, mie personal mi s-a părut puțin figuranta ca i-am cerut sa treacă drumul și a zis sa ma duc sa întorc 🤣 ca nu mai merge cu mine sa piardă timp...

Hai sa ne vedem sa o luam sa o facem poștă,  dă-o drq , dam tare în ea apoi  o scuipam

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 10 ore, blackseaboy a spus:

+1

Am trecut ieri pe acolo,  dar n am putut sa opresc ca eram cu nevasta mea

 

E o cioara, arata de 6 7 , adică e o tipa normala , cur standard , la fata e ok , dar da pare aroganta merita puli în ea  , oricum mie îmi place sa le fut asa adânc mai ales când vad ca se trag de fund asa ca le doare sau ca nu se simt confortabil atunci dau în ele ., eram la București și la piață muncii era una slaba moarta moarta și când băgai pula în ea se arcuia , probabil o dorea sau ceva  , atunci o infigeam

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
La 28.11.2023 la 20:20, okeb1 a spus:

Am scris eu despre una care stătea pe acolo, se duce pe strada aia noua prima la dreapta pe unde e gardul de la zoo, mie personal mi s-a părut puțin figuranta ca i-am cerut sa treacă drumul și a zis sa ma duc sa întorc 🤣 ca nu mai merge cu mine sa piardă timp...

Salutare colegi dulci , am fost la cioara aia de vorbeam mai sus ca e noutate,  e neagra ca drq ziua , cur inexistent, sâni 2 boabe , cam larga asa , pizda flescaita, o suge standard fără nimic special - aia care au dat mui la viata lor o sa le fie greu sa o scoale cu muia standard, labarii o sa zica ca e wowwww

 

În fine nu mergeți cu pierdeți vremea și banii

Link spre comentariu
  • Oras:TGV
  • Oras:TGV

am fost azi pe la dedeman dupa becuri si la intoarcere am mers incet sa vad ce mai misca prin zona

peste drum de mol, boraciunea aia grasa care se vopseste roscat

la casa abandonata o tiganca care putea a fum si a gunoi de se simtea in masina cu geamul doar 2-3 cm deschis, zici ca trecusem pe la groapa de gunoi

la 2brazi colt una mamut, ca elefant e putin spus cu casti un urechi si tigare in gura

deci pas compelt, mi-a murit pla pe seara asta dupa atata horror

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 8 minute, blackseaboy a spus:

am fost azi pe la dedeman dupa becuri si la intoarcere am mers incet sa vad ce mai misca prin zona

peste drum de mol, boraciunea aia grasa care se vopseste roscat

la casa abandonata o tiganca care putea a fum si a gunoi de se simtea in masina cu geamul doar 2-3 cm deschis, zici ca trecusem pe la groapa de gunoi

la 2brazi colt una mamut, ca elefant e putin spus cu casti un urechi si tigare in gura

deci pas compelt, mi-a murit pla pe seara asta dupa atata horror

Salut  , la casa abandonata,  cea care miroase a gunoi și fum era cumva o cioara bruneta ? Cu buzele marisoare ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...