Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Cu cine merita da , acesti indivizi chiar merita sincer ! imi cer scuze fata de oamenii cu bun simt insa astia chiar si-o merita :)

Unde este fai jartea bunul tau simt? Ai inceput sa injuri pe toti, fara discernamant. Ceea ce oferi, aia primesti sac de slanina, moartea pasiunii!

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Voi v-ati legat primi .Daca imi aduc aminte cu tine nu aveam nici-o discutie ai fost primu care te-ai legat de mine apoi prostu de justitiaru !

Unde este fai jartea bunul tau simt? Ai inceput sa injuri pe toti, fara discernamant. Ceea ce oferi, aia primesti sac de slanina, moartea pasiunii!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Pt ca asa am dorit , am in meniu si scato de azi pt curiosi ma caca destul , +++++watersport (all giving)

De ce zice Carla ca este regina sexului oral ?
Cine a inaltat-o la rangul asta ?
Acum vad ca are meniu de scato si ceva conex.
Vai , vai , vai !

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Voi v-ati legat primi .Daca imi aduc aminte cu tine nu aveam nici-o discutie ai fost primu care te-ai legat de mine apoi prostu de justitiaru !

Se vede ca mananci cacatul din pozele pe care le-ai postat! Ia reciteste toate postarile baragladina de centura! :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

ma-ta e la fel de proasta ca tine? intreb pt un prieten vrea sa o muiasca si nu stie cum

Se vede ca mananci cacatul din pozele pe care le-ai postat! Ia reciteste toate postarile baragladina de centura! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

De ce zice Carla ca este regina sexului oral ?

Cine a inaltat-o la rangul asta ?

Acum vad ca are meniu de scato si ceva conex.

Vai , vai , vai !

Iti dai seama cati se caca pe ea

=))

Regina oralului pa naiba

Singura se autointituleaza

  • Like 2
Link spre comentariu

Cu cine merita da , acesti indivizi chiar merita sincer ! imi cer scuze fata de oamenii cu bun simt insa astia chiar si-o merita :)

Carla draga crede-ma ca nu din rautate ti-o spun dar tu nu iti faci un “serviciu” intrand in polemica cu userii.Esti ca si fata aia de la bloc care se ia la injuraturi cu baietii.Orice ar face va iesi prost.Nici macar reclama buna nu iti faci cu asta .Nu poti tine (pentru ca nu ai cum )ritmul cu niste barbati care injura si isi bat joc de tine.Vei iesi prost din aceasta incercare te vei face doar de ras.

Ca sa nu neglijez nici faptul ca tu esti aici sa castigi clienti.Cum sa-i castigi?Injurand ca un vizitiu cot la cot cu barbatii?

Atunci cand deja postezi poze cu wc uri e semn ca nu esti unde trebuie sa fii.Stai pe topicul tau in liniste si modereaza-l daca vrei.Te va ajuta mult mai mult decat ceea ce faci aici

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

In sfarsit vede cineva ceva cum trebuie ! multumesc de sfat :)  

Carla draga crede-ma ca nu din rautate ti-o spun dar tu nu iti faci un “serviciu” intrand in polemica cu userii.Esti ca si fata aia de la bloc care se ia la injuraturi cu baietii.Orice ar face va iesi prost.Nici macar reclama buna nu iti faci cu asta .Nu poti tine (pentru ca nu ai cum )ritmul cu niste barbati care injura si isi bat joc de tine.Vei iesi prost din aceasta incercare te vei face doar de ras.
Ca sa nu neglijez nici faptul ca tu esti aici sa castigi clienti.Cum sa-i castigi?Injurand ca un vizitiu cot la cot cu barbatii?
Atunci cand deja postezi poze cu wc uri e semn ca nu esti unde trebuie sa fii.Stai pe topicul tau in liniste si modereaza-l daca vrei.Te va ajuta mult mai mult decat ceea ce faci aici

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...