Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NU cred ca trebuie sa iti mai raspund! Nu m-am luat niciodata de tine si nu cred ca ai ce sa imi reprosezi. O seara buna!

 

Nu trebuie sa-mi raspunzi, chiar nu.

Cu ea deja am rezolvat partial, depinde cat de mult ii pare rau... nu-i pare, ok.

Cu tine? Vrei certuri virtuale? Spune.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sincer ar fi trebuit oprita de mult treaba asta ! Mai nou o jigneste pe Maria fara sa o cunoasca , de ce ? pentru ca imi este colega insa fata aia nu a jignit pe nimeni si nici macar nu a scris undeva :)  eu nu imi bat capu cu el se vede clar ca are probleme ! :)

Exact nu a scris nimic foca Maricica,tu scrii de pe contul ei,asa ca asuma-ti in PLM de hipopotam

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

sincer tu nu meriti nici cacat sa mananci asta e poza Mariei futem-as pe tine si pe cresterea ta ! Pisicutz baneaza catelu asta ca ne plictiseste

 

Fa baragladino la cati ai injurat de morti si de familie mai ai inca tupeu infect sa vorbesti de banare?

Motanu pe tine ar trebui sa te treaca la de evitat si banata doar cat ai injurat ca ultima boschetara dupa drum

Nu meriti nici un scuipat în ochi de la nimeni

Mai opreste-te in plm de mahalagioaica care esti

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Mai nou m-ati facut pestoaica , ce sa mai am bani multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii fara nr ! +++ ca mai sunt si 4 vile pe numele meu ce plm :$

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ai belit pula acum =))))) Ai facut-o centurista :))))))))))))))))) oare e adevarat AMANDA?

INca nu sunt dumirit analfabeto! Ce ma mira oare ca ...... esti vai steaua ta? Pune dracu mana pe carte centuristo! :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exact nu a scris nimic foca Maricica,tu scrii de pe contul ei,asa ca asuma-ti in PLM de hipopotam

Traiesti in crezul cretin ca atunci cand ii spui cuiva ce crede/stie te impui...

Tu asa reactionezi? Cand iti spune cineva ce stie sau crede... cazi ca o balega? Vezi acum ce pretentii ai?

Nu sunt toti ca tine, nu la fel de scarbosi, adevarat. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

ba idiotule ai jignit femeia si acum ca sa nu se ia de tine te aperi =))))) iti este frica de ea este ?

Nu imi este frica de nimeni jegoaso, spre deosebire de tine stiu insa sa imi recunosc greselile. Din context, orice om inteligent (nu este cazul tau) isi da seama ca despre tine era vorba pizda nespalata si amarata ce esti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

ba idiotule ai jignit femeia si acum ca sa nu se ia de tine te aperi =))))) iti este frica de ea este ?

Fa da tie chiar iti place circul.

Pai du-te fa in plm la circ

Ai belit-o cu mine

Ai de pizda ta. Te-am lasat pana acum da de azi inainte stop cu scandalagioaicele care injura de morti si familie

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba idiotule ai jignit femeia si acum ca sa nu se ia de tine te aperi =))))) iti este frica de ea este ?

 

De mine ce spui? Ti-e frica?

Te-am lasat la proxenetism.... Mai si vorbesti de Maria?

Hai sa luam ca nu mai ai femei... Te certi singura? :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Fa baragladino la cati ai injurat de morti si de familie mai ai inca tupeu infect sa vorbesti de banare?

Motanu pe tine ar trebui sa te treaca la de evitat si banata doar cat ai injurat ca ultima boschetara dupa drum

Nu meriti nici un scuipat în ochi de la nimeni

Mai opreste-te in plm de mahalagioaica care esti

 

si noi putem deschide topic la DeEvitat, cu linkurile de rigoare catre postarile ei pline de piosenie si invatatura :))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

si noi putem deschide topic la DeEvitat, cu linkurile de rigoare catre postarile ei pline de piosenie si invatatura :))

:))

Pai ar cam fi cazul sa treaca aceasta mahala unde ii e locul

La de evitat cu aceasta care injura ca ultima tiganca din satra

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...