Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

prostule tu chiar crezi ca ne poti duce atat in eroare ? daca erai baiat destept te epilai la pula aia urata dreaq ! dar nici macar bani sa te epilezi nu ai in rasa ta!

nu ai vazut in viata ta atat

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Iar il aduci pe Marean in discutie , cred ca vrei sa ii sugi pula si nu sti cum este ? luami-ai vaginu in gura cand oi fi pe ciclu !

dute draq de proasta agramata, te mai folosesti si de numele lui Marean,scarbo !

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Pai mai devreme a fost ma-ta nu ai simtit ? a venit sa o angajez sa suga pula =))) dar mie sila ca nu iesea comisionu bun :)))))))))))))))))))

nici pula nu ai, cine vine la tine ? =))))

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vezi ma de pula aia urata vedeate-as imprastiat si nu mai vb !

nu vezi ce rapandula rapanoasa ? face recenzii false de pe conturi multiple, ameninta clientii si sta 24/7 pe forum din lipsa de clienti

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ba tu aai tupeu sa zici rapanoasa? mai bagami-as pula in mancarea ta tu ai avut tupeu sa pui poza cu pula ta si te laudai ca e frumoasa ai ?

ai par la pula si pula urata si cica esti haz ? nai talent esti praf mi-ai provocat greata

nu vezi ce rapandula rapanoasa ? face recenzii false de pe conturi multiple, ameninta clientii si sta 24/7 pe forum din lipsa de clienti

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Inca te chinui ! 

peseu: de maine iti distrug toate topicurile daca  tot aduci asemenea acuzati :) 

Tie zilnic 24 din 24.
Nici pestii nu mai sunt ce erau odată

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

futem-as pe neorocu tau si pe bafta ta , pai aia e pula sa o scuip si sa ma pis pe ea mai mult jena imi e 

ai vrea tu pula mea nebuno, nu fut toate balene. Nu ai avut parte in viata ta de asa ceva si nu vei avea niciodata

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Ba tu aai tupeu sa zici rapanoasa? mai bagami-as pula in mancarea ta tu ai avut tupeu sa pui poza cu pula ta si te laudai ca e frumoasa ai ?

ai par la pula si pula urata si cica esti haz ? nai talent esti praf mi-ai provocat greata

 

dute inapoi la Glina de unde ai venit, nesplatato. Au scris atatia despre tine ca nu faci dus intre programari si ca arati ca un cadarvru, ce vrei mai mult de atat ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

dute inapoi la Glina de unde ai venit, nesplatato. Au scris atatia despre tine ca nu faci dus intre programari si ca arati ca un cadarvur, ce vrei mai mult de atat ?

post-258159-0-61257500-1554656829_thumb.jpg

 

Am destui bani intru-cat sa ma cac pe tine si pe Glina !

 

peseu : epileaza-te la pula in rasa ta

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...