Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

E om de nota 10.Zdau in scris .Se leaga numa de prosti 

 

Depinde cum privim fiecare fenomenul numit prostie ...Ciudat dar de multe ori un om poate parea prost pentru 100 de oameni dar pentru cealalta suta destept…

Ehee de aia ne am dus pe gheatza si ne am dezbinat toti niciodata nu o sa ajungem la un numitor comun

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Mai era el sa agate pe cineva pe aici mai demult 

O doamna super culta inteligenta si cizelata care vorbeste mai mult despre filozofie si sustine eseu-ri motivationale

Cu totii o stim 

 

 Aia visa si se droga, o idioata, asta e o amarata de tiganca care va fi banata in curand . 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 Aia visa si se droga, o idioata, asta e o amarata de tiganca care va fi banata in curand . 

 

Subiectul find Paulica divagam putin 

Lamureste-ma si pe mine care e diferenta intre o femeie care se drogheaza are probleme cu alcoolul si se vinde pentru banii si alta care doar se vinde pe bani? Bine ca poate si ea face la fel inca nu am auzit nimic legat de asa ceva…

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Subiectul find Paulica divagam putin 

Lamureste-ma si pe mine care e diferenta intre o femeie care se drogheaza are probleme cu alcoolul si se vinde pentru banii si alta care doar se vinde pe bani? Bine ca poate si ea face la fel inca nu am auzit nimic legat de asa ceva…

 

  In Pm ca sa nu mai divagam...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

  In Pm ca sa nu mai divagam...

 

Cea mai simpla abordare 

Nu e problema nimanui decat a celui care e in ea ce face cu viata lui si ce decizi ia in ce situatii se pune si etc ( panoramic ) 

Si din nou femeia care se vinde pe banii trebuie sa fie dispusa din moment ce si a pus la bataie corpul sa suporte si nelipsitele consecinte care decurg de aici 

Asa ca dupa parerea mea nu se schimba cu absolut nimic nici situatia noastra ca oamenii normali care traim mergem la munca avem copii familii probleme 

Omul o data trecut de o varsta ajunge sa se defineasca si devine irecuperabil daca a capatat niste obiceiuri ...Sfatul meu ar fi sa nu mai dam atat de mult atentie la toate nimicurile gen ce face fata aia sau tipu ala si sa ne vedem mai mult de pielea noastra...Si sincer de aia nu mai stau eu relaxat la ora asta ca s-a facut panoramic de ras si ca nu stiu care femeie de pe planeta asta e in nu stiu ce probleme Cum a stiut sa si le faca asa sa si iasa din ele 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

cu palizer de ala adevarat din gheare de castor :)))))

 

Si totusi ce a avut condition cu cristescu aici ? =))

 

condition

VIP Member

  • m.jpg
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 3,833 posts
  • Joined:

    09 March 2017

  • Reputation: 10,613
  • Locatie:undeva

Posted Yesterday, 23:04

marian cristescu, on 07 Apr 2019 - 1:00 PM, said:snapback.png

Cristescule, treci bah la hopa mitica bulangiule! :laugh2

  • 1
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca....iubeste-ti viata si mai ales prietenii...E cel mai de pret lucru.
Link spre comentariu

 

Si totusi ce a avut condition cu cristescu aici ? =))

 

condition

VIP Member

  • m.jpg
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 3,833 posts
  • Joined:

    09 March 2017

  • Reputation: 10,613
  • Locatie:undeva

Posted Yesterday, 23:04

marian cristescu, on 07 Apr 2019 - 1:00 PM, said:snapback.png

Cristescule, treci bah la hopa mitica bulangiule! :laugh2

  • 1
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca....iubeste-ti viata si mai ales prietenii...E cel mai de pret lucru.

 

Nu stiu ,ei stiu ce au unul cu celalalt

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...