Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

sa-ti moara mata, Simona e cea mai linistita, nu e genu sa intre in combinatii d-astea tiganesti, incearca cu Corina ca asta e cu urzelile si imbarligaturile

mancamiai ce mi iese pe pula de pesteleu am zis de hipo ca sa dus sa avorteze nu simona ca aia e prea proasta doar ajutato mancamiai pulili ce intra n carla de pestalai prosti
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:13 Septwmbrie
  • Oras:13 Septwmbrie

mancamiai ce mi iese pe pula de pesteleu am zis de hipo ca sa dus sa avorteze nu simona ca aia e prea proasta doar ajutato mancamiai pulili ce intra n carla de pestalai prosti

Ia mai du-te ba dreaq de prost. Nu ti-ai luat destula muie? Ce plm tot behai ca boschetaru? Crezi ca ne intereseaza prea mult? Mars in plm de jeg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ia mai du-te ba dreaq de prost. Nu ti-ai luat destula muie? Ce plm tot behai ca boschetaru? Crezi ca ne intereseaza prea mult? Mars in plm de jeg

numai pestelai pe aici al cui mai esti mancameai pulili de 30 pai va intereseaza ca va furat carla mancaiati pizda clienti si nu va mai produc printesele slobozului pe gura voastra sa fie

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:13 Septwmbrie
  • Oras:13 Septwmbrie

numai pestelai pe aici al cui mai esti mancameai pulili de 30 pai va intereseaza ca va furat carla mancaiati pizda clienti si nu va mai produc printesele slobozului pe gura voastra sa fie

Meriti ignor da-te in plm . O fi carla vreun fotomodel. Hai mai vorbeste tu de vreo fata ca eu te desfintez nu stau la discutii cu tine cocalar de 2 bani

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Meriti ignor da-te in plm . O fi carla vreun fotomodel. Hai mai vorbeste tu de vreo fata ca eu te desfintez nu stau la discutii cu tine cocalar de 2 bani

Mancameai pula asta de 30 de roman prost cu curvili tale care avorteaza hipopulamea de nasoala de 40+ cat are. Luamiai bilili in gura cand moi slobozi pe rasa ta

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...