Sari la conținut

In Budapesta, ma găsiți daca aveți drum. Xd


Postări Recomandate

  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0786140097
  • Oras:Bucuresti

Asteapta ti randul cand voi fi in România atunci sa cereti confirmare. Mam saturat s fiu bombardata si de clienti fake care vor sa isi frece pula. 😇😇😇

Cristina scriemi in privat frumoasa mea 😘
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Maricica CRISTINA ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜ce domnișoara hmm numai buna de savurat

Link spre comentariu

Pai asa ceva se scrie in privat nu in vazul lumii! Daca te mananca asa tare imi lasi un mesaj nu sa pula cu pula si frecari si mama dracului ca am si cunoștințe apropiate pe Facebook.

Te rog sa ma scuzi, crede-ma ca nu a fost cu intentie rea. Am gresit si imi pare rau. Imi pot da unblock? te rog frumos. Incodata imi cer scuze

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Asta nu înțeleg mulții . Că unele dintre noi m-ai avem și viață privată , avem și familie mama ,tata etc etc . Tocmai dasta am renunțat la Facebook și am făcut Nr special pentru muncă . Că se trezește cate un specimen să sune și să întrebe cine știe ce :)

Link spre comentariu

Asta nu înțeleg mulții . Că unele dintre noi m-ai avem și viață privată , avem și familie mama ,tata etc etc . Tocmai dasta am renunțat la Facebook și am făcut Nr special pentru muncă . Că se trezește cate un specimen să sune și să întrebe cine știe ce :)

Adevarat! Am gresit aici. am crezut ca e profil strict pt clienti! Cristina, te rog da-mi unblock. imi cer mii de scuze

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...