Sari la conținut

In Budapesta, ma găsiți daca aveți drum. Xd


Postări Recomandate

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Cum o dai cum No mai dai id e ca nu este ok ce face am fost in Budapesta si mi sa răspuns clar : Vino la mine .... adresa nu o zic si nici preț .... deci ...???? Mai este ceva de zis ca na mai răspuns ..... reZolvatio pe asta mulțumesc

. Rezolvăm ( ști bine de ce noi doi nu ne-am văzut niciodată ? ) Vrei să îți readuc eu aminte :) .
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Așa că lăsați naiba circul deoparte. Ok poate nu a ajuns din motive proprii dar asta nu înseamnă că trebuie să de-a explicații .( Sau așa v-ați obișnuit voii , așa va obișnuit ? :)))) . ) Și mie mi sa întâmplat să spun că ajung și din motive personale nu am mai ajuns. REVENIȚI CU O RECENZIE CÂND VEȚI MERGE LA EA .O ZI FRUMOASĂ

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

. Rezolvăm ( ști bine de ce noi doi nu ne-am văzut niciodată ? ) Vrei să îți readuc eu aminte :) .

 

Eu am recenzii dacă eu un membru , care are experiențe si n ... scuza ma pe mine , eu doar spun ce am patit ... deci e simplu ... unde am eu vina din cz programului , ok , dar dacă nu greșesc atunci ce sa zic ...

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Eu am recenzii dacă eu un membru , care are experiențe si n ... scuza ma pe mine , eu doar spun ce am patit ... deci e simplu ... unde am eu vina din cz programului , ok , dar dacă nu greșesc atunci ce sa zic ...

. La mine nu ai recenzii :) , și nici nu vei avea . Da poate ai și tu dreptate dar ok ai spus odată , dar nu o tine langa :))) . Te pup pe obraz că în altă parte nu se poate :) ;) o zi făină
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

. La mine nu ai recenzii :) , și nici nu vei avea . Da poate ai și tu dreptate dar ok ai spus odată , dar nu o tine langa :))) . Te pup pe obraz că în altă parte nu se poate :) ;) o zi făină

Draga mea , sunt F departe acuma , Uitete va am fost de n ori la Adyna , la lory etc ... si la alte personaje ... nu o țin lângă , era doar ca si chestie știi cz ... zi făina si ți-e si spor :*

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Draga mea , sunt F departe acuma , Uitete va am fost de n ori la Adyna , la lory etc ... si la alte personaje ... nu o țin lângă , era doar ca si chestie știi cz ... zi făina si ți-e si spor :*

. Știu foarte bine la cine ai fost , și la altele etc etc . Ai spus de recenzii eu am răspuns . ( La mine nu ai și nici nu vei avea ) . Aaa doar să accepți condițiile mele ;) ști tu care sunt , că doar tu ai spus-o acum ceva ani că dasta nu vei veni ;)
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Cred ca totuși ma confunzi sincer știi Fb ca nu sunt genul dar as vrea sa vb .... eu unu nu am probleme dar hai sa vb totuși aa ma cunosti si vei vedea ca nu s cine crezi ... te pup si merci oricum de vb tale ca ești O classy si o lady Bv ți-e ma bucur .

Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Răspunde si da Block atunci când suni si mai ales când îți faci programare am bătut drumul la ea unde a zis si nam mai răspuns la telefon in alta ordine de idei asta e ... teapa si minciunele

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...