Sari la conținut

In Budapesta, ma găsiți daca aveți drum. Xd


Postări Recomandate

Ce naspa poate sa fie cand cineva suna si isi face o programare la tine. Si cand deschizi usa sa iti vezi un verișor dulce ca vine la tine. Asa mi sa intamplat aseară. ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜….

Noroc ca nu neam mai vazut de vreo 5 ani si nu sia dat cu seama.

Bineînțeles ca nu a fost nimic intre noi. Sa simtit el puțin aiurea ca nu lam taxat si ca am stat de vorbă doar. 😬😬😬

Link spre comentariu
Vizitator alexuk2k15
Reputație: 0

Fa lipeala si te lingusesti la prapaditele din romania. Alea dau teapa deaia va plângeți. Da nus nebună sa răspund la 100 de mesj pe wap pe ora, plus 100 vor confirmare. . Nu imi place sa stau la vorbă asa cand vi se scoala voua.

poate unii dintre noi nu vor doar sa stea de vorba ci sa ajunga la tine. nu de aia ai deschis topicul aici ?

Link spre comentariu

Tot timpul am citit ce recenzii are și in concluzie și eu as vrea sa merg la ea doar că nu pare a fi reală daca era reală poate avea anunț pe Publi24 doar că i place virtualitatea de aici niciodată nu cred că ar demonstra că este reală o zi frumoasa sa ai mai bine fi ceea ce ești tu nu ceea ce este altcineva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Unde ai citit recenziile?

Ia deblochează ma sa vezi ce sms miai trimis pe gsm ;) si Tiam dat si Te am sunat înapoi si miai răspuns Dc vrei Vino Dc numai ai răbdare sa mor am luato eu razna ?

 

Ia deblochează ma sa vb sau stai ca te sun eu sa o lămurim ca deja ma iei la mișto miai zis suna ma cu camera mâine dim sa vb ? Sau sunt eu nebun

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Nu mai stiu care erai tu nervosule! Futemas in gura ta. Banuiesc ca mai blocat si tu si deaia nu te găsesc 👊

 

Sa te fut eu pe tine ... dar o sa te si fut si ti zic după ca sa vezi cine sunt .... ca nu te am blocat deloc ... nu mananc aici borș sa ti fac viața si reclama proasta mai ales când sunt respectat peste tot ....

 

â¤ï¸

 

ÃŽți dai seama ca nu născoceam un cacat sa fac aici reclama proasta știi Fb ce zic ....

 

 

Dacă ești in România pune anunțul mult dorit de toți !!!

 

Ca sa încins publi ăla

Link spre comentariu

Dar nici nu a plecat vreodata din Budapesta, chiar am fost atent la un drtaliu si acum 3 4 zile era in Budapesta, exact cum spuneam si in primele mesaje, este de o neseriozitate maxima, asa ca mai bine ramaneti cu fantezia sau cand apare Adina in zona profitati, este dupa parerea mea cea mai completa transa, corecta, seriosa, frumoasa, etc.Stiti vorba aia, "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul'😉😉😉😉In rest toatr bune, ori ma simt norocos ca trec tot la doua saptamani prin budapesta si sunt si alte transe foarte calumea.

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Dar nici nu a plecat vreodata din Budapesta, chiar am fost atent la un drtaliu si acum 3 4 zile era in Budapesta, exact cum spuneam si in primele mesaje, este de o neseriozitate maxima, asa ca mai bine ramaneti cu fantezia sau cand apare Adina in zona profitati, este dupa parerea mea cea mai completa transa, corecta, seriosa, frumoasa, etc.Stiti vorba aia, "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul'In rest toatr bune, ori ma simt norocos ca trec tot la doua saptamani prin budapesta si sunt si alte transe foarte calumea.

Salutare,

Dar ar trebui sa nu o mai bagam in seama ( sau in lata parte :atm  ), se vede ca este fff neserioasa.

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Propun închiderea topicului !!!!

 

Multă zarva Ptr nimic concret ?

 

@pisicuts ne ajuți ?

Link spre comentariu

Sunteți praf daca voi credeti ca o sa dau web

La toata lumea. Undea ti mai auzi confirmare decât doar la roma9. Sa fa futeti cu ce aveti in romania. Confirmare de la mine din parti. Si 3 la mana daca tot insistati cu confirmare atasati o poza si voi la whattsapp ca sa ma faceti curioasa sa va dau. 😂😂😂. Nu mai ma stresați cu labariile voastre ca nu sunt curioasa de voi. Ar fi fain daca nu a ti mai posta aiurea.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Spunele Cristina . Că și eu sunt sătulă de nebunii care sună cu așa zisa confirmare , și de mesaje dar de ce ești așa scumpă dar de ce nu faci oral fără PREZERVATIV . ( CĂ AM FOST LA NU DAU NUME ȘI AM PLATIT 100 LEI CU FINALIZARE ȘI ÎNGHIȚIRE ) AM MESAJELE PE WHATSAPP DAR NU SUNT GENUL SĂ LE PUN AICI SĂ ÎI FAC DE RÂS . DRĂGUȚILOR AR FI CAZUL DACĂ NU VĂ ACCEPTĂM ANUMITE CHESTII SĂRIȚI PESTE ȘI MERGEȚI LA CARE VĂ ACCEPTĂ

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...