Sari la conținut

Adriana 0784596321


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 34 minute, raisavagexx a spus:

Ești machiata toată ziua 

unde te vezi fără concealer ,Fond  de ten ai sprâncenele făcute 

mai Asculți și manele 😂 

Tu ești 😂😂😂

Unde vezi fai tu machiaj? 😂😂😂

 

Dacă și Adriana se mai machiază e clar😂😂😂😂

 

Pana acum spuneai ca ies nearanjate la clienți 😂 deci nemachiate.. acum spui ca sunt machiate toată ziua 🤣🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Cum vine asta ? 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Am spus o zii faina 

cand Auzi (aici o vezi ) aceasta propoziție închei și tu Conversația 

Repet 

Clisma sa nu o uițisa nu mai spună clienții 😂😂😂😂

c l i s m a 

Link spre comentariu
Acum 12 minute, raisavagexx a spus:

Clisma 

 C L I S MA 

 TE ROG 

 

Daca te prind prin club in bucuresti nu o sa te repare nici doctorii 😂😂😂credema 

Si am incheiat acest discurs !!

A da stai ca voi nu prea esiti pe afara ca da lumea cu huidu dupa voi 😂😘

22BC54C7-AB67-4EFD-93BD-3B2DE0F6F4AA.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 3 minute, adrianats a spus:

Daca te prind prin club in bucuresti nu o sa te repare nici doctorii 😂😂😂credema 

Si am incheiat acest discurs !!

A da stai ca voi nu prea esiti pe afara ca da lumea cu huidu dupa voi 😂😘

22BC54C7-AB67-4EFD-93BD-3B2DE0F6F4AA.jpeg

Urata mai este. Fard pe fata doua cutii,  gaoaza cat galeata :)

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 9 minute, misscristina a spus:

Vai ce creatură 😂😂😂😂 fereasca Dumnezeu.... 

Am pretenții de la voi...la ce stați și va certați aiurea?🤷‍♂️Tu,Adriana și Issa sunteți 3 frumuseți, vă pup jos și lăsați cearta.Va cunoașteți valoarea ❤💕

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Si aici are filtre oricum si si a modificat barnoiu 😂 gayu asta nu isi permite sa se pozeze nemachiat si etc... Voi nu vedeti ce poze are pe publi 😂😂😂 fereasca Sfântu... Strâmb saracu de el trage de curu ala cat o așchie isi face solduri omu 😂😂😂 se vede femeie 😂😂😂😂😂 

Eu am un fond de ten DIOR bineînțeles de un an de zile trb draq sa mi iau altu ca expira... Raisu își ia săptămânal fdt la 50 lei de ala de acoperire 😂😂😂 sa nu i se vada bărbita verde dedesubt 

Vorbește de fete de etnie RASISTULE pai fetele de etnie iti dau temelie la orice ora si tot fetele de etnie o sa îți rupă gura 

Mars si fa 100 de lei sa iti plătești regimu COLDUȘULE 😂 lelențule 😂😂😂😂 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 1 minut, love69sd a spus:

Am pretenții de la voi...la ce stați și va certați aiurea?🤷‍♂️Tu,Adriana și Issa sunteți 3 frumuseți, vă pup jos și lăsați cearta.Va cunoașteți valoarea ❤💕

Ne cunoaștem valoarea și de-aia nu putem permite nimănui sa vorbească prost și fără rost. 😘 

Te pupam la ciocan!😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 1 minut, love69sd a spus:

Am pretenții de la voi...la ce stați și va certați aiurea?🤷‍♂️Tu,Adriana și Issa sunteți 3 frumuseți, vă pup jos și lăsați cearta.Va cunoașteți valoarea ❤💕

Te pup cu drag iubirea mea ❤️

Bulangii nefinisati trebuie să își cunoască locul 💁‍♀️ latura societății wc ul clienților 😂 cand te iei de om asa aneu trebuie sa iti asumi ca primești EXPOSE 💁‍♀️ 

Mai folosește si cuvântul ni**a 😂 cu care drept this White fucking ugly crossdresser 💁‍♀️ are 3 floace in cap si gata a cucerit Everest-ul 

Asa de etnie cum sunt 💁‍♀️ jumatate bineînțeles ii dau temelie din toate punctele de vedere, vorbește un papitoi machiat 😂 despre a BEAUTY like me pai eu ies in lumeeeee nu stau toata ziua in casa 😂 de frica ca ma bate lumea 😂 pt imi permit, imi permite fața, corpul, buzunarul 😂.... C mon.... It s me... I win... You loose... Hahahaha 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti

Adriana frumoasa mea nu are rost sa te cobori la nivelul altora îți sti bine statutul și cred ca multe te cunoaștem 😘🥰🤗🤗te pup și RUPE TOPUL CA ȘI TIK TOKUL 🥰🥰😘😘😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 1 minut, misscristina a spus:

Te pup cu drag iubirea mea ❤️

Bulangii nefinisati trebuie să își cunoască locul 💁‍♀️ latura societății wc ul clienților 😂 cand te iei de om asa aneu trebuie sa iti asumi ca primești EXPOSE 💁‍♀️ 

Mai folosește si cuvântul ni**a 😂 cu care drept this White fucking ugly crossdresser 💁‍♀️ are 3 floace in cap si gata a cucerit Everest-ul 

Asa de etnie cum sunt 💁‍♀️ jumatate bineînțeles ii dau temelie din toate punctele de vedere, vorbește un papitoi machiat 😂 despre a BEAUTY like me pai eu ies in lumeeeee nu stau toata ziua in casa 😂 de frica ca ma bate lumea 😂 pt imi permit, imi permite fața, corpul, buzunarul 😂.... C mon.... It s me... I win... You loose... Hahahaha 

Da iubi! Problema nu este ca nu sunt finisați 😂, ci ca nu-și văd locul… nici cu aplicațiile de modificat nu sunt ce se dau😂😂😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Culmea ca tocmai tu Cristina ,spui vorbele stea de parca ma Cunoști fata in fata 

De ce nu scriu clienții ce scrii tu 

ai un  vocabular de nigga urat,ești iar fumata 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 8 minute, raisavagexx a spus:

Țigani cu vocabular de cort 

Tu spalacito taci in pula mea ca te prind țiganii si iti dau la muie.... Huoo... 😂 Urâtania pamantului 😂 

Rasistule nu ai căderea sa folosesti cuvântul "țigan" țiganii sunt prea smecheri pentru tine nu stau in regim 😂😂😂😂😂 Ca nu au casă du te n mortii tai de labar 

Auzi și tu început de tratament hormonal 😂😂😂 degeaba iei hormoni cumetre daca esti un labar 💁‍♀️ ce iei pe gura dai pe pula nu știai asta? Te invatata ariana care ia hormoni de la 18 ani 💁‍♀️  

 

Bataia ta of of e rupta din rai 😂

200 de lei eu imi permit pt mn sunt un fleac ii primesc extra cumetre bcause i am who i am 😂 vrei sa te mint

Dar fondul tau ghenă cu acoperire maxima 😂😂😂😂😂 si machiajul ieftin de tramvai obosit ce il pui pe fata este low cost ca tine de altfel 😂😂😂😂 si a lasat toata romania copiii in gura ta bai jegosule 😂😂😂😂😂 

Pay your rent 😂And stay in your bumass place caministule 😂 ieftinule.. Mmh mmh 😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Aveți vocabular de țiganiau dreptate clienții când trec pe lângă baia voastra 

fiti mai ordonate și curate 

si vorbiți frumos, când Cunoaște-ți o persoana in realitate atunci sa va dați cu părerea 

asa puteți vorbi mult și prost ca nu ne cunoaștem 

mai nici nu îmi doresc sa Cunoști așa analfabeți 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 4 minute, raisavagexx a spus:

😂😂😂😂😂😂 e 200 de lei Dior nebuno 

😂😂😂😂😂 

clisma 

Și pentru ca ne respectam folosim 🙄DIOR 😘

O mică parte din make-up uri 😂😂😂 cât va futeti pentru astea?😂😂😂😂

5CB4012B-4429-48D1-B796-9C84A16EB40B.jpeg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
Acum 1 minut, misscristina a spus:

Tu spalacito taci in pula mea ca te prind țiganii si iti dau la muie.... Huoo... 😂 Urâtania pamantului 😂 

Rasistule nu ai căderea sa folosesti cuvântul "țigan" țiganii sunt prea smecheri pentru tine nu stau in regim 😂😂😂😂😂 Ca nu au casă du te n mortii tai de labar 

Auzi și tu început de tratament hormonal 😂😂😂 degeaba iei hormoni cumetre daca esti un labar 💁‍♀️ ce iei pe gura dai pe pula nu știai asta? Te invatata ariana care ia hormoni de la 18 ani 💁‍♀️  

 

Bataia ta of of e rupta din rai 😂

200 de lei eu imi permit pt mn sunt un fleac ii primesc extra cumetre bcause i am who i am 😂 vrei sa te mint

Dar fondul tau ghenă cu acoperire maxima 😂😂😂😂😂 si machiajul ieftin de tramvai obosit ce il pui pe fata este low cost ca tine de altfel 😂😂😂😂 si a lasat toata romania copiii in gura ta bai jegosule 😂😂😂😂😂 

Pay your rent 😂And stay in your bumass place caministule 😂 ieftinule.. Mmh mmh 😂

Vorbești singura 

Iar te crezi nicki minaj bulanule

😂😂😂 ui ce buze deformate ai 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
Acum 1 minut, isabellets a spus:

Și pentru ca ne respectam folosim 🙄DIOR 😘

O mică parte din make-up uri 😂😂😂 cât va futeti pentru astea?😂😂😂😂

5CB4012B-4429-48D1-B796-9C84A16EB40B.jpeg

Ce jegoase sunt ,murdare 

pacat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...