Sari la conținut

Adriana 0784596321


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Dragul meu

Trecuse o ora de când mi-ai dat tu mesaj și am crezut ca nu mai ești interesat(m-am gândit ca ai putut scapă de acasă și mi-ai scris ) eu nu pot sa raspund la mesaje dacă trece ceva timp

De exemplu Cum ar veni sa fii acasă cu nevastata și eu SATi dau mesaj ? :)))

In fine ....... crezi ce vrei

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Dragul meu

Trecuse o ora de când mi-ai dat tu mesaj și am crezut ca nu mai ești interesat(m-am gândit ca ai putut scapă de acasă și mi-ai scris ) eu nu pot sa raspund la mesaje dacă trece ceva timp

De exemplu Cum ar veni sa fii acasă cu nevastata și eu SATi dau mesaj ? :)))

In fine ....... crezi ce vrei

ai dreptate intr un fel 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cum ne-ai obișnuit de altfel, un răspuns de bun simt, elegant, fără jigniri, pe care numai tu puteai sa îl dai, Adriana. Făcând o comparație stau și ma gândesc dacă nimerea omul pe la posesoarea altui topic,(nu dau nume ca nu este frumos și nici nu ma interesează ce face și ce postează fiecare pe topicul ei) ce balacareala lua săracul de își lua picioarele la spinare și nu se mai uita în urma. Tu ți-ai demonstrat încă odată clasa înaltă și bunul simt de care ai dat dovada cel puțin de când am avut onoarea sa te vizitez și sa te cunosc. FELICITÄ‚RI. ÃŽn rest, numai de bine, nu pune la suflet răutățile, ca am văzut ca mai apare câte unul care te înțeapă, lasă-i în pace cu părerile lor cu tot. Și sper sa te mai găsesc prin România, asa cam când dau ghioceii, poate lași și tu o ușa deschisa. Dacă nu, întru pe geam și tot întru.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Te poop. Ai grija de tine.😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

salutare colegii . tocmai ce am fost la Adriana . discutat si stabilit pe whatsapp . ajuns la locatie prin share location deci ajuns direct la locatie . tocmai se trezise am rugat o sa ia tocurile in picioare . ( are niste picioare super frumoase cred ca a facut sport ceva ) destul de feminina . sani cam mici . spre deloc dar a zis ca urmeaza silicoane . a inceput cu un oral nep foarte bine executat . dupa cateva min am pus balonul si am inceput anal este foarte stramta a fost foarte ok . oral 9.5 anal 10 . tine o tot asa Adriana .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...