Sari la conținut

Atentie Fetelor Agresor Periculos


Postări Recomandate

  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

bă, PROSTU' PROŞTILOR, nu te linişteşti ? Ce tot mă fuți la cap cu ... ?

Tu, de fapt, cine pula mea eşti ? Ăla care o ... proteja ? Sau ?

Şi dacă tot ai spus de ea, în 2017 când a luat o pauză mai mare, tot eu am fost de vină ?

Nu eşti tu ... PROST ? Decizia a fost a ei, în ianuarie când a spus stop, ce vină am avut eu ?

 

deci confirmi ca tu erai ala ?

vezi ca ti-am vorbit frumos

simt un ton agresiv din partea ta

Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

bă, PROSTU' PROŞTILOR, nu te linişteşti ? Ce tot mă fuți la cap cu ... ?

Tu, de fapt, cine pula mea eşti ? Ăla care o ... proteja ? Sau ?

Şi dacă tot ai spus de ea, în 2017 când a luat o pauză mai mare, tot eu am fost de vină ?

Nu eşti tu ... PROST ? Decizia a fost a ei, în ianuarie când a spus stop, ce vină am avut eu ?

 

vezi ca vorbesti cu pizdadera lol :))

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

e cel mai bine sa auzim povestea lui

cred ca e adevarat daca a zis ca un gras il urmarea si daca intreaba de altii pe la curve

in acelasi timp poate explica ce s-a intamplat si cu Carina_ de la TOP

multi sunt interesati sa afle de ce s-a retras fata aia, pentru ea a afirmat ca era urmarita si terorizata de un nebun

Nu pleacă câinele din fata măcelăriei pentru ca primește șuturi in cur.

Toate prostituatele sunt terorizate de obsedați sexual,îndrăgostiți si schizofrenici.Exemple sunt cu sutele chiar aici pe site.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iron Throne
  • Oras:Iron Throne

deja a amenintat-o pe domnisoara

daca pateste ceva tu vei fi primul suspect

Cu ce morții mătii am amenințat-o ? Bă, PROSTULE, chiar vrei să mă țin de capul tău şi să-ți ştergi toate, TOATE conturile, să ne lasi cu cretinismele de care dai dovadă ?
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ti-ai raspuns singur la intrebare

invidia

 

Ete na ..daca nu faci recenzii nu e bine ca stai brambura si nu contribui

Daca faci recenzii iar discuta toti ba ca una ba ca alta..mai las-o reaqu de treaba 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iron Throne
  • Oras:Iron Throne

e cel mai bine sa auzim povestea lui

cred ca e adevarat daca a zis ca un gras il urmarea si daca intreaba de altii pe la curve

in acelasi timp poate explica ce s-a intamplat si cu Carina_ de la TOP

multi sunt interesati sa afle de ce s-a retras fata aia, pentru ea a afirmat ca era urmarita si terorizata de un nebun

Cel mai bine e să-ți vezi de treaba ta, vrei să ÅŸtii ce s-a întâmplat ? Stai dracului parcat...lache cu pedale 😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si nu e neaparat ca daca tie ti sa aplicat un anume tratament de catre fata acelasi sa fie si la cel care va lasa urmatoarea recenzie ..Dar dupa aia auzi..Ce baaa asta i buna nu face asa ceva stiu eu ia uite cata lume zice de bine te ai gasit tu sa o faci de 2 bani  :slap2  ..Stiu eu asta imi place rau ...Probabil ca au stat in aceiasi banca la scoala primara de stie un anume client atat de bine ce face domnisoara si ce nu 

Recenziile sunt = 0 

Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

Cu ce morții mătii am amenințat-o ? Bă, PROSTULE, chiar vrei să mă țin de capul tău şi să-ți ştergi toate, TOATE conturile, să ne lasi cu cretinismele de care dai dovadă ?

 

vezi ca daniel e periculos..

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ne zice picon cum e cu recenziile din pix

 

Mda si cu povestile alea de 2 pagini din care la unele iti trebuie pe putin cativa ani de filozofie ca sa intelegi

Ma ce e in halu asta de povestit ca in concluzie sa dus omu sa bage magaru in beci???

Scrie frate note la servicii locatie gagica si gata ca nu s necesare detalii care te duc cu gandul la revelatiile lui Shiva...sa dea si ei impresia ca s oameni culti domne ce pnm =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

de acum incolo ,xoxo, gandeste-te mai atent cand deschizi topice de acest gen

din cauza ta unii o pot incasa, buzunare cum zici tu

daca si asta e caterinca inseamna ca esti nebun cu acte in regula

 

parca am stabilit baga-ne-am pulan ma-ta ca daniel a deschis topicu

unde erai ?? nu stii sa citesti ? te fute daniel in cur de ii iei apararea ?

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Unde sunt curvarii de alta data,cei care băgau o fisa,futeau muiau,se pisau si apoi mergeau la un șpriț?

Pe vremuri făceam show-uri cu prietenii si 3-4 otrepe,muzica,bautura,futaiuri de pomina...Acum limburicii anali se îndrăgostesc de prostituate,devin geloși,agresivi,vor sa curgă sânge........menstrual.

Se pisa pe ei proxenetii de ras când vad limburici imbecili care se bat pe otrepele lor adunate de prin șanțuri si tomberoane.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Unde sunt curvarii de alta data,cei care băgau o fisa,futeau muiau,se pisau si apoi mergeau la un șpriț?

Pe vremuri făceam show-uri cu prietenii si 3-4 otrepe,muzica,bautura,futaiuri de pomina...Acum limburicii anali se îndrăgostesc de prostituate,devin geloși,agresivi,vor sa curgă sânge........menstrual.

Se pisa pe ei proxenetii de ras când vad limburici imbecili care se bat pe otrepele lor adunate de prin șanțuri si tomberoane.

 

Asta se aplica si in viata reala cand o fufa sta cu un gagiu cativa ani apare altu cu masina mai scumpa si o ia de fata mare =)) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mancaiar jegu lu Namol toti astia cu recenzii rasuflate de 10+ si mincinoase la toate alea de care stie lumea ca s niste infectii si nu le calca nimeni pragu 

Se numesc in popor lingai frustrati si barbati neimpliniti in dragoste =)))))====)))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...