Sari la conținut

Atentie Fetelor Agresor Periculos


Postări Recomandate

se numesc catelu daniel =))

 

in alta ordine da idei bitcoinu e 11k baga-mi-as pula in mancarea lui de fiecare data cand scrie de pe alt cont =))

Da, vad ca robinetii de abia mai dau cate 9-10 satoshi per claim. Ajung si eu maine cred la 0.10 BTC (poti sa razi, dar pentru mine e bine). Vreau sa-i bag intr-un doubler de 24 ore, dar nu prea am incredere, extrem de multe scamuri...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

se numesc catelu daniel =))

 

in alta ordine da idei bitcoinu e 11k baga-mi-as pula in mancarea lui de fiecare data cand scrie de pe alt cont =))

 

Ma personal de el nah..e unul dintre multi 

Altii de pe aici sunt si mai si dar probabil nu ai observat =))

 

Ce e mai rau sa scrii recenzii prea umflate sau sa te duci cu buchete de flori ? =))))))====)))=))

Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

Da, vad ca robinetii de abia mai dau cate 9-10 satoshi per claim. Ajung si eu maine cred la 0.10 BTC (poti sa razi, dar pentru mine e bine). Vreau sa-i bag intr-un doubler de 24 ore, dar nu prea am incredere, extrem de multe scamuri...

 

eu am 1.12 

sunt bogat

Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

Ma personal de el nah..e unul dintre multi 

Altii de pe aici sunt si mai si dar probabil nu ai observat =))

 

Ce e mai rau sa scrii recenzii prea umflate sau sa te duci cu buchete de flori ? =))))))=== =))) =))

 

n-ai observat tu de fapt ca sunt toate conturile ale lui :))

Link spre comentariu

Ba nu stiu despre voi dara eo le trag pula an mortii si ranitii si familionul lu carla hihpotamu da pa dristor, lu izabela balena care isi face orgasme nuna daca fute inceli beta cucks in cur cu straponu ala de 30 cm negru, si pa alcolica aia infecta regina balenelor amada care sparge chelia spargstorilor de **spam editat**e adica cristinuka baklea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iron Throne
  • Oras:Iron Throne

Hai ca să-ți răspund... punctual,

 

poftim:

 

futuți morții si măta care te-a câcat, de fapt nu, că după aia zici ca sunt necrofil si gerontofil, dacă te fut in gură sau in cur, mă faci homo, chiar nu stiu unde sa-mi bag io pula ca să te simti satisfăcut, stai aşa: neamuri ai ? da' nu aşa proaste ca tine ... deci acolo cred că-mi voi depune sămânța, în neamurile mătii şi a lu' tactu, băga'mi-aş pula'n sorta !!! şi'n prietena ta, au, nu, asta cu prietena am greşit-o, nu pot să-ți fut şi eu ... dreapta, sau o arzi cu stânga ?

Mai ai ? Să tot fuți lumea la cap cu placa asta ? Nu te-ai săturat de câte puli în tine şi'n familie îți iei zilnic ? Pe alte teorii din astea ? Că ăla e **spam editat**, că ăla e hărțuitor, că ăla e agresor, că ăla nu plăteşte, ce gâtu' mătii ai, mă ?

Da' tu, care întrebi curvele de noi, plus că faci lucruri de tot câcatu' gen: poza şi numărul de telefon, astea nu le vezi ?

Ai noroc că sunt iar plecat in Dk, dar vin acasă şi nu mă las până nu te ... aerisesc, puțin ...

Link spre comentariu

Nino nino

Politia cititi aici la asta ca pe urma iar sunteti luati ptin surprindere si saltati-l pe psihopatul agresor. Mai jos sunt amenintari clare !!!

Noul cont de uzura al agresorului de curve : sserum !

 

 

Hai ca să-ți răspund... punctual,

 

poftim:

 

futuți morții si măta care te-a câcat, de fapt nu, că după aia zici ca sunt necrofil si gerontofil, dacă te fut in gură sau in cur, mă faci homo, chiar nu stiu unde sa-mi bag io pula ca să te simti satisfăcut, stai aşa: neamuri ai ? da' nu aşa proaste ca tine ... deci acolo cred că-mi voi depune sămânța, în neamurile mătii şi a lu' tactu, băga'mi-aş pula'n sorta !!! şi'n prietena ta, au, nu, asta cu prietena am greşit-o, nu pot să-ți fut şi eu ... dreapta, sau o arzi cu stânga ?

Mai ai ? Să tot fuți lumea la cap cu placa asta ? Nu te-ai săturat de câte puli în tine şi'n familie îți iei zilnic ? Pe alte teorii din astea ? Că ăla e **spam editat**, că ăla e hărțuitor, că ăla e agresor, că ăla nu plăteşte, ce gâtu' mătii ai, mă ?

Da' tu, care întrebi curvele de noi, plus că faci lucruri de tot câcatu' gen: poza şi numărul de telefon, astea nu le vezi ?

Ai noroc că sunt iar plecat in Dk, dar vin acasă şi nu mă las până nu te ... aerisesc, puțin ...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...