Sari la conținut

Pussy Night Club


Postări Recomandate

Postat

Hello, stie cineva ceva de clubul asta? Mi.a spus un tovaras ca daca vrei sa iti danseze don'soara este 70 de lei, bautura ei, daca vrei dans privat 100 lei 3 melodii iti danseaza in privat la bara.

Ma interesa- altceva dom'le....altceva este sau nu este.

Mi.a spus ca sunt bunoace rau...ms de ajutor!

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Da boss am fost și eu acum vreo luna,depinde cât de mult faci consumație ca sa stea cu tine la masa.

spre exemplu eu am mai fost cu 2 tovarăși și am făcut consumație de vreo 1500 RON toți 3 in 4-5 ore cât am stat acolo.pe parcursul nopții am mai bătut apropouri sa mergem la un hotel,dar ne au refuzat.

abia spre 4-5 dimineața ne au zis de preț.una cerea 600 RON plus hotel,alta voia 800 iar una nu a vrut deloc.

femeile sunt bune dar din punctul meu de vedere contează serviciile,și sa dau 600 pe una care poate nu suge pula bine,mai bine rămân cu banii in buzunar.

  • Like 2

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.