Sari la conținut

Maria_ Dulce - 0790535288


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Maria_ Dulce - 0790535288
Acum 35 minute, olyxxx a spus:

Poze nimic? 🤔

Macar infomativ ceva ...

Uita-te si tu pe recenzii...Eu iti spun ca merita.Desi a nascut si inca nu s-a refacut complet arata nu bine, ci foarte bine

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 194

Buna dimineața stimabililor

Revizitat aseară conița Maria, deși locația a fost destul de expusa, prestația a fost una foarte buna, și a păstrat veslia și calitatea serviciilor.

Întâlnirea a debutat cu un pahar de apă și unul de vorbă cat a fumat o țigare, după ce am trecut în camera de lucru s a apucat de mine cu un oral bine executat de m a făcut să mă întăresc maxim, cu atenție la sateliți și cu Deep la greu îi place rău de tot sa o sugă și să te facă să pleci mulțumit și satisfăcut de la ea. 

La normal am inceput prin clasicul misionar, pot sa spun că este strâmtă și că simți că fuți, m a lăsat să muncesc,iar când a văzut că am obosit s a urcat pe mi e și m a futut până m au luat toate apele, când mi am revenit am trecut la o caprita poziție în care am și capitulat.

In concluzie, am plecat cu mâine și picioarele tremurand de la ea.

De revenit cu siguranta că voi reveni.

Notele nu și mai au rostul

Multumesc Maria 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 3080
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Salut stimați colegi și bine ai revenit Măriuța. Cu ceva amintiri de când ma vedeam mai des cu Maria,am zis ca trebuie neaparat sa o revăd,așa ca am luat legătura cu ea,am stabilit de comun acord și nesiliți de nimeni o ora la care sa aibă loc întâlnirea și am plecat spre ea. Ma întâmpinat aceeași fata dulce și glumeața,la servicii oral pe care îl face la fel,încearcă și Deep,care ii reușește bine. Nu îl face ea susținut cum as dori eu,dar e foarte bine. Apoi la normal a început sa ma călărească,și apoi anal unde am intrat mai greu,dar după ce am intrat m-am mișcat cum am vrut. Pe scurt Maria este aceeași fata de acum doi ani,la care o sa revin oricând cu plăcere. O seara frumoasa,HAI ROMÂNIA SAU RO-MARIA 😂🤗🤗!!

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Sex oral nep sau protejat in functie de igiena

Normal obligatorou protejat

Finalizarea se face pe corp sau in prezervativ

Diferite pozitii, sarutari pe corp, atingeri mangaieri, masaj erotic sau de relaxare

Se poate si dus asistat

Preturile vor fi:

150 lei o fin (30 min,)

250 lei ora (se poate 2 fin sau o fin plus masaj)

Anal doar protejat (extra 50 lei), in fuctie de dimensiune sau marime

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante sau cu accesorii

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 72
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut !

Revizitat pe dulceața Maria care a rămas la fel de minunată glumeață și zâmbitoare

Totul este la fel ca inainte....îi place să se fută maxim și mai ales să te fută 😅 oralul e demențial iar la futut am spus...îi place maxim

Am încercat și anal...totul a mers ca la carte unde am si finalizat !

Ma bucur ca a revenit la " treabă "și sper să se țină de ea !

Te pup Maria 🙂🙃

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, Alexel92 said:

Salut !

Revizitat pe dulceața Maria care a rămas la fel de minunată glumeață și zâmbitoare

Totul este la fel ca inainte....îi place să se fută maxim și mai ales să te fută 😅 oralul e demențial iar la futut am spus...îi place maxim

Am încercat și anal...totul a mers ca la carte unde am si finalizat !

Ma bucur ca a revenit la " treabă "și sper să se țină de ea !

Te pup Maria 🙂🙃

 

 

Te pup dulce 😘 si ne revedem curand🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Turnu Magurele
  • Oras:Turnu Magurele

Vizitat fata, mânat de curiozitate și recenziile întotdeauna pozitive pe care le primește. 

Îmi deschide ușa o fată fâșneață și chiar frumoasă după gustul meu, cu un zâmbet cuceritor și niște ochi căprui care fură inima oricui.

Fumează o țigară și stăm de vorbă ca să ne cunoaștem mai bine, e foarte naturală și plăcută. 

Despre acțiune vreau să zic că mi-a plăcut foarte mult și că merită cu siguranță să vedeți pe pielea voastră de ce e în stare. 

Clar merită revizitată! 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
On 7/6/2024 at 7:02 AM, turnumagurel said:

Vizitat fata, mânat de curiozitate și recenziile întotdeauna pozitive pe care le primește. 

Îmi deschide ușa o fată fâșneață și chiar frumoasă după gustul meu, cu un zâmbet cuceritor și niște ochi căprui care fură inima oricui.

Fumează o țigară și stăm de vorbă ca să ne cunoaștem mai bine, e foarte naturală și plăcută. 

Despre acțiune vreau să zic că mi-a plăcut foarte mult și că merită cu siguranță să vedeți pe pielea voastră de ce e în stare. 

Clar merită revizitată! 

Te pup dulce si iti multumesc pentru vizita🤗

Link spre comentariu
Reputație: 121
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
1 oră în urmă, maria_dulce a spus:

Nu stiu inca😁

Viața personală e mult mai importantă. Restul activităților e ca și cum ai merge la serviciu.🙋‍♂️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, Planck said:

Viața personală e mult mai importantă. Restul activităților e ca și cum ai merge la serviciu.🙋‍♂️

Ai noroc, ca revin maine inapoi la voi🥳🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Sex oral nep sau protejat in functie de igiena

Normal obligatorou protejat

Finalizarea se face pe corp sau in prezervativ

Diferite pozitii, sarutari pe corp, atingeri mangaieri, masaj erotic sau de relaxare

Se poate si dus asistat

Preturile vor fi:

150 lei o fin (30 min,)

250 lei ora (se poate 2 fin sau o fin plus masaj)

Anal doar protejat (extra 50 lei), in fuctie de dimensiune sau marime

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante sau cu accesorii

  • Like 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
On 7/10/2024 at 6:30 PM, maria_dulce said:

Sex oral nep sau protejat in functie de igiena

Normal obligatorou protejat

Finalizarea se face pe corp sau in prezervativ

Diferite pozitii, sarutari pe corp, atingeri mangaieri, masaj erotic sau de relaxare

Se poate si dus asistat

Preturile vor fi:

150 lei o fin (30 min,)

250 lei ora (se poate 2 fin sau o fin plus masaj)

Anal doar protejat (extra 50 lei), in fuctie de dimensiune sau marime

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta altor substante sau cu accesorii

🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...