Sari la conținut

Bună Dragilor


Postări Recomandate

Vreau să vă fac o vizită de marți și m-ar ajuta niște sfaturi în privința locației, deoarece sunt pentru prima dată în arad și nu cunosc zonele.pentru programari puteți folosi nr de whatapp 0739697140 .Vă pup și imi pare rău pentru timpul puțin pe care mi-l permit deocamdată să-l petrec la voi

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Poti sa gasesti linistita la ARED-uri apartamente de calitate, la fel si in alte zone nu neaparat central. Nu te lua dupa glontul ca el are apartamente in chirie central si de aia o sa-l vezi peste tot zicand ca nu e ok altundeva decat central.

Link spre comentariu

Poti sa gasesti linistita la ARED-uri apartamente de calitate, la fel si in alte zone nu neaparat central. Nu te lua dupa glontul ca el are apartamente in chirie central si de aia o sa-l vezi peste tot zicand ca nu e ok altundeva decat central.

multumesc frumos pentru ajutor
  • Like 1
Link spre comentariu

eugenionesco e o cioara proxenet zona Ared,nu are curaj sa vina sa ne intalnim,el face kegea acolo,o sa vezi daca mergi la Ared,e o cioara muista care are si el 2 apart la Ared ,o sa vezi practic nu teoretic cand o sa sune clientii si ce o sa spuna de Ared.Abia astept sa l prin pe eugenionesco,i atunci surpriza va fi mare,

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

eugenionesco e o cioara proxenet zona Ared,nu are curaj sa vina sa ne intalnim,el face kegea acolo,o sa vezi daca mergi la Ared,e o cioara muista care are si el 2 apart la Ared ,o sa vezi practic nu teoretic cand o sa sune clientii si ce o sa spuna de Ared.Abia astept sa l prin pe eugenionesco,i atunci surpriza va fi mare,

 

Iar aberezi, fata alege unde vrea sa stea, mie mi-e indiferent ca e pe centru ared micalaca vlaicu plm ca nu ma duc sa fut peretii, daca ma intereseaza fata ma duc sa o vizitez.

 

Problema mea e cu tine ca esti jegos si vii aici sa-ti faci reclama la cine stie ce apartament jegos ai tu pe centru.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Intr-adevar, zona Ared de langa stadion e mai rau famata, insa gasesti apartamente ok. Insa sunt si alte Ared-uri in Arad, de ex zona Kaufland.

Bineinteles, poti alege si alte zone, nu neaparat centrale, noi te vom vizita pe tine, nu apartamantul.

Te asteptam!

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Vreau să vă fac o vizită de marți și m-ar ajuta niște sfaturi în privința locației, deoarece sunt pentru prima dată în arad și nu cunosc zonele.pentru programari puteți folosi nr de whatapp 0739697140 .Vă pup și imi pare rău pentru timpul puțin pe care mi-l permit deocamdată să-l petrec la voi

Am vrut să-ți scriu în privat dar ai mesageria plină

Link spre comentariu

kaufland Ared e bun,dar nu UTA Ared,o sa vezi cu ce te vei confrunta in ceea ce priveste clientii la Ared UTA.La Ared Kaufland e f bine daca alegi Ared,vezi ca cioara aia te are in vizor,are informatii de la cel de la bariere cine intre cine iese,nu spun mai multe dar o sa vezi la Ared Uta ce e cand vei sta.eugenionesco,e la noi in vizor,e un tigan proxenet,nu da sfaturi pertinente,are apart.la Ared UTA,si ciori la produs acolo,asa ca la ared kaufland e mai bine,nu e cuib de ciori ca la uta ared.Te vei convinge singura cand vii

Link spre comentariu

hey! cate zile ramai in arad ? am eu o locatie pe centru super retrasa ... fara vecini curiosi si numai buna ca , clientii sa fie safe! daca te intereseaza lasa un mesaj si te contactez!

cel mai sigur cred că ajung săptămâna următoare :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...