Sari la conținut

trans cluj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

bby cred ca te inseli amarnic asa ceva nu fac cred ca dinpotriva totii care mau sunat si etc am oferit exact ce au vrut ...poate mai prins ocupata sau ca nu am putut sta mult la show ptr ca eram si ocupata .....singurul tip cu care mam certat  era cred ca din galati nu am putut sai fac showul in acel moment fiind eu ocupata pe camera ok..deci pls iti arat conversatile pe wapp si te vei convinge ca nu dau teapa plus ceva nu miroase a bine la tine ok 

Link spre comentariu
Vizitator vanessats92
Reputație: 0

Nu îi vb de răutate dar asa am pățit și eu toate bune și frumoase pana iam transferat după care ma blocat...

iubitule tu crezi ca noinptr 10 euro dam țeapă hai sa fim seriosi antonia este o persoană de nota 1000 o cunosc personal un caracter deosebit mai rar ca ia găsești o transexuala .pupiki asa ca lasa răutatea bby
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

vanesa dale pace ca sa nu ma faca sa postez showurile repet nus tipa de gen dar cunosc daca refuz sa fac show sau ca nu am timp nu inseamna ca dau teapa nici macar nu acept incarcari aiurea fara sens ..plus am cateva persoane care fac show si atata ....te po vanesa si tu esti o lady :*:*:*:*:*:*:*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...