Sari la conținut

V-ati gasit perechea pe site ?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Taci futu-ti rasa ta de avocat atarnator si santajist  

Asta esti 

 

 

 

, ca multi se intreaba cine este dementul care injura pe toata lumea pe aici  cand iese din schimb de la casa aceea de avocatura , daca  mai lucrezi ptr. acestia . Ma indoiesc , dar pot afla cat de curand  

Iti dai seama ca tocmai ti-ai futut norocul? :laugh2  :laugh2  :laugh2 Cine santajeaza psihopatule?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ti-am zis ca pot afla multe , dar pana acum nu m-a interesat un  boschetar de avocat care traieste pe o platforma de curve non-stop si injura pe toata lumea 

 

M-am limitat doar la a te lua la misto de pe un singur cont , ca atat am 

 

Ca ti-au traversat si altii pula prin gatlej si ca te-au dat in fapt cine esti , le multumesc pentru asta 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti-am zis ca pot afla multe , dar pana acum nu m-a interesat un  boschetar de avocat care traieste pe o platforma de curve non-stop si injura pe toata lumea 

 

M-am limitat doar la a te lua la misto de pe un singur cont , ca atat am 

 

Ca ti-au traversat si altii pula prin gatlej si ca te-au dat in fapt cine esti , le multumesc pentru asta 

SITUAŢIA FINANCIARĂ PE ANUL 2018

PROFITUL SAU PIERDEREA NET(Ă) A EXERCIŢIULUI FINANCIAR: Profit (rd. 01 + 02 – 03 - 04 – 05 – 06 - 07): 0 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA NET(Ă) A EXERCIŢIULUI FINANCIAR: Pierdere (rd. 03 + 04 + 05 + 06 + 07 - 01 - 02): 35461 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Pierdere (rd. 229-228): 34281 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Profit (rd. 228-229): 0 LEI

Numar mediu de salariati: 1

Impozite, contributii  si taxe neplatite la termenul stabilit la bugetul de stat, din care:: 0 LEI

Cifra de afaceri netă (ct. 701 + 702 + 703 + 704 + 705 + 706 + 708 + 707 - 709  + 741** + 766***): 117971 LEI

ACTIVE IMOBILIZATE – TOTAL (rd. 01 + 02 + 03): 5932 LEI

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai da-ma in judecata  sau fa plangere penala , 'tu-ti rasa ta de santajist atarnator 

 

Cred ca ai sa castigi ca Inesuka ...un mare si stufos dosar penal 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai da-ma in judecata  sau fa plangere penala , 'tu-ti rasa ta de santajist atarnator 

 

Cred ca ai sa castigi ca Inesuka ...un mare si stufos dosar penal 

De ce sa te dau, oricum esti psihopat cu acte in regula! :laugh2 Astept tantalaule, sa vezi ce te fute viata si mai rau decat esti futut! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

SITUAŢIA FINANCIARĂ PE ANUL 2018

PROFITUL SAU PIERDEREA NET(Ă) A EXERCIŢIULUI FINANCIAR: Profit (rd. 01 + 02 – 03 - 04 – 05 – 06 - 07): 0 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA NET(Ă) A EXERCIŢIULUI FINANCIAR: Pierdere (rd. 03 + 04 + 05 + 06 + 07 - 01 - 02): 35461 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Pierdere (rd. 229-228): 34281 LEI

PROFITUL SAU PIERDEREA BRUT(Ă):- Profit (rd. 228-229): 0 LEI

Numar mediu de salariati: 1

Impozite, contributii  si taxe neplatite la termenul stabilit la bugetul de stat, din care:: 0 LEI

Cifra de afaceri netă (ct. 701 + 702 + 703 + 704 + 705 + 706 + 708 + 707 - 709  + 741** + 766***): 117971 LEI

ACTIVE IMOBILIZATE – TOTAL (rd. 01 + 02 + 03): 5932 LEI

Sa inteleg ca taranul basit si afumat a muncit 1 an sa iasa pe pierdere 35 mii lei?

Afacerist nu gluma :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

 

 

pe site scrie de unul Alexandru Mircea

https://www.avocatura.com/av.4557-alexandru-mircea.html

Mobil: 0722462128

 

 

deci il cheama Alexandru Mircea si are numarul 0722462128 ?

mersi l-am gasit deja pe net, am aflat si adresa de resedinta ;)

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu mai esti smardoi electronic ....te-ai inmuiat brusc ?

 

Pai barbat esti tu ? Esti sarac si iti este frica ca vei deveni si mai sarac d'aia  n-ai curaj  , plus puscariabil cu dosar penal  , ca esti un atarnator santajist 

 

 ....'tu-ti  gatu .....de  fatalau

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu mai esti smardoi electronic ....te-ai inmuiat brusc ?

 

Pai barbat esti tu ? Esti sarac si iti este frica ca vei deveni si mai sarac d'aia  n-ai curaj  , plus puscariabil cu dosar penal  , ca esti un atarnator santajist 

 

 ....'tu-ti  gatu .....de  fatalau

Taranusule,tu esti in poza aia cu aschilopatul îmbrăcat in cârpe?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai esti smardoi electronic ....te-ai inmuiat brusc ?

 

Pai barbat esti tu ? Esti sarac si iti este frica ca vei deveni si mai sarac d'aia  n-ai curaj  , plus puscariabil cu dosar penal  , ca esti un atarnator santajist 

 

 ....'tu-ti  gatu .....de  fatalau

Sandilaule, iti trimit medicamente bai falitule! Te-n gura de mitoman cretin si urat cu spume! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asa ti s-a parut tie ca aici e locul perfect unde se ascund toti  infractorii ? 

 

Esti mai periculos ca un guvide , aia pe care tot ii faci  "proxeneti" nemotivat 

 

Revin...cati bani ai facut din santaje de ai o steluta la profilul profesional ? 

 

Sa nu minti ca n-ai tepuit pe nimeni , ca altfel nu se explica steluta aceea 

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Vorbeste frumos otreapa cu pizda care pute a cadavru

calm si nu ma face sa te fac de cacat , razi de astia dar tu cum arati futu-te in gat de bosorog cu furtun in stomac !!! Pai ma fraiere astia au ocupatii , fac ceva in viata reala mai pierd mai castig dar tu ce plm faci? Stai tot timpul pe site si faci spume ca altceva nu ai de facut . Stie prieteni tei cu ce te ocupi?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa ti s-a parut tie ca aici e locul perfect unde se ascund toti  infractorii ? 

 

Esti mai periculos ca un guvide , aia pe care tot ii faci  "proxeneti" nemotivat 

 

Revin...cati bani ai facut din santaje de ai o steluta la profilul profesional ? 

 

Sa nu minti ca n-ai tepuit pe nimeni , ca altfel nu se explica steluta aceea 

Hai, descarca-te psihopatule!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

calm si nu ma face sa te fac de cacat , razi de astia dar tu cum arati futu-te in gat de bosorog cu furtun in stomac !!! Pai ma fraiere astia au ocupatii , fac ceva in viata reala mai pierd mai castig dar tu ce plm faci? Stai tot timpul pe site si faci spume ca altceva nu ai de facut . Stie prieteni tei cu ce te ocupi?

Carlito, tu de ce esti nervoasa fata, ce nu iti convine? :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Mai terminati in plm online toti sunteti smardoi ,real niste cacati pansati . Cine se simte sa se simta . Boschetari virtuali.

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Carlo vezi ca asta are probleme locomotoriii   , nu furtun in stomac :)

iti zic eu ca are un furtun in stomac ala dal draq .pe langa asta mai are si probleme mintale
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...