Sari la conținut

Cine este musser/themadking/sserum ?


Postări Recomandate

mai faci jafuri in stil american puiule ????

 

 

Ce pistoale mai recomanzi barmane pardone mussere sau acum serul pulii mele ? Marca Waltro calibru 9mm e bun ? cum ai facut acum cativa ani la "Bijuteria Com" SRL, jaf in stil mafiot american. Ai terorizat-o pe Marioara Capatina ticalosule, a ramas femeia cu sechele, nici acum nu si-a revenit, mi-as pula in mortii tai de ticalos brailean.

 

 

mai stii ce le-ai zis la ziaristi jigodie mica ???????? "E treaba mea care-i motivul care m-a impins la jaf!" mi-as pula in sufletul tau de infractor dovedit ca iti pun aici tot dosarul cu toate infractiunile pentru care ai facut puscarie mussere !!!Ai creat panica in acea zi in tot cartierul din Grivitei cu Gara. Cum mortii matii sa pui pistolul la tampla femeiei si sa crezi ca va mai avea o viata linistita ?????????????

 

 

Te cauta pe tine pizdadero :laugh2 si pe alti recenzori vechi batranul george, xoxo, dolores. Sigur vrea sa va faca felul, sa va omoare crezand toate minciunile imprastia de armata de ticalosi, clanul pepelica/picon/lisandru/gelu el fiind marele justitiar. A amenintat ca va omora curve si pesti, e foarte periculos criminalul. De asta xoxo, batranul george, dolores si-au sters conturile de pe site, de frica infractorului musser, serul pulii mele

 

 

Poate vrea sa mai santajeze cum a procedat cu Carina..

Sau mai vrea o tura la bulau!

 

 

Să-ți răspund şi aici, doar e foarte uşor de înțeles cine e sub acest cont, nu ?

Dacă ai ajuns să dezgropi morți de acum nouăsprezece ani, tot pentru ... trafic, am avut dreptate cu ceea ce am spus mai demult şi am repetat ieri " Viața este scurtă, trăieşte-o din plin !"

 

Sunt curios, ieri, în metrou, după ce ai vorbit la telefon şi ți-ai dat seama cine sunt, la ieşrea din vagon, de ce apăsai de bezmetic, butonul de deschidere a uşii, ai uitat că sunt la comanda conductorului ?

 

De ce nu m-ai înjurat ? Cum o faci acum ?

 

Te las în lumea ta ...

 

 

Link spre comentariu

sserum

Maistru Curvar

  • photo-thumb-299299.png?_r=1563771435
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 177 Postari:
  • Inscris la:

    22 juli 2019

  • Reputatie: -21
  • Locatie:niuiorc

Postat Ieri, 12:45

8124-badge-.png

ceaipatitpui, on 29 Aug 2019 - 10:29 AM, said:snapback.png

mai faci jafuri in stil american puiule ????

ceaipatitpui, on 29 Aug 2019 - 10:34 AM, said:snapback.png

Ce pistoale mai recomanzi barmane pardone mussere sau acum serul pulii mele ? Marca Waltro calibru 9mm e bun ? cum ai facut acum cativa ani la "Bijuteria Com" SRL, jaf in stil mafiot american. Ai terorizat-o pe Marioara Capatina ticalosule, a ramas femeia cu sechele, nici acum nu si-a revenit, mi-as pula in mortii tai de ticalos brailean.

ceaipatitpui, on 29 Aug 2019 - 10:38 AM, said:snapback.png

mai stii ce le-ai zis la ziaristi jigodie mica ???????? "E treaba mea care-i motivul care m-a impins la jaf!" mi-as pula in sufletul tau de infractor dovedit ca iti pun aici tot dosarul cu toate infractiunile pentru care ai facut puscarie mussere !!!Ai creat panica in acea zi in tot cartierul din Grivitei cu Gara. Cum mortii matii sa pui pistolul la tampla femeiei si sa crezi ca va mai avea o viata linistita ?????????????

Să-ți răspund şi aici, doar e foarte uşor de înțeles cine e sub acest cont, nu ?

Dacă ai ajuns să dezgropi morți de acum nouăsprezece ani, tot pentru ... trafic, am avut dreptate cu ceea ce am spus mai demult şi am repetat ieri " Viața este scurtă, trăieşte-o din plin !"

 

Sunt curios, ieri, în metrou, după ce ai vorbit la telefon şi ți-ai dat seama cine sunt, la ieşrea din vagon, de ce apăsai de bezmetic, butonul de deschidere a uşii, ai uitat că sunt la comanda conductorului ?

 

De ce nu m-ai înjurat ? Cum o faci acum ?

 

Te las în lumea ta ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMERNICULE TE VOI GASI SI TE VOI SALUTA :LAUGH2

MA VEI RECUNOASTE CAND TE VEI RIDICA DE JOS :LAUGH2

Link spre comentariu

cineva zicea ca musser/themadking/sserum e totuna cu userul deranjat mental alexqwerty e adevarat, sau e o prostie?

El e bagai-as pula in gat ca am auzit de la fete ca se tot lauda ca sta in Danarmeanca pisane-am pa el da psihopat hartuitor de femei. Pa asta l-a facut cristinuka da tot europenii? Hahahaa

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...