Sari la conținut

AMIRA 0735930675


Postări Recomandate

Vizitator ga971774
Reputație: 0

Va rog frumos nu imi mai lăsați recenzii ca nu imi trebuiesc

Ce rău ai dat-o de gard :)). Mai era una ocoșă pe aici. Acum face foamea pe acasă :). Recenziile vin în urma vizitelor, dacă nu ai nevoie de ele nu ai nevoie nici de forum după logica ta. Tăcerea e dă aur uneori :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Ce naivi sunteti. Tot mai credeti ca aici e un forum de recenzii.

V-am spus-o si eu, acuma v-o spun si curvele ca e platforma de reclame iar recenziile irelevante.

La cat de putin le duce capul in rest, dar realiste sunt.

La câte recenzii false am citit în ultima vreme fabricate de boarfe dă lux tind să îți dau dreptate :)))
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ce naivi sunteti. Tot mai credeti ca aici e un forum de recenzii

V-am spus-o si eu, acuma v-o spun si curvele ca e platforma de reclame iar recenziile irelevante.

La cat de putin le duce capul in rest, dar realiste sunt.

 

Sa stii ca gresesti aici ... stimabile coi flocos, haroun, coaie flocoase (sau ce alte denumiri stupide ai dupa atatea ban-uri). Totul depinde de CINE face recenzia si cine CITESTE recenzia. Multumita unor useri vechi pe pe acest forum, inca se poate lua o decizie buna/rea de a vizita o "curva" (cum zici dumitale, cu cea mai mica lipsa de respect fata de ele), pe baza recenziilor lor. Sau tie-ti place sa risti sa mergi la o "curva" noua, nemaivazuta/nemairecenzata, care are un anunt traditional, scris de un peste agramat ? 

Eu am avut parte de intalniri relativ bune, bazandu-ma pe recenziile unor useri de aici...desigur, toate detaliile sunt subiective, dar am putut sa-mi fac o imagine generala asupra unei "curve", INAINTE sa ma duc la ea, si n-am fost eu "cobaiul" care a primit teapa sau cel care a ramas cu gust amar dupa ce am dau ochi cu pestii sau tigancile jegoase din anunturile minunate de pe publi. Si prin aceasta interventie, tin sa le multumesc userilor activi si REALI de pe acest forum.. 

Iar tu, Haroun draga....da-ti un glont in cap, ca esti de tot cacatul si jena, un om ratat si penibil, care spameaza si nu respecta nicio persoana de pe acest forum. 

   Doamne`ajuta !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Buna seara! Din motive personale rog un moderator sa imi șteargă acest tipic si tot ce aparține de acest număr de telefon. 0735930675. Va multumesc anticipat!

Draga Amira,....ai 2-3 recenzii pe actiune faine ....si poze la fel. N are rost sa te superi daca topicul tau a luat o un pic la vale, din pacate din vina ta, la alte fete, se strica pentru ca se cearta prea mult testosteron...

Deci arati bine, actiune ok ish (din cele 2-3 recenzii) iar in plus ai langa tine o profa tare de tot la mecanica fina, de la care poti invatza multe, si care m a terminat de am uitat unde i iesirea. Deci esti pe lista mea clar, mai ales ca esti printre putinele fete a caror rozeta as fi dispus sa o descretesc un pic....desi nu s prea amator de asa ceva...insa arati prea bine...

Despre sters topice....iti dai seama ca nu i prea corect, toate fetele trecute la "de evitat" ar dori asta. Cateodata nu putem da timpul inapoi, toate ati vrea himenul intact din nou, iar eu as vrea sa fie ieri inapoi, sa nu mai trec in hala peste fierul beton care mi a bulit runflat de 800ron ...dar asta e, inghitim si trecem mai departe...

Deci, lucreaza ti clientii calumea si o sa vina recenzii pozitive. Cand insa mai ai idei de invatzat useri ce au dreptul sa scrie pe topicul tau referitor la ce ai TU nevoie, si admini ce topice sa stearga, eu te sfatuiesc sa te consulti cu Emma inainte sa postezi (esti foarte impulsiva). Nu de alta dar vom crede ca fumezi ceva bun, si vreau si eu patrunjel de ala.

Spor in toate !!!

Link spre comentariu
  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Buna. Ea trebuie sa isi șteargă topicul pt ca are probleme acasa. Nu mai trebuie sa apara cu ea nicio poza. Multumesc pt intelegere

nohhhh....atunci trebuie sa mi cer scuze pentru postarea anterioara nestiind contextul.....oricum insa absolut toate sunteti expuse riscului acesta (mai ales cu tatoo asa explicite) ....si sa fim seriosi , fratziori, verisori si chiar tatici frecventeaza site ul ...zi cat mai buna ....

  • Like 1
Link spre comentariu

Asta e ca si cum una care nu stie sa innoate sare in apa si dupa aia zbiara sa fie salvata.
Adica na..... cunosti riscurile, te gandesti atunci cand te bagi, nu ulterior te astepti sa-ti rezolve altii problema si sa te scoata din rahat.
Asta daca ai creierul mai evoluat ca a unui copil de gradinita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...