Sari la conținut

Vot pentru Trollul anului 2019


Vot pentru trollul anului 2019  

115 membri au votat

  1. 1. Vot pentru trollul anului 2019



Postări Recomandate

  • Oras:NATO
  • Oras:NATO

Autocaracterizarile nu sunt luate în calcul pt premiere, însă ținând cont ca ești sincer s-ar putea sa ai o șansă.

 

ce le stii tu pe toate maetre pedofiI, ai reusit pana la urma sa bagi botul in savarina Vanessei copil tampit ? Chiar nu ai vazut in viata ta o pizda sa fii asa de disperat dupa sange mentrual ?!?!? :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

ce le stii tu pe toate maetre pedofiI, ai reusit pana la urma sa bagi botul in savarina Vanessei copil tampit ? Chiar nu ai vazut in viata ta o pizda sa fii asa de disperat dupa sange mentrual ?!?!? :slap2

Pulica, fi consecvent. Ori sunt mos, ori copil.

Ce dracu, te contrazici într-o singura postare? :)

Știam ca ești cretin, dar chiar sa o demonstrezi continuu...

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:NATO
  • Oras:NATO

Pulica, fi consecvent. Ori sunt mos, ori copil.

Ce dracu, te contrazici într-o singura postare? :)

Știam ca ești cretin, dar chiar sa o demonstrezi continuu...

Esti constient ca femeia cu 2 plozi isi cauta sotul cu disperare in speranta sa isi revina din socul ca e inselata si ca barbatsu se fute cu curve de duzine.

Asta nu te-a oprit sa incerci sa o futi moca, te tineai dupa fusta femeiei si atacai pe toti ca un caine turbat, manat de mirosul pizdei.

Cacatule esti un distrugator de familii, mi-as pula in mortii tai si a ma-tii aia care putrezeste la 2 metri in pamant !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Esti constient ca femeia cu 2 plozi isi cauta sotul cu disperare in speranta sa isi revina din socul ca e inselata si ca barbatsu se fute cu curve de duzine.

Asta nu te-a oprit sa incerci sa o futi moca, te tineai dupa fusta femeiei si atacai pe toti ca un caine turbat, manat de mirosul pizdei.

Cacatule esti un distrugator de familii, mi-as pula in mortii tai si a ma-tii aia care putrezeste la 2 metri in pamant !

Te simt stresat. Ce-ai pățit?

Relax!

 

Vrei sa discutam despre morții ma-tii, spune și o facem pe îndelete, deși n-am timp de gaozari muciosi, ca tine.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator tuica-metaxa
Reputație: 0

Esti constient ca femeia cu 2 plozi isi cauta sotul cu disperare in speranta sa isi revina din socul ca e inselata si ca barbatsu se fute cu curve de duzine.

Asta nu te-a oprit sa incerci sa o futi moca, te tineai dupa fusta femeiei si atacai pe toti ca un caine turbat, manat de mirosul pizdei.

Cacatule esti un distrugator de familii, mi-as pula in mortii tai si a ma-tii aia care putrezeste la 2 metri in pamant !

 

 Ce bou esti tu si toata clica ta  :)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

imi bag pula in ma-ta la foc automat sclav mic =)))

Ntz.. Ntz... Te simt pierdut. Nu faci fata, ești slab. Speram sa ai clasa, dar ești un simplu cocalar ce suge pula pe sub podul Băneasa.

Fă-ți temele și mai discutam. Pana atunci încearcă sa fii autentic, din păcate ești o copie plina de muci.

Bye!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...