Sari la conținut

"Pretul Corect"


sassha

Postări Recomandate

Vizitator ga971774
Reputație: 0

De ce sa nu poți? 🤨 Nu ma deranjează!😀

 

 

Ce texte "bune" ai!

Hai noroc🻠și spor la treabă.

Bine... Uită-te puțin la poză, numele adrianflorin160 e puțin înclinat spre dreapta, doar conturile clonă apar așa pe forum, adică... ai un cont și de pe același telefon folosești încă unul. Mulțumit? Și nu încerca să o dai la întors că e cum spun eu.

post-298101-0-80368500-1569952800_thumb.jpg

Link spre comentariu

Bine... Uită-te puțin la poză, numele adrianflorin160 e puțin înclinat spre dreapta, doar conturile clonă apar așa pe forum, adică... ai un cont și de pe același telefon folosești încă unul. Mulțumit? Și nu încerca să o dai la întors că e cum spun eu.

Vai cât ești de tolomac.... 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

Hai ca m-am distrat!

Ești simpatic!!!

Link spre comentariu

Bine... Uită-te puțin la poză, numele adrianflorin160 e puțin înclinat spre dreapta, doar conturile clonă apar așa pe forum, adică... ai un cont și de pe același telefon folosești încă unul. Mulțumit? Și nu încerca să o dai la întors că e cum spun eu.

Conturi clonă 🤣😂🤣să-mi bag pulă ești paranoia🤣🤣🤣

E o adevărată teorie a conspirației.....

Coaie, ce fumezi? 🤣😂🤣😂

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Prietene, între timp m-am edificat, e așa cum a spus omu cu tiru, eu am fost informat gresit

Dar... mă gherțoi cu floci la cur, tolomac să faci pe bou ăla ce a băgat pula în măta. Ne despart câteva sute de km dar le fac în maxim 4 ore futu-ți morții mătii de agarici trist, eu am încercat sa vorbesc frumos cu tine dar tu ești viteaz în spatele tastaturii. Spune ziua, ora și locul și sunt acolo, dar jur că o să zaci pe fundul Begăi căcat cu ochi.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Prietene, între timp m-am edificat, e așa cum a spus omu cu tiru, eu am fost informat gresit

Dar... mă gherțoi cu floci la cur, tolomac să faci pe bou ăla ce a băgat pula în măta. Ne despart câteva sute de km dar le fac în maxim 4 ore futu-ți morții mătii de agarici trist, eu am încercat sa vorbesc frumos cu tine dar tu ești viteaz în spatele tastaturii. Spune ziua, ora și locul și sunt acolo, dar jur că o să zaci pe fundul Begăi căcat cu ochi.

Păi și de ce te cobori la nivelul lui :(
Link spre comentariu

Prietene, între timp m-am edificat, e așa cum a spus omu cu tiru, eu am fost informat gresit

Dar... mă gherțoi cu floci la cur, tolomac să faci pe bou ăla ce a băgat pula în măta. Ne despart câteva sute de km dar le fac în maxim 4 ore futu-ți morții mătii de agarici trist, eu am încercat sa vorbesc frumos cu tine dar tu ești viteaz în spatele tastaturii. Spune ziua, ora și locul și sunt acolo, dar jur că o să zaci pe fundul Begăi căcat cu ochi.

😂😂😂😂 Bună asta.....până aici e bine!!! .....

Hai ca m-am distrat cu tine🤣🤣🤣

Chiar ești simpatic!!! 😀

Link spre comentariu

Da-l în morții lui de agarici, ai dreptate!

De fapt pe tine te irită necunoașterea și nepăsarea ta cu care faci acuzații, după care ma înjuri ca am avut dreptate🤨..... Adică eu te-am făcut tolomac, nu te-am înjurat în halul ala😂.....și tot eu am nivelul scăzut? Dar în fine, sa zicem ca e vina mea! 🙄ðŸ»ðŸ»
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

De fapt pe tine te irită necunoașterea și nepăsarea ta cu care faci acuzații, după care ma înjuri ca am avut dreptate..... Adică eu te-am făcut tolomac, nu te-am înjurat în halul ala.....și tot eu am nivelul scăzut? Dar în fine, sa zicem ca e vina mea!

Omul a avut bunul simț să-și recunoască greșeala. Mare lucru pe acest minunat forum. Pentru asta are toată stima mea  :hihat

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Conturi clonă 🤣😂🤣să-mi bag pulă ești paranoia🤣🤣🤣

E o adevărată teorie a conspirației.....

Coaie, ce fumezi? 🤣😂🤣😂

Florinel? Dacă un om face o afirmație, fiindcă are o asociere in creier greșită ,nu înseamnă că e paranoia.

Poate și tu la viața ta ai avut o informație greșită și pe baza aceleia ai afirmat ceva...

Toți greșim dar daca avem toleranta suficientă, ne abținem la jigniri...

Sigur că și colegul...apoi a răbufnit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...