Sari la conținut

Frustrarea românilor?!?!


morakygr

Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Am si eu o nelămurire, si as fi curios sa vad si parerea dumneavoastră, pentru ca mai la tot pasul vad oameni foarte frustrați, ba care chiar se exteriorizează prin a-și arata frustrarea interioara de care sufera(sau posibil sa fie si prostie si lipsa de materie cenusie) in fața altora, care nici macar nu i deranjeaza cu absolut nimic, ba mai mult daca le pui o simpla intrebare, imediat 'se aprind', se simt atacați si ofuscati, si mai mai ca devin ca niste dragoni cu flacari pe nas.

 

Ps: părerea mea, ca daca nu deja, in viitorul apropiat, acest termen, - frustrare- se va oficializa in .ro sub forma unei boli psihice.. So?!

  • Like 1
Link spre comentariu

Am si eu o nelămurire, si as fi curios sa vad si parerea dumneavoastră, pentru ca mai la tot pasul vad oameni foarte frustrați, ba care chiar se exteriorizează prin a-și arata frustrarea interioara de care sufera(sau posibil sa fie si prostie si lipsa de materie cenusie) in fața altora, care nici macar nu i deranjeaza cu absolut nimic, ba mai mult daca le pui o simpla intrebare, imediat 'se aprind', se simt atacați si ofuscati, si mai mai ca devin ca niste dragoni cu flacari pe nas.

 

Ps: părerea mea, ca daca nu deja, in viitorul apropiat, acest termen, - frustrare- se va oficializa in .ro sub forma unei boli psihice.. So?!

 

Gandesti prea simplist.

In spatele "frustrarii" pe care o vezi exista N motive sentimentale sau psihice care aduc la acel comportament.

Iar tu daca vezi un om nervos, lasa-l in pace, nu-i pune si tu intrebari. Asta nu face dovada ca ei sunt cei fara materie cenusie...

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Gandesti prea simplist.

In spatele "frustrarii" pe care o vezi exista N motive sentimentale sau psihice care aduc la acel comportament.

Iar tu daca vezi un om nervos, lasa-l in pace, nu-i pune si tu intrebari. Asta nu face dovada ca ei sunt cei fara materie cenusie...

 

amada cum faci tu cand te enervezi ??

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Noi avem alte "poligoane" :)))

 

 

 

 

bre, asta-i pentru tine, pozata in treacat dar pe bune, prin cartier. ca sa stii ca dementii care se impusca prin chicago n-au nicio relevanta. sunt doar o statistica, vorba unul clasic. 

 

1600 pe luna chirie, ramai fara serviciu si proprietarul iti arunca zoaiele in drum? hai sa n-o mai dau cu zahar, poftim.

 

 

 

 

 

 

https://i.imgur.com/n2iwxdL.jpg

 

 

 

 

armele sunt fix pix aici. sa fii impuscat dureaza cam 2 secunde, pana la tine sau catre omuletul din nori. orice s-ar decide.

 

sa muti cacaturi dureaza zile, asa ca ai face bine sa produci.

Link spre comentariu

Pe Madi esti dispus s-o gazduiesti gratis?

 

 

da, Preafericitule. Cu o conditie.

 

Daca ma ejaculeaza astia si tre' sa vand tot, inclusiv chilotii de pe mine, vreau sa stau la ea macar o saptamana pana-mi gasesc de munca.

 

Dorm pe canapea, sterg praful, dau cu mopul, nu vorbesc mult si stiu sa gatesc. Da' stiu, la modul serios.

 

Avansam de acolo. Mare-i puterea lu' Dumnezeu.

 

Mereu un nou inceput bre. Nu-i vreo rusine.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

da, Preafericitule. Cu o conditie.

 

Daca ma ejaculeaza astia si tre' sa vand tot, inclusiv chilotii de pe mine, vreau sa stau la ea macar o saptamana pana-mi gasesc de munca.

 

Dorm pe canapea, sterg praful, dau cu mopul, nu vorbesc mult si stiu sa gatesc. Da' stiu, la modul serios.

 

Avansam de acolo. Mare-i puterea lu' Dumnezeu.

 

Mereu un nou inceput bre. Nu-i vreo rusine.

Io te inteleg,dar unde la ea ca sta la un batranel care ii da zgarciul la mestecat ca s-o tina gratis.

Link spre comentariu
  • Oras:The Empty
  • Oras:The Empty

bre, asta-i pentru tine, pozata in treacat dar pe bune, prin cartier. ca sa stii ca dementii care se impusca prin chicago n-au nicio relevanta. sunt doar o statistica, vorba unul clasic. 

 

1600 pe luna chirie, ramai fara serviciu si proprietarul iti arunca zoaiele in drum? hai sa n-o mai dau cu zahar, poftim.

 

 

 

 

 

 

https://i.imgur.com/n2iwxdL.jpg

 

 

 

 

armele sunt fix pix aici. sa fii impuscat dureaza cam 2 secunde, pana la tine sau catre omuletul din nori. orice s-ar decide.

 

sa muti cacaturi dureaza zile, asa ca ai face bine sa produci.

produc, sunt cocoșat de muncă.

Îmi trebuie un masaj la spate.

Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

produc, sunt cocoșat de muncă.

Îmi trebuie un masaj la spate.

Masează-te singur, ieși mai iefin! Pe de altă parte, secțiunea de masaj erotic (și nu numai) e doar la un click distanță... Eva de la top și belladonna02 de la masaj erotic masează bine spatele - așa mi-au spus prietenii, așa îți spun și eu.

Link spre comentariu

Pana atingem subiectele cine si pe unde, productivitate pe ora (nu glumesc, ala-i chiar un indicator economic), cine a lins-o pe visulet sau cine a dat cu var in ultima vreme, tre' sa-ntreb. Doua puncte.

 

Madi, tu ce vrei ma sa-ti iau de craciun?

 

Rotunjoara vietii mele, arunca un raspuns. Sub 100ron, daca-mi permiti.

 

La tăți ni-i greu.

 

Vezi sa n-apari cu strapon-ul pe sub rochita, apropo.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...