Sari la conținut

Sonia 0750606973


fun_boy

Postări Recomandate

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Peste e ala la care decartezi banii dupa ce te bate.

... nu am draga asa ceva...

Nici nu ai fost la mine si vorbesti ... aici e topic doar ca sa spui cum ti sa parut intalnirea nu sa jognesti ca ne simtim prost pe bune amu :(

Link spre comentariu

vizitat protagonista in urma cu cateva luni bune...

 

pe drum spre locatie a reprogramat intalnirea (+30 min, nu mult dar destul)

 

am intrat in locuinta (nu mai stiu ce etaj, blocurile din capat de la Nufaru) si nu mi-am scos bine picioarele din pantofi ca deja repede repede sa intru in camera ca cica mai are o colega. nu stiu cum apreciaza altii situatiile de genul dar pe mine ma scarbesc cand ma gandesc cati bani dau pentru putin "dans la orizontala".

 

am platit 200 pt o ora. sincer, nu mai stiu daca asta era cu ORAL PROTEJAT sau FARA ORAL. cert e ca mi-a si zis ca ei nu-i place sa faca oral.

 

acum, probabil va intrebati de ce nu am zis ceva sau de ce nu am plecat. cu maxim respect am inghitit si asta. nici macar o laba mecanica. nimic.

 

incepe actiunea...se pune capra si incepe sa geama(un fel de geamat)...moment in care mi se ia de tot. mai bine taci si incearca sa gasesti o pozitie comfortabila pentru client.

 

sper ca nu sunt singurul care cand pune pe una capra ba sta cu picioarele lipite de sa n-ai pozitie ba sta cumva aplecata in fata sa nu-ti intre toata pula. si cum sa incepi sa gemi cand ai tine 3-4 cm de pula.

 

da sa ma sarute. ma intind,nu zic nimic. bai frate, daca stii ca nu ai folosit apa de gura sau daca nu mesteci guma nu te mai apuca de gesturi de genu'. poate sunt eu mai sensibil la mirosuri dar la curve mergi sa futi nu sa saruti.

 

am terminat si am plecat.

 

DTD : 15 min , maaxim 20 cu tot cu legatul sireturilor

 

nu pot sa spun ca fata nu are initiative bune. a vorbit frumos, a mai zambit. dar ce tine de partea de 'sex'...sub linie.

 

poate cu timpul progreseaza. 200 de lei pentru niste nervi ... pun pariu ca nici 5% din curve nu stiu ce inseamna sa muncesti pentru banii astia ca daca ar sti altfel s-ar ocupa de client.

 

sa invatam mai mult pe viitor.

 

RECOMANDARE? va las pe voi sa trageti concluzia.

 

toate bune!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

😂😂😂sa intelegem ca tipa ti-a transmis dejectiile dintre masele si ai luat viteza in 15 minute..fiecare cu metodele ei,dar asa ceva..🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Buna Sonia.

In Ploiesti, Brașov nu vii?... așa câteva zile

Te asigur că sunt mulți care vor sa te cunoască.

buna Stelian... cred am fost la Brasov momentan st la Bistrita :* :* pupici .. poate ai drum pe aici
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

buna Stelian... cred am fost la Brasov momentan st la Bistrita :* :* pupici .. poate ai drum pe aici

Cu mare placere as veni dar nu cred să am drum în acea zona.

Când anume ai fost in Bv,acum cât timp?

Imposibil să nu te fi recunoscut din anunț de pe publi..De obicei urmăresc anunțurile.

Link spre comentariu

Sa întors domnișoara Sonia azi iam făcut o vizita și am rămas cu o impresie foarte bună.

Aspect slim fund bombat sânisori mici dar jucăuși.

Oral 10/9 face deepthroat se pricepe fata.

La sex se descurca foarte bine.

Merita încercată fata este reala.

De recomandat clar da!See you son.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

cam in contradictie cu restul recenziilor dar nah, sa presupunem ca a invatat fata ceva din experientele trecute.

mie chiar imi place genul asta de fata, dar dupa ce am patit ce am patit cu ea, nu mai povestesc inca o data, si la cum s-a comportat si cu altii, pana nu vine o recenzie de la un user cu vechime si de incredere eu nu mai calc la ea.

 

Spor

Sa întors domnișoara Sonia azi iam făcut o vizita și am rămas cu o impresie foarte bună.
Aspect slim fund bombat sânisori mici dar jucăuși.
Oral 10/9 face deepthroat se pricepe fata.
La sex se descurca foarte bine.
Merita încercată fata este reala.
De recomandat clar da!See you son.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

cam in contradictie cu restul recenziilor dar nah, sa presupunem ca a invatat fata ceva din experientele trecute.

mie chiar imi place genul asta de fata, dar dupa ce am patit ce am patit cu ea, nu mai povestesc inca o data, si la cum s-a comportat si cu altii, pana nu vine o recenzie de la un user cu vechime si de incredere eu nu mai calc la ea.

 

Spor

Ia uita-te ce postari are Mr  :fish12 george io   :slap2 :laugh2 :rax2

6 buc de toate si de asemenea toate pe topicele ei...

Recenzia probabil e reala ca i-o mai da si el asa de antrenament in timpul liber.

Mi-a placut cum incheie: "see you son". Asta insemana "te vad fiule" :eek :clap2 

A vrut sa zica probabil "see you soon" adica "ne vedem in curand" (deci sta undeva si va numara pe aia care mergeti la deepthroata lui... :ewpu)

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Eu nu am intrat asa in detaliu, pentru ca stateam de pe tel si eram la semafor  :)))

Nah oricum....daca nici lui nu iar trageo bine ar fi cam tragic pt el.

Inca un motiv sa nu mai calc acolo :)))

 

 

Ia uita-te ce postari are Mr  :fish12 george io   :slap2 :laugh2 :rax2

6 buc de toate si de asemenea toate pe topicele ei...

Recenzia probabil e reala ca i-o mai da si el asa de antrenament in timpul liber.

Mi-a placut cum incheie: "see you son". Asta insemana "te vad fiule" :eek :clap2

A vrut sa zica probabil "see you soon" adica "ne vedem in curand" (deci sta undeva si va numara pe aia care mergeti la deepthroata lui... :ewpu)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Eu nu am intrat asa in detaliu, pentru ca stateam de pe tel si eram la semafor :)))

Nah oricum....daca nici lui nu iar trageo bine ar fi cam tragic pt el.

Inca un motiv sa nu mai calc acolo :)))

cine sa traga ce ? Nu inteleg desire ce este vorba ... de ce sunteti asa de rai si vorbiti numai Airways vi se pare ca ba baga cineva in seama :)) are vreun rost ce spuneti ? Eu una nu va inteleg jur
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

cine sa traga ce ? Nu inteleg desire ce este vorba ... de ce sunteti asa de rai si vorbiti numai Airways vi se pare ca ba baga cineva in seama :)) are vreun rost ce spuneti ? Eu una nu va inteleg jur

 

Tastatura asta nu o scris bine

Ce proatsaaa... :laugh2 :laugh2 :laugh2  (tastatura).

Sa-ti iesplic sa intaleji: Tpiu numit "georgeio" se poarta de parca ar fi pestele tau (nesimtitul) :slap2 

Toata contributia lui pe forum este de 6 postari (2 pe topicu asta si inca 4 pe unul deschis aiurea de insusi domnia sa). In toate postarile iti face reclama mai mult sau mai putin aiurea. Pe astfel de indivizi noi nu-i prea bagam in seama, ba chiar ne enerveaza....

Si eu sunt nesimtit si fac reclama unor fete (din diverse orase), dar pt ca am scris zeci de recenzii, adeca peste 100, de fapt peste 200 daca iau in cosiderare si user name-urile mai vechi cand eram mai "productiv" colegii au tendinta sa ma si creada cand scriu ceva.

Iti sugerez sa-i zici la ortacul georgeio sa nu se mai penibilizeze pe aici, iar daca vrea sa fie bagat in seama sa mai scrie repede cateva recenzii la fete pe care le-a vizitat ca ne putem schimba si noi opinia daca apare cu ceva contributii.

Tu daca vrei sa fii promovata fa-ti bine treaba si pana la urma va ajunge si la tine un "colorat" care sa-ti faca o reclama credibila. :innocent

Eventual poti ma inviti pe mine la un anal ca n-am timp sa stau la coada la Analella :crazylove :innocent 

Fii fata seriaosa si o sa-ti merga bine :hihat

  • Like 6
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Ce proatsaaa... :laugh2 :laugh2 :laugh2 (tastatura).

Sa-ti iesplic sa intaleji: Tpiu numit "georgeio" se poarta de parca ar fi pestele tau (nesimtitul) :slap2

Toata contributia lui pe forum este de 6 postari (2 pe topicu asta si inca 4 pe unul deschis aiurea de insusi domnia sa). In toate postarile iti face reclama mai mult sau mai putin aiurea. Pe astfel de indivizi noi nu-i prea bagam in seama, ba chiar ne enerveaza....

Si eu sunt nesimtit si fac reclama unor fete (din diverse orase), dar pt ca am scris zeci de recenzii, adeca peste 100, de fapt peste 200 daca iau in cosiderare si user name-urile mai vechi cand eram mai "productiv" colegii au tendinta sa ma si creada cand scriu ceva.

Iti sugerez sa-i zici la ortacul georgeio sa nu se mai penibilizeze pe aici, iar daca vrea sa fie bagat in seama sa mai scrie repede cateva recenzii la fete pe care le-a vizitat ca ne putem schimba si noi opinia daca apare cu ceva contributii.

Tu daca vrei sa fii promovata fa-ti bine treaba si pana la urma va ajunge si la tine un "colorat" care sa-ti faca o reclama credibila. :innocent

Eventual poti ma inviti pe mine la un anal ca n-am timp sa stau la coada la Analella :crazylove :innocent

Fii fata seriaosa si o sa-ti merga bine :hihat

.... esti frustrat rau pe mine tu 🤣🤣🤣ms de sfat asa o sa fac ... doar ca Georgio nu este peste ...cred... habar n am azi o fost la mn mo futut si cam atat
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Unde e poza aia cu dresul rupt in genunchi?

 

Asa reclama isi facea ea?

 

Lesin!

 

Chiar daca imi place tipa

...adica .... ce reclama ? Ce ai cu dresul meu ...eu vreau sa par cat mai naturala nu te obliga nimeni sa te uiti la pozele mele si sa comentezi dragule ..

Nu iti convine de o persoana nu te uiti la ea clar ... nu ? ... sunt destule fete pe publi la care poti merge sau comenta bby nu doar eu ... zi faina sa ai :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...