Sari la conținut

0768905669 24 ianurie


Vizitator marynar

Postări Recomandate

Vizitator marynar
Reputație: 0

Ce sa i fac. Dacă nu curge pica. O femeie chiar dacă se fute pe bani, numai dacă e o japita penală, nu e sensibilă la câteva cuvinte frumoase și sa i arăți ca te interesează. Să vezi că și ea se fute mai bine așa. Flavius știa el ce știa.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Și alin 985 mai vreau să iți spun ceva. Nu fac asta cu toate fetele dar sunt câteva care chiar merita atenție și chiar tandrețe. Darya Iza, Dianalux, pisicuțele și sa ști ca și răspund la asta și întâlnirea dintr un golit de coaie se transformă mai mult sau mai puțin într o partidă de amor6. Spune tu cine are de câștigat?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Ce sa i fac. Dacă nu curge pica. O femeie chiar dacă se fute pe bani, numai dacă e o japita penală, nu e sensibilă la câteva cuvinte frumoase și sa i arăți ca te interesează. Să vezi că și ea se fute mai bine așa. Flavius știa el ce știa.

 

Un marinar stă mult timp plecat.. și atunci cand vine pe uscat.. dă să fută tot ce prinde..no? 🤣🤣ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Pai doar laba, laba, îți vine dor de pizda și când dai de ea nu te mai saturi mai cu seamă când o au frumoasa ca fetele de ți-am zis. HA. HA. HA!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Pai doar laba, laba, îți vine dor de pizda și când dai de ea nu te mai saturi mai cu seamă când o au frumoasa ca fetele de ți-am zis. HA. HA. HA!!!!

 

Leșin!!🤣🤣 Nu știam că marinarii sunt așa sinceri ðŸ‘ðŸ¼ðŸ‘ðŸ¼ðŸ˜‚

Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Așa cum am promis am vizitat o azi pe Iza Pentru că nu prea am timp nu voi spune decât atât :fata asta e atât de frumoasă, atât de calmă și are un zâmbet atât de cuceritor ca iți alunga toate grijile. Atenție pleacă de sărbători. N o scăpați. Mulțumesc Iza și cum prind o fereastră sunt la ușa ta.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

mda, am fost si eu la fata, nu stiu de ce e atat laudata: grasuta si larguta.

pare ca nu te grabeste dar se simte ca vrea sa scape cat ma irepede de tine, sa te duci cu pula sculata si sa te termini in 3 min, desi ea zice de 30 min...

locatie: 8

aspect: 6 (dupa gustul meu)

gfe: 6 (nu a initiat conversatie, raspunde monosilabic)

on: 7 (macar o suge lent dar doar maxim jumate)

np: 8 (n-a comentat si cand era capra se parca auzea ceva din gura ei)

 

100/nr

desi imi plac cele mai slabute voiam ceva cu curul mare si am incercat la ea. nu m-a convins si va las pe voi s-o vizitati in continuare.

fata nu e rea, nu te enerveaza, tot ce am scris este doar parerea mea subiectiva

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat si eu domnisoara in cauza.. ca idee pentru mine NU.

Ajuns in locatie intampinat cu zambetul pe buze, in clasica tinuta din pozele din anunt.

locatie: 8 destul de curat, nu am vizitat baia venind de acasa aranjat si parfumat.

gfe: destul de prietenoasa si placuta.

op: 7 sa zic,se chinuia sa o ia toata fara succes (tind sa cred ca-s mediu ca dimensiune)

np: 6 e deasupra putin plictisita si urmata de pozitia mama iedului la marginea patului in care am si finalizat.

 

100/200 tragerea, am optat pentru o finalizare si bine am facut.

 

ca si minusuri: destul de plictisita si pusa pe repede inainte si cred ca avea 3-4 zile de cand nu era epilata.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...