Sari la conținut

0768905669 24 ianurie


Vizitator marynar

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vizitat zilele trecute si aceasta domnisoara.

 

Locatie 7 Zona BCR - Cvartal 24 Ianuarie, apartament , curat, utilat corespunzator, ok

Aspect - 7.5  Blonda, cca 1,75 / 60 kg, frumusica, blonda, sani medii dar  cam moi, cercelus in buza :) .

Oral - 6 un pic cam soft, la insistentele mele a mai schimbat putin dar tenta aceiasi...

Normal - 6 lady on top, se misca ok, pasarica mititica, parca ii mai trebuie putin zvîc ......;)

GFE  7.5 Amabila, discuta, comunica, zambeste, este o prezenta placuta

 

100 lei platiti la inceput.

Functie de noutatile de pe piata, poate mai revin :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

are cel putin 80!

Cred ca 60-65.Eu am 1,84 inaltime si 90 Kg.E mai scunda decat mine si nici pe departe grasa.Nu are burta doar,cur mai mare dar proportional cu umerii,poate la talie ar trebui sa mai lucreze desi repet nu are burta.Soduri bune de prins cand o pui capra.Poate putin mai lenta in actiune,cu oral cam soft,dar se corecteaza cand ii ceri.Este o ardeleanca calma care pe mine ma relaxeaza cu calmul ei si zambetul larg pe o dantura perfecta.Nu este o arzoaica dar cu ii place o fata linistita cu servicii corecte fara sa sara insa in pula sa te rupa este de incercat.Succes.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cred ca 60-65.Eu am 1,84 inaltime si 90 Kg.E mai scunda decat mine si nici pe departe grasa.Nu are burta doar,cur mai mare dar proportional cu umerii,poate la talie ar trebui sa mai lucreze desi repet nu are burta.Soduri bune de prins cand o pui capra.Poate putin mai lenta in actiune,cu oral cam soft,dar se corecteaza cand ii ceri.Este o ardeleanca calma care pe mine ma relaxeaza cu calmul ei si zambetul larg pe o dantura perfecta.Nu este o arzoaica dar cu ii place o fata linistita cu servicii corecte fara sa sara insa in pula sa te rupa este de incercat.Succes.

:iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Buna dragii meii 💋💋 maine revin in oras â¤ï¸ Dupa ora 15:00 va astept cu programari va pup si va astept cu mare drag 💋

Ia pune si tu cateva poze noi.. recente cu tine sa își de-a cu parerea și ochiul nostru despre tine ca ai pus băieții ăștia pe jar aici.. că arăți in fel si chip etc 😀 hai! așteptăm cu interes.. 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Buna dragii meii 💋💋 maine revin in oras â¤ï¸ Dupa ora 15:00 va astept cu programari va pup si va astept cu mare drag 💋

. Chiar dacă începi de la 15 eu te rog să mă programezi mâine la ora 12. Ști că sunt punctual. Vreau să evit aglomerația care cred că va fi. Te pup
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Am fost azi la Iza. Am găsit o la fel de frumoasa și simpatica cum o știam ba chiar cu tehnica îmbunătățită la oral deși este loc încă pentru mai bine. Nu voi mai spune deci ce s a spus deja dar am însă o întrebare. Va lipsit atât de mult de ati dat asa năvală peste ea? Eu m am dus la ora 12 si fata începuse programul la 6 și lucrase și în tura de noapte. Iza fi atentă cu gazarii ca am ăștia nu sunt domoli ca ardelenii, când le place o pizda se aprind și dau năvală ca nesatuii și nu cred vei rezista prea mult la ritmul ăsta. Nu vă urez succes la futut ci mai ușor băieți să nu extenuati fata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...