biancaalia12 Reputație: 20 Postat Noiembrie 19, 2019 Postat Noiembrie 19, 2019 Buna dragul meu. Numele meu este Evelina. Am 19 ani , 48kg (slim) , 1'60 inltime. Sunt bruneta cu ochi căprui. Am venit la tine in oras pentru a te cunoaste. Sunt o escorta in adevaratul sens al cuvantului . Sunt foarte prietenoasa , calma , curata si tin sa mentionez ca apreciez igiena 100% . Vreau sa devenim cei mai buni parteneri pe plan intim . Spune-mi ce fantezii ai si daca le putem pune in aplicare , vei fi mai mult decat multumit de experienta mea . Imi doresc de altfel sa imi pun in practica asupra ta cel mai bun oral cu frisca sau crema dulce pentru a-ti oferi o experienta unica in arta oralului feminin ❌❌❌❤ . Ca si servicii fac ORAL-- neprotejat doar daca igiena este impecabila , fara bubite sau miros neplacut. ( chiar daca sunt escorta , tin mult la igiena si daca tu ai pretentia ca eu sa fiu epilata bine si curata , parfumata , fata bubite pe corp , asa am si eu) NORMAL-- Protejat exclusiv. Nu se admite normalul neprotejat. 150 lei o finalizare de 20 30 de minute . 250 lei o ora cu 2 finalizariIntre timp fac si masaj de relaxare cu crema sau ulei de corp hidratant si benefic pielii. Prin urmare , daca esti un barbat adevarat , fa-mi o vizita si spune-ti parerea aici sa vada si altii daca ai fost multumit. Eu ma voi stradui sa fiu si mai buna. Te pup , te astept ❤✔ https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/evelina-escorta-reala-100/g7gfd1ge273873i4d26e9ig75ged8475.html Acesta este anuntul meu
Vizitator takayama Reputație: 0 Postat Noiembrie 20, 2019 Postat Noiembrie 20, 2019 Cât timp vei sta?Finalizare orală ,faciala sau anal?Succes!
biancaalia12 Reputație: 20 Postat Noiembrie 20, 2019 Autor Postat Noiembrie 20, 2019 Buna. 3 saptamani voi sta. Finalizare orala nu fac. Doar faciala contra cost 50. Nici anal nu practic. Doar oral si normal.
nolimits Reputație: 5 Postat Noiembrie 20, 2019 Postat Noiembrie 20, 2019 Buna as fi interesat pe mai multe ore sau chiar toata noaptea ai vreo oferta sau un pret pentru mai multe ore?
Vizitator takayama Reputație: 0 Postat Noiembrie 20, 2019 Postat Noiembrie 20, 2019 Mulțumesc de răspuns;ar fi indicat sa lași și un orar când ești disponibilă ;personal sunt interesat sa te vizitez duminica când ajung in oraș .
sicilian92 Reputație: 5 Postat Noiembrie 20, 2019 Postat Noiembrie 20, 2019 Bună! Niste poze noi din locatie se poate si eu as vrea sa vin! Esti singura eu sunt mai timid 🙄
cipry01 Reputație: 3 Postat Noiembrie 20, 2019 Postat Noiembrie 20, 2019 Buna nr meu cu wap 0720891432 Va trimit poze din locatie. Pe alexandru lapusneanu nr 7
gabitzu31 Reputație: 53 Postat Noiembrie 20, 2019 Oras:piatra neamt Oras:piatra neamt Postat Noiembrie 20, 2019 Cipry01 ești purtător de cuvânt ? ðŸ˜
biancaalia12 Reputație: 20 Postat Decembrie 16, 2019 Autor Postat Decembrie 16, 2019 Pana pe 21 stau in oras
aress42 Reputație: 64 Postat Decembrie 16, 2019 Oras:Romania Oras:Romania Postat Decembrie 16, 2019 A vizitat cineva caprioara?
iulian666 Reputație: 36 Postat Decembrie 17, 2019 Oras:Iași Oras:Iași Postat Decembrie 17, 2019 Am fost eu La ea aress42 dar nu am rămas.. a avut o atitudine de cacat...mi.a zis la telefon 150 numărul.. oral si normal.. fără altceva..sta undeva im fata liceului economic.. mai are si o colega ;-) ... ajung la usa ..ma invita înăuntru cu un sictir aferent ei...imi zice ss ma duc in camera ca ea are puțină treabă.. si ma lasă pe hol..si ea pleaca in camera cealaltă la colega ei..eu atunci am deschis usa si am plecat ... oricum de la telefon a fost figuranta si mi.a vorbit intr.un mare fel...i.am zis dacă lasa la 100 finalizare..nici nu a vrut sa audă.. se crede prea bună pentru zona noastra ;-) .. dacă cineva a avut alta poveste ne.o poate zice.. ;-)
aress42 Reputație: 64 Postat Decembrie 17, 2019 Oras:Romania Oras:Romania Postat Decembrie 17, 2019 Multumesc! Din pacate rar gasesti ceva bun si frumos la noi in oras.Toate gunoaiele vin aici si au niste preturi de zici ca sunt cine stie ce dive.
solist Reputație: 29 Postat Decembrie 17, 2019 Oras:here & there Oras:here & there Postat Decembrie 17, 2019 Am fost eu La ea aress42 dar nu am rămas.. a avut o atitudine de cacat...mi.a zis la telefon 150 numărul.. oral si normal.. fără altceva..sta undeva im fata liceului economic.. mai are si o colega ;-) ... ajung la usa ..ma invita înăuntru cu un sictir aferent ei...imi zice ss ma duc in camera ca ea are puțină treabă.. si ma lasă pe hol..si ea pleaca in camera cealaltă la colega ei..eu atunci am deschis usa si am plecat ... oricum de la telefon a fost figuranta si mi.a vorbit intr.un mare fel...i.am zis dacă lasa la 100 finalizare..nici nu a vrut sa audă.. se crede prea bună pentru zona noastra ;-) .. dacă cineva a avut alta poveste ne.o poate zice.. ;-)Si eu am sunat-o intr-o seara dar a parut fff sictirita inca din telefon si atunci m-am razgandit . Asta e.Cu cei ca noi nu vor face niciodata bani.Problema lor.
biancaalia12 Reputație: 20 Postat Decembrie 17, 2019 Autor Postat Decembrie 17, 2019 Iulian666 este pestele unei fete din oras. Din fericire , am bunul simt de a nu spune cine si cum . Ca si chestie eu ieri nu am muncit 👌 . Alalteri intr-adevar , pe seara am lucrat insa nu mi-a plecat nimnei . Am avut 3 cilenti pe seara de cate o ora fiecare . Si tin minte ca am dat o tura pana la colega deoarece nu aveam sa dau rest. Daca tot veniti aici cu recenzii macar nu mai infloriti . Sictirita nu sunt , ca am venit sa muncesc. Si da pretul la mine este de 150 de lei finalizarea . Jumatate de ora . Cui ii convine foarte bine , cui nu , la revedere. Ma consider a fi o escorta buna , iar daca tie dl "iulian" nu iti place aspectul mej de ce ai mai ramas sa te descalti si de altfel...sa si ramai , nu cum ai relatat aici ca ai plecat . Sunt de 2 saptamani aici si nu mi-a plecat nimeni . Atat mie cat si colegei mele. Pentru ca folosim poze reale . Nu aveti decat sa va duceți cum am mai auzit prin piatra la 70 finalizarea si va alegeti cu tot felul de boli . Cat despre sictireala de la telefon automat ca orice om se enerveaza. Nu neg ca nu as fi fost vreodata iritata dar tot din cauza voastra care nu stiti sa vorbiti si sa intrebati . Zilnic am contact cu oameni diferiti , este greu sa iti mentii o stare , mai ales cand vin nespalati si inculti .nu toti ce-i drept. Doar majoritatea :) Si mai aresss , nu as alege intocmai termenul "gunoi" femeilor care practica asta . Gunoi te numesti si tu automat venind la mine....nu crezi? . Sa va fie rusine ca judecati si ca dati informatii eronate. Dupa cum am mai spus , si voi incerca sa inchei frumos , voi incerca sa remediez lucrurile astea. Toti am inceput de jos.
biancaalia12 Reputație: 20 Postat Decembrie 17, 2019 Autor Postat Decembrie 17, 2019 Mai iuliane , vad ca astazi ai dat 3 4 recenzii si toate negative . Cam ciudat hah? Inteleg ca vrei sa ne faci o imagine proasta si sa i dai femeii tale recenzii bune...dar zau asa...macar nu te mai da de gol. Ca nici ultimul prost nu s-ar fi plimbat prin oras toata ziua sa dea bani la escorte care nu merita.
gabitzu31 Reputație: 53 Postat Decembrie 17, 2019 Oras:piatra neamt Oras:piatra neamt Postat Decembrie 17, 2019 Iulian666 este pestele unei fete din oras. Din fericire , am bunul simt de a nu spune cine si cum . Ca si chestie eu ieri nu am muncit .Alalteri intr-adevar , pe seara am lucrat insa nu mi-a plecat nimnei . Am avut 3 cilenti pe seara de cate o ora fiecare . Si tin minte ca am dat o tura pana la colega deoarece nu aveam sa dau rest. Daca tot veniti aici cu recenzii macar nu mai infloriti .Sictirita nu sunt , ca am venit sa muncesc. Si da pretul la mine este de 150 de lei finalizarea . Jumatate de ora . Cui ii convine foarte bine , cui nu , la revedere. Ma consider a fi o escorta buna , iar daca tie dl "iulian" nu iti place aspectul mej de ce ai mai ramas sa te descalti si de altfel...sa si ramai , nu cum ai relatat aici ca ai plecat . Sunt de 2 saptamani aici si nu mi-a plecat nimeni . Atat mie cat si colegei mele. Pentru ca folosim poze reale . Nu aveti decat sa va duceți cum am mai auzit prin piatra la 70 finalizarea si va alegeti cu tot felul de boli . Cat despre sictireala de la telefon automat ca orice om se enerveaza. Nu neg ca nu as fi fost vreodata iritata dar tot din cauza voastra care nu stiti sa vorbiti si sa intrebati . Zilnic am contact cu oameni diferiti , este greu sa iti mentii o stare , mai ales cand vin nespalati si inculti .nu toti ce-i drept. Doar majoritatea :)Si mai aresss , nu as alege intocmai termenul "gunoi" femeilor care practica asta . Gunoi te numesti si tu automat venind la mine....nu crezi? . Sa va fie rusine ca judecati si ca dati informatii eronate.Dupa cum am mai spus , si voi incerca sa inchei frumos , voi incerca sa remediez lucrurile astea. Toti am inceput de jos. buna, niste poze din locatie poti posta? multumesc
solist Reputație: 29 Postat Decembrie 18, 2019 Oras:here & there Oras:here & there Postat Decembrie 18, 2019 Iulian666 este pestele unei fete din oras. Din fericire , am bunul simt de a nu spune cine si cum . Ca si chestie eu ieri nu am muncit .Alalteri intr-adevar , pe seara am lucrat insa nu mi-a plecat nimnei . Am avut 3 cilenti pe seara de cate o ora fiecare . Si tin minte ca am dat o tura pana la colega deoarece nu aveam sa dau rest. Daca tot veniti aici cu recenzii macar nu mai infloriti .Sictirita nu sunt , ca am venit sa muncesc. Si da pretul la mine este de 150 de lei finalizarea . Jumatate de ora . Cui ii convine foarte bine , cui nu , la revedere. Ma consider a fi o escorta buna , iar daca tie dl "iulian" nu iti place aspectul mej de ce ai mai ramas sa te descalti si de altfel...sa si ramai , nu cum ai relatat aici ca ai plecat . Sunt de 2 saptamani aici si nu mi-a plecat nimeni . Atat mie cat si colegei mele. Pentru ca folosim poze reale . Nu aveti decat sa va duceți cum am mai auzit prin piatra la 70 finalizarea si va alegeti cu tot felul de boli . Cat despre sictireala de la telefon automat ca orice om se enerveaza. Nu neg ca nu as fi fost vreodata iritata dar tot din cauza voastra care nu stiti sa vorbiti si sa intrebati . Zilnic am contact cu oameni diferiti , este greu sa iti mentii o stare , mai ales cand vin nespalati si inculti .nu toti ce-i drept. Doar majoritatea :)Si mai aresss , nu as alege intocmai termenul "gunoi" femeilor care practica asta . Gunoi te numesti si tu automat venind la mine....nu crezi? . Sa va fie rusine ca judecati si ca dati informatii eronate.Dupa cum am mai spus , si voi incerca sa inchei frumos , voi incerca sa remediez lucrurile astea. Toti am inceput de jos.Ok atunci. Eu te-am sunat vinerea trecuta , am vorbit ff frumos cu tine , nu ti-am pus intrebari stupide si cu toate astea ai fost foarte sictirita. M-am programat la tine , trebuia sa ajung in 15-20 de minute si cand te-am sunat sa iti spun ca ajung in 10 minute m-ai intrebat : "cum nu esti jos deja ?? Atunci vii tu cand ai chef , ca eu am treaba " si mi-ai inchis telefonul ...Eu ce sa inteleg acum ? Ca de fapt tu nu lucrezi pe programari ci pe modul de primul venit - primul servit.Te-am intrebat daca esti singura si ai zis ca da , acum spui ca ai colega . Asta e prima . A 2-a . Cate anunturi si numere de telefon ai pe publi24 ? Care sunt reale si care nu ? Cine este acel cipry07 ( Buna nr meu cu wap 0720891432Va trimit poze din locatie. Pe alexandru lapusneanu nr 7 - vezi mai sus ) . De unde pana unde un user cu nickname de barbat da aceste indicatii ?? Cata incredere am avea noi sa venim la tine ? Si nu e vorba neaparat de probleme cu " pestisori" ca unii stim sa avem grija de noi . Si crede-ma daca imi urmaresti recenziile sunt un user serios si curat , spalat , epilat , frezat etc. cum mai vrei tu sa spui . Chiar astept un raspuns din partea ta. Multumesc.
iulian666 Reputație: 36 Postat Decembrie 18, 2019 Oras:Iași Oras:Iași Postat Decembrie 18, 2019 Mai iuliane , vad ca astazi ai dat 3 4 recenzii si toate negative . Cam ciudat hah? Inteleg ca vrei sa ne faci o imagine proasta si sa i dai femeii tale recenzii bune...dar zau asa...macar nu te mai da de gol. Ca nici ultimul prost nu s-ar fi plimbat prin oras toata ziua sa dea bani la escorte care nu merita. Dacă citești bine recenziile mele...ai Sa vezi ca am spus in unele cs nu am fost la toate revistele in aceeasi zi..;-) am scris ca am fost vara trecută la una..la alta un toamnă.. ;-) nu arunca cu vorbe degeaba...Si m.am hotarat acum sa scriu recenziile deoarece am văzut că sunt din ce in ce mai multe gunoaie care ajung in oras si ele se numesc escorte...Si cand ajungi in locație la ele..mori.. Si am văzut ca sunt colegi cate confirma cele spuse de mine..inclusiv cu tine..ca esti sictirita..ca vorbesti urat...ca m.ai lasat in fata ușii si ai plecat..si tot asa..deci nu sunt peste cum zici u..dacă te uiti am recenzii multe..Si aveam si pe contul celalalt dinainte..dar nu mai stiu parola la el..si de asta mi.am facut altul..;-) hai sa fim oameni..cand mergem la tine iti dam bani..asa ca ar fi frumos sa ai o atitudine pe masura..nu faci nimic degeaba..;-) .. pozele iti aparțin.. Si am zis asta..;-) ... dar atitudinea lasa de dorit...
iulian666 Reputație: 36 Postat Decembrie 18, 2019 Oras:Iași Oras:Iași Postat Decembrie 18, 2019 Dacă citești bine recenziile mele...ai Sa vezi ca am spus in unele cs nu am fost la toate escortele in aceeasi zi..;-) am scris ca am fost vara trecută la una..la alta un toamnă.. ;-) nu arunca cu vorbe degeaba...Si m.am hotarat acum sa scriu recenziile deoarece am văzut că sunt din ce in ce mai multe gunoaie care ajung in oras si ele se numesc escorte...Si cand ajungi in locație la ele..mori.. Si am văzut ca sunt colegi cate confirma cele spuse de mine..inclusiv cu tine..ca esti sictirita..ca vorbesti urat...ca m.ai lasat in fata ușii si ai plecat..si tot asa..deci nu sunt peste cum zici u..dacă te uiti am recenzii multe..Si aveam si pe contul celalalt dinainte..dar nu mai stiu parola la el..si de asta mi.am facut altul..;-) hai sa fim oameni..cand mergem la tine iti dam bani..asa ca ar fi frumos sa ai o atitudine pe masura..nu faci nimic degeaba..;-) .. pozele iti aparțin.. Si am zis asta..;-) ... dar atitudinea lasa de dorit... Am scris 4 recenzii..dar doua sunt de la două escorte la care am fost asta vara...si doua sunt de saptamana trecuta ;-) care aveau pești cu ele..si am scris ca sa stie si colegii de pe site..;-) Si dacă te uiti atenta la toate recenziile mele ai sa vezi ca mereu cate un coleg imi da dreptate..deoarece asa a pățit si el...nu mai incerca Sa te scoți acum..recunoaște că asa esti tu si gata..si ar fi bine sa nu mai vii prin piatra..du-te la bucuresti ca acolo câștigăti voi bani frumosi 🤣🤣🤣 aia va bat si fut acolo..asa ar trebui sa facem si noi aici ca sa nu mai aveti figurile ai preturile astea pe voi...spor la supt puliiii ..
biancaalia12 Reputație: 20 Postat Decembrie 18, 2019 Autor Postat Decembrie 18, 2019 Mai iuliane* , daca esti atat de prost...atat de incult si nu esti in stare sa iti faci femei la care sa te duci in paralel de *nevasta* daca ai asa ceva , eu zic sa iti vezi de treaba. Fix de aia nu mai fac eu 15 20 de milioane pe zi 🤣🤣. Ca ai dat tu o recenzie. Spune adevarul. Te-am lasat eu la usa si nu imi amintesc? Nu mai mintii aici aiurea zau . Da cum ai asa tupeu sa minti? Ori te-am lasat la usa ori te am primit si ai ramas? 🤣nici tu nu mai stii. Stau usa in usa cu o femeie a dracului de bagacioasa. Cum pot eu sa te las sa ajungi in fata usii si sa nu ti raspund?cand eu deschid usa pana sa ajungi la etaj. Mai da jos niste flori ca sunt prea multe si toate adresarile astea arogante. Femeia care practica prostituția este isteata . Prostul vine si da banii
aress42 Reputație: 64 Postat Decembrie 18, 2019 Oras:Romania Oras:Romania Postat Decembrie 18, 2019 Domnisoara biancaalia12 imi mentin cele spuse si anume GUNOAIE pentru ca da unele dintre voi nu va puteti numi altfel.Tocmai de asta nu merge si le evit pe aceste GUNOAIE pentru a ca nu am pregatirea necesara sa merg la ele.Ca sunt sau nu pozele tale intreadevar nu stiu dar ca ai un mic pestisor ( labagiu amarat care profita de prostia si naivitatea voastra) sau "ïubi" cum se numeste el mai nou asta e clar si s-a mai si dat singur de gol spunand ca pune el poze din locatie. Sau poate colega ta este de fapt coleg si si-o trage la popou? :D
solist Reputație: 29 Postat Decembrie 20, 2019 Oras:here & there Oras:here & there Postat Decembrie 20, 2019 Eu tot nu am primit un raspuns de la d-soara. :no2
bitchy Reputație: 1585 Postat Decembrie 29, 2019 Oras:RO Oras:RO Postat Decembrie 29, 2019 Mai iuliane* , daca esti atat de prost...atat de incult si nu esti in stare sa iti faci femei la care sa te duci in paralel de *nevasta* daca ai asa ceva , eu zic sa iti vezi de treaba. Fix de aia nu mai fac eu 15 20 de milioane pe zi . Ca ai dat tu o recenzie. Spune adevarul. Te-am lasat eu la usa si nu imi amintesc? Nu mai mintii aici aiurea zau . Da cum ai asa tupeu sa minti? Ori te-am lasat la usa ori te am primit si ai ramas? nici tu nu mai stii.Stau usa in usa cu o femeie a dracului de bagacioasa. Cum pot eu sa te las sa ajungi in fata usii si sa nu ti raspund?cand eu deschid usa pana sa ajungi la etaj. Mai da jos niste flori ca sunt prea multe si toate adresarile astea arogante. Femeia care practica prostituția este isteata . Prostul vine si da banii Te rog nu mai jigni!Bitchy 1
solist Reputație: 29 Postat Ianuarie 7, 2020 Oras:here & there Oras:here & there Postat Ianuarie 7, 2020 Cam cate anunturi ai ? Cate nr de telefon ? Care sunt reale si care nu ? Un raspuns tot nu am primit de la tine .. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/evelina-escorta-reala-100/g7gfd1ge273873i4d26e9ig75ged8475.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/alessia-fanteziile-tale-prind-culoare-cu-mine-in-pat/4ig0e1f8493972dh285h9d28388deg29.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/nimfomana-reala/51h58de682157gige45e6h00d822i22f.html Cred ca mai sunt.Numai dupa text iti dai seama ca e postat de aceeasi persoana. Poate purtatorul de cuvant ne lamureste si pe noi.
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum