Sari la conținut

Laura skinny skinny 0747413040


Vizitator mperfomance

Postări Recomandate

Vizitator onlyme866
Reputație: 0

Vizitat acum cateva zile. Ajuns pe AVV, parcat lejer. M-a primit mai repede. Foarte vorbareata. Se știe face placuta. Ai ce discuta cu ea. Cadou 250 pentru o ora. Ambele numere cu FK, ON, 69, NP. O finalizare CIM si una in balonas.

 

Locație: 9 dus, prosop, geluri, tot ce vrei, patul scartaia de numa

Igiena: 10 nu am de ce sa ma plang

Aspect: 7.5 foarte skinny, draguta foc

GFE: 10 fara discutie

ON: 9 adanc, umed, zone adiacente

NP: 9.5 diverse pozitii, contre, gemete

 

Merita.

Link spre comentariu
Reputație: -494

Servus. Locatia e tot AVV 110?

Eu personal....am inceput sa am urticarie fata de aceasta locatie. Numai discreta nu mai poate fi numita acesta locatie. Utima data am fost in  zona ...parca saptamana trecuta....parcare full...cred ca 90%....daca nu cumva 100% dintre apartamente sunt ocupate de catre divele ofertante de sex. Ultima oara...urcand la ceva etaj...in timp ce bateam la o usa...mi-a deschis usa-n nas vecina...eliberand futaciosul. Noroc cu masca...inca ma simt in siguranta, chiar si la acea locatie. :slap2

P.S. Incep sa urasc acea locatie...pe langa lipsa de intimitate...in anumite apartamente (nu stiu daca in toate) daca mergi la dus...calci descult unde ai intrat de afara cu incalamintea...te pui in pat cu talpile umede...dupa ce ai calcat in hol. Bleah...oribil...Chiar nu mai sunt alte apartamente de inchiriat in orasul asta?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Eu personal....am inceput sa am urticarie fata de aceasta locatie. Numai discreta nu mai poate fi numita acesta locatie. Utima data am fost in zona ...parca saptamana trecuta....parcare full...cred ca 90%....daca nu cumva 100% dintre apartamente sunt ocupate de catre divele ofertante de sex. Ultima oara...urcand la ceva etaj...in timp ce bateam la o usa...mi-a deschis usa-n nas vecina...eliberand futaciosul. Noroc cu masca...inca ma simt in siguranta, chiar si la acea locatie. :slap2

P.S. Incep sa urasc acea locatie...pe langa lipsa de intimitate...in anumite apartamente (nu stiu daca in toate) daca mergi la dus...calci descult unde ai intrat de afara cu incalamintea...te pui in pat cu talpile umede...dupa ce ai calcat in hol. Bleah...oribil...Chiar nu mai sunt alte apartamente de inchiriat in orasul asta?

Ovii (fac economie la "i"), asuma-ti o vizita la Laura, desconsiderând inconvenientele locației.

Sincer se merita ... daca nu ai "alergie" la femeile skiny (sau, corect, foarte skiny).

 

P.S.: revine in Cluj in prima parte a săptămânii ce-i pe cale a incepe.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ÃŽmi pare rău de impresia creata referitor la locație.. Consider totuși k e mai importanta calitatea timpului petrecut alaturi de o femeie decât altceva. 🤗ðŸ™

Link spre comentariu
Reputație: -494

Ovii (fac economie la "i"), asuma-ti o vizita la Laura, desconsiderând inconvenientele locației.

Sincer se merita ... daca nu ai "alergie" la femeile skiny (sau, corect, foarte skiny).

 

P.S.: revine in Cluj in prima parte a săptămânii ce-i pe cale a incepe.

@mocule...am fost de cel putin doua ori la Laura...ultima vizita nefiind una inspirata... :no2 Daca mai pun la socoteala si locatia...chiar ma mir ca mai am erectie.  :hmmm

Link spre comentariu
Reputație: -494

Îmi pare rău de impresia creata referitor la locație.. Consider totuși k e mai importanta calitatea timpului petrecut alaturi de o femeie decât altceva.

Scumpo...scartaitul oribil al acelor paturi...iti taie orice chef...indiferent de calitatea damezei. 

Link spre comentariu
Vizitator micesteanu
Reputație: 0

Îmi pare rău de impresia creata referitor la locație.. Consider totuși k e mai importanta calitatea timpului petrecut alaturi de o femeie decât altceva.

Ai dreptate, pana la un punct. Dar mai sunt si barbati "sensibili", partial ma numar si eu intre ei, in ceea ce priveste ambientul. Nu ma refer la al tau, am fost doar odata si nu-mi mai aduc bine aminte, dar pe tine clar nu te-am uitat, deci voi incerca sa revin si sa-mi improspatez memoria :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...