Sari la conținut

0737662980 Siana Poze False


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ai vazut ca pocnitoarea a lasat pretul la 100 ora :laugh2  :laugh2

Este clar,a dat foamea in ea rau de tot.

 

   Tu si tovarasii tai de celula, sunteti niste ciori jumulite si sparte-n cur, care nu mai au nici pene.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Abandoneaza-te in bratele pasiunii si placerii sublime ! Da-i zilei de azi sansa de a fi mai frumoasa decat cea de ieri, stabilind o intalnire cu mine, bucura-te de ceea ce iti poate oferi mai bun prezentul ! Imbogateste-ti experienta amoroasa, cu noi fantezii !

 

                                                            0737662980                    :hug1

 

                                                                :kiss3         450-500 ron / ora

post-84499-0-42485600-1483719500_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Normal ca sunt spalate-n cur,doar au fost la tine sa le faci anilingus,specialitatea ta.

 

    Ati batut darabana pe strazi si ati mers cu capra de sarbatori ca sa va iasa si voua bani de-o pizza si acum, dupa ce ati stat capra pe sub toate podurile si ati cerut de pomana cate un leu sau doi pe la toate colturile, ragaiti saracia din voi pe forum. Tigani stradali !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai fantezii cu mortăciuni??

 

   Ai o norma zilnica de cuvinte pe care trebuie sa le spui, de afirmatii pe care trebuie sa le faci, de scrii vrute si nevrute pe site ? Credeam ca numai producatoarele sefului tau lucreaza la norma si nepotii tai, care stau prin parcari sa intepe rotile autoturismelor cand oamenii nu le lasa bani, sau cersetorii amplasati strategic pe ici si colo. Se pare ca ai si tu rolul tau in reteaua de proxenetism. Cum se cheama profesia ta ? Cacaciosenie ? Esti mancator de caca ?

 

 Iat-o noua meserie,

numita zvonologie !

Pipilica-i zvonolog,

desi se da teolog.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Da-i 2 covrigi si iti garantez ca iti face si bocancii cu crema.

Ca sa-i dau 2 covrigi trebuie sa ma sorcoveasca,ceea ce la ea nu este foarte greu pt. ca este mai tot timpul plecata cu sorcova😃😃

  • Like 8
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   La multi ani fericiti si frumosi, tuturor sarbatoritilor de azi !

 

    Daca vrei sa te sarbatoresti in patul meu, te astept !

 

                              0737662980

 

                                            450 ron / ora

post-84499-0-33744100-1483780632_thumb.jpg

post-84499-0-99056300-1483780639_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Dormitorul meu ascunde multe secrete si te asteapta si pe tine sa iti afle dorintele ascunse !

 

  Sunt o confidenta discreta si o amanta care-ti va intrece asteptarile. Jucariile mele pot fi si ele partase la indeplinirea dorintelor tale.  La mine te poti bucura si de nylon fetish, lingerie fetish.

 

  Cearsafurile, prosoapele, papucii si intreaga casa te asteapta curate.

 

 

  

                                                                            0737662980

                                                                                  :boob

                                                                        450 500 ron / ora

 

   poze noi

post-84499-0-03518000-1484079154_thumb.jpg

post-84499-0-52224600-1484079170_thumb.jpg

post-84499-0-02673100-1484079247_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Ma ce plm e asta? 100 de euro pe ora si isi face poze in Paint?!?

Las-o ,ea a ramas blocata in timp,e in urma cu 100 de ani......inca nu a descoperit apa calda,mersul pe jos si gaura din covrig :) :)

  • Like 8
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ma ce plm e asta? 100 de euro pe ora si isi face poze in Paint?!?

 

   Vrei neaparat sa imi vezi mobila ? Eu m-am scos in evidenta pe mine, nu mobilierul din casa, ca nu vand mobila si nu trebuie sa stie toata lumea ce am eu in casa. Am blurat cadrul si am ramas doar eu ... nu multe femei isi permit sa isi scoata in evidenta trupul ... isi ascund imperfectiunile dupa un cadru fals, care sa iti ia ochii si de care oricum  nu ai parte daca le vizitezi si dupa corecturile facute de fotograful profesionist, asa cum isi ascund cantaretii imperfectiunile vocii dupa negativ.

 

  Nu iau bani nici pe poze. Iau 100 euro pentru anumite servicii. As putea sa nu pun deloc poze cu mine. Oricum, anunturile mele nu vizeaza pe toata lumea.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Las-o ,ea a ramas blocata in timp,e in urma cu 100 de ani......inca nu a descoperit apa calda,mersul pe jos si gaura din covrig :) :)

 

     Vorbea un proxenet imputit de la mama natura, care oricat s-ar spala si oricate kg de parfum si-ar turna in cap, tot a peste si a cioara pute. Am clientela deja formata, nu te mai zbate pe uscat sa imi faci antireclama, ca cine ma cunoaste isi da seama ca vorbesti cu gura plina de cacat si ca esti un spargator de seminte cu coji de seminte intre dinti !

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...