Sari la conținut

Irina 0764538772


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, _sahy_ a spus:

crezi ca lumea nu stie cum ai crescut aici?... prin "recenzii" mincinoase la unele fete..ca mai mult de  "😘😘🥰👏👏🤗" nu te duce capul sa legi 5 cuvinte ..

De apreciat ca pune caciulita la 'ă' 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, dthunter a spus:

De apreciat ca pune caciulita la 'ă' 

eu apreciam enorm, daca era înghițit decât conceput.

si nu e singurul...

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Seara bună dragi colegi scuze că mă bag și eu în seamă dar totuși dacă îmi permiteți.....deci încă o fată că Irina nu o sa mai pupați voi pe zona noastră se încearcă de mult sa se alunge fetele care chiar sunt de top in SM cu unele chiar sa reușit și nu se mai întorc din cauza la uni care nu știe să aprecieze calitatea și frumsețea.... Irina te 😘dulce sub buric 😜 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 05.06.2024 la 17:30, satu mare a spus:

Salut colegi.. Revin mâine cu 2 recenzii la Irina 🎳🎳🎳🎳🎳🎳

Te pup Irina ❤️🥰❤️🎳

Hai vere cu recenzia ca va zic si eu o povestioara despre 'olimpica' noastra :))

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Aceeași fata frumoasa si zâmbitoare mi-a deschis ușa,în lenjerie sexy, am cerut sa merg la dus sa fac un refres, ne-am luat cu povesti savurand cate o tigara trecut la un 69 minunat,dupa care am trecut la NP in doggy unde privelistea e de zile mari, ai pe ce pune mana, ai de ce sa te tii, o priveliste pe care sper sa nu o uit prea curand.

Notele de 10 cam in toate privintele (clar parerea mea)

Imi vine greu sa gasesc ceva negativ in privinta ei, a implicarii, comportamentului si serviciilor oferite

Calificativ POZITIV din partea mea si revin ori de cate ori am ocazia

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

E a doua oară când încerc să dau de Irina dar pur și simplu nu răspunde la mesaje, să fie atât de ocupată? Sau nu mai e prin SM?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 ore, FunboyT a spus:

E a doua oară când încerc să dau de Irina dar pur și simplu nu răspunde la mesaje, să fie atât de ocupată? Sau nu mai e prin SM?

Nu este in sm 

Link spre comentariu
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost la ea de mai mult ori, atat la ea cât și la colega ei Denisa chiar și impreuna. Nimic de reproșat a fost de 10 pe linie. Din păcate e a doua ora când ma programez la ea din timp, confirm cu mai bine de o ora, îmi da locatia și când ajung nu mai răspunde... oare a ajuns la "de evitat"? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
1 oră în urmă, made2race a spus:

Am fost la ea de mai mult ori, atat la ea cât și la colega ei Denisa chiar și impreuna. Nimic de reproșat a fost de 10 pe linie. Din păcate e a doua ora când ma programez la ea din timp, confirm cu mai bine de o ora, îmi da locatia și când ajung nu mai răspunde... oare a ajuns la "de 

Tocmai de ea să ajungi să spui " de evitat " ? Tu te auzi ?🥱 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, made2race a spus:

Am fost la ea de mai mult ori, atat la ea cât și la colega ei Denisa chiar și impreuna. Nimic de reproșat a fost de 10 pe linie. Din păcate e a doua ora când ma programez la ea din timp, confirm cu mai bine de o ora, îmi da locatia și când ajung nu mai răspunde... oare a ajuns la "de evitat"? 

Buna,vreau sa clarific situatia creata. A aparut o problema personala si am fost nevoita sa plec destul de repede pentru cateva ore,uitand telefonul acasa,de aceea nici nu am putut raspunde. Nu obisnuiesc sa fac asa ceva,inca odata imi cer scuze pentru situatia creata..

Acum 38 minute, catalinradu9 a spus:

Tocmai de ea să ajungi să spui " de evitat " ? Tu te auzi ?🥱 

Multumesc, dar nu e cazul acum,a fost vina mea ca am uitat telefonul si nu am putut anunta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: 07444329
  • Oras:Cluj-Napoca

Nu e cazul sa dam curs mai multor discuții, oricine înțelege o situație de urgenta, dar a fost a doua oara consecutiv de aceea am scris pe forum poate nu sunt singur în situația data. Mulțumesc pentru lămurire. Am făcut o plimbare pana la Satu Mare... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
La 01.07.2024 la 17:27, catalinradu9 a spus:

Tocmai de ea să ajungi să spui " de evitat " ? Tu te auzi ?🥱 

Colegu a întrebat și anume (oare a ajuns de evitat?) nu a afirmat că.... doi la mâna cu acel cuvânt scuze!!!! Nu prea rezolva nimic adică faci orice și la urmă spui scuze și gata pa totul e ok ? Sunt colegi care vin din alte orașe cum facem și noi cel puțin eu merg și în alte orașe ptr fete!! E corect așa????

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 22 ore, Julian80sm a spus:

Colegu a întrebat și anume (oare a ajuns de evitat?) nu a afirmat că.... doi la mâna cu acel cuvânt scuze!!!! Nu prea rezolva nimic adică faci orice și la urmă spui scuze și gata pa totul e ok ? Sunt colegi care vin din alte orașe cum facem și noi cel puțin eu merg și în alte orașe ptr fete!! E corect așa????

Ba baiatule, cand s a impartit prostia ai stat de 2 ori la coada? Femeia si a cerut scuze ca a gresit cu ceva, de aia nu pupati voi femei misto pe acolo ba, ca am impresia ca,caruta s a rasturnat acolo mai nou, nu la Caracal(nu generalizez) :))) du te si fute in alt oras ce pot sa zic :)) sau vino la Pitesti ca te bulim noi

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 7 ore, dthunter a spus:

Ba baiatule, cand s a impartit prostia ai stat de 2 ori la coada? Femeia si a cerut scuze ca a gresit cu ceva, de aia nu pupati voi femei misto pe acolo ba, ca am impresia ca,caruta s a rasturnat acolo mai nou, nu la Caracal(nu generalizez) :))) du te si fute in alt oras ce pot sa zic :)) sau vino la Pitesti ca te bulim noi

Hoooo dementule calmeazăte....adică te bulim noi!?!? Ce faci fuți in cur harap alb???  Ne tragi de ureche dacă cineva scrie ceva ce nu-ți convine ție nam înțeles!!! Fiecare are dreptul să-și ddea cu părerea nu ??? Faci tu legea pe forum??? Irina știe că o urmărești peste tot unde merge obsedatule !!! Miroși a peste??? Sau cerșești discount de la Irina??? Îmi spui tu mie unde să mă duc să fut și ce să scriu pe forum ba tu te auzit serios????  Făt frumos te rog să nu mă mai bagi in seamă nu scrie tu de la Pitești ce sa fac eu la mine sau mai degrabă de lângă Pitești că din oraș nu ești asta e clar cel mai bun caz Mioveni faci tu legea în Satu Mare ba parpalace fiecare are dreptul să scrie părerea lui tu poți pricepe asta!!! Vezi că ți-a expirat învoirea de la ospiciu du-te și continuați tratamentul 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 ore, Julian80sm a spus:

Hoooo dementule calmeazăte....adică te bulim noi!?!? Ce faci fuți in cur harap alb???  Ne tragi de ureche dacă cineva scrie ceva ce nu-ți convine ție nam înțeles!!! Fiecare are dreptul să-și ddea cu părerea nu ??? Faci tu legea pe forum??? Irina știe că o urmărești peste tot unde merge obsedatule !!! Miroși a peste??? Sau cerșești discount de la Irina??? Îmi spui tu mie unde să mă duc să fut și ce să scriu pe forum ba tu te auzit serios????  Făt frumos te rog să nu mă mai bagi in seamă nu scrie tu de la Pitești ce sa fac eu la mine sau mai degrabă de lângă Pitești că din oraș nu ești asta e clar cel mai bun caz Mioveni faci tu legea în Satu Mare ba parpalace fiecare are dreptul să scrie părerea lui tu poți pricepe asta!!! Vezi că ți-a expirat învoirea de la ospiciu du-te și continuați tratamentul 

Pai si daca fiecare are dreptul sa isi dea cu parerea de ce ma certi sefule? 

Daca te am facut sa te simti bagat in seama, scuza-ma te rog.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, dthunter a spus:

Pai si daca fiecare are dreptul sa isi dea cu parerea de ce ma certi sefule? 

Daca te am facut sa te simti bagat in seama, scuza-ma te rog.

Ba obsedatule tu nu ai Facebook Instagram tik tok Snapchat ect....stai tu toată ziua aici pe forum și latri ca și un câine de pază ești disperat după fata asta sau nu înțeleg ce se întâmplă cu tine vezi ca nu e sănătos ce faci!!! Sper că ai terminat ai zis tot ce ai avut de zis că nu e frumos sa ne tachinam aici pe pagina fetei te rog să termini bine...fi calm că bine va fi relax😂

Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare

Degeaba comentați voi fata este top am fost la ea duminică fata ii altă ligă, abia aștept să vină înapoi sau mă duc eu unde îi ea când îmi trebuie ceva de top ❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună!🤗 Am revenit. De mâine dimineață sunt disponibilă☀️💕

Reamintesc servicii și preturi: 

☀️150 fin 

☀️300 ora (1-2 fin) 

☀️on(in funcție de igienă) 

☀️np

☀️ap(+50)

☀️cim(+50) 

☀️dominare soft(+50) 

IMG_8851.jpeg.ea1653034c6c861802f7a004ef692452.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...