Sari la conținut

O stie cineva? Miniona 0766964920 0766.964.920


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

MINIONA 20 ani sex normal, oral, masaj erotic, 69, cunilingus, anilingus, dus impreuna, te astept la mine intr-o locatie curata si discreta, 100 L ora, 60 L finalizarea, mai am o colega; 0766.964.920

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/miniona-20-ani-sex-normal-oral-masaj-erotic-69-cunilingus-anilingus-dus_6724206.html

 

O stie cineva pe don'soara? Din poze pare bunicica, daca dau de ea la telefon zilele astea o sa revin cu un review.

 

Ciocane tari

post-28867-0-61616200-1376881943_thumb.jpg

post-28867-0-99531500-1376881953_thumb.jpg

post-28867-0-42800700-1376881960_thumb.jpg

post-28867-0-50405100-1376881966_thumb.jpg

post-28867-0-08403200-1376881974_thumb.jpg

post-28867-0-49224700-1376881980_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Eu nu am reusit sa o prind!

Nici io, dar nici n-am incercat.

 

Beestule, iti place postarea mea? cred ca NU!

 

Toate postarile tale sunt de acest fel, aiurea si inutile.

 

Ce ar fi daca toti ar face ca tine si ca cei de mai sus de tine?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

MINIONA, 20 ani, 1.60 m, 48 kg, sani nr. 3, ofer sex normal, oral, masaj erotic, 69, cunilingus, anilingus, dus impreuna, te astept la mine intr-o locatie curata si discreta, mai am o colega,

0766964920

 

Am sunat azi in jurul pranzului, fata a confirmat datele de pe anuntul ( miniona, slim , 20 ani ) . Mai lucreaza cu o fata, locatia este undeva pe Octavian Goga. Programul ei incepe de la ora 17.00.( cam tarziu pentru mine )

Revin cu detalii daca ajung la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Up in the air
  • Oras:Up in the air

Chiar am trecut pe la fete zilele trecute. Intr-adevar pe O.Goga le gasesti si par sa fie doar doua in apartament. La telefon zicea ca accepta doar oral si normal, cunni si FK. Am ajuns acolo si am plecat. Una din ele este miniona si grasuta. Cealalta e slim si tot miniona, mai draguta la fata dar scandurica. Amandoua sunt de etnie sau cel putin asa par - poate erau prea bronzate. Fetele nu erau urate dar am avut sezatia unei potentiale tepe. Cea slabuta cica era ocupata si voiau sa intru cu aia grasuta sau sa astept. Am ales sa plec. 

 

Si inca o chestie idioata care m-a facut sa plec. Am urcat in lift cu un tip care a mers tot la ele. Eu am urcat mai sus si am coborat pe scari. Cand am intrat in apartament l-am vazut umbland pe hol. Pana mea... cica discretie. Sau poate ca avea alta treaba acolo.  :fish12

 

Macar pentru pozele false ar trebui puse la evitat. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

MINIONA, 20 ani, 1.60 m, 48 kg, sani nr. 3, ofer sex normal, oral, masaj erotic, 69, cunilingus, anilingus, dus impreuna, te astept la mine intr-o locatie curata si discreta, mai am o colega,

0766964920

 

Am sunat azi in jurul pranzului, fata a confirmat datele de pe anuntul ( miniona, slim , 20 ani ) . Mai lucreaza cu o fata, locatia este undeva pe Octavian Goga. Programul ei incepe de la ora 17.00.( cam tarziu pentru mine )

Revin cu detalii daca ajung la ea.

Asa cum am promis revin cu detalii.

 

Saptamana trecuta, avand mare chef de o miniona fresh , am zis sa incerc. Sun cu o ora inainte, pregramez intalnirea , revin cu telefon inainte cu 10 minute, totul ok.

 

Locatia : undeva pe OCtavian Goga , o strada laturalnica, destul de usor de ajuns. Apartamentul mare, frumos mobilat , mai multe fete prestatoare.

 

Fata : m-a intampinat fatuca din anunt, micuta, firava, foarte slaba -  45-50 kg, de etnie, foarte draguta la fata, arata ca o liceanca. Sanii cam micuti si lasati, are o cicatrice la burta destul de maricica .

Aduce cu fata din pozele de mai sus dar nu cred ca e ea, sanii sunt mai lasati si are si cicatrice la burta.

 

Actiunea : am ales varianta cu 100 ron ora 2 numere totu protejat ( nu ma risc la oral neprotejat de fel ) .

La primul numar fata a inceput cu mangaieri si saruturi pe corp, l-a trezit pa-l mic din prima, a urmat un oral scut si dupa am schimbat vro doua pozitii, terminand la normal stransi in brate. Punctaj maxim la gfe, foarte deschisa fata si foarte implicata.

L-a al doilea numar a inceput cu un oral destul de bun ( avand in vedere ca fata e in meserie de 2 luni ) , fata geme , se loveste cu ala mic peste gura, destul de frumos momentul. A urmat normalul , schimbare doua trei poziti , finalizare tot la normal. Un minus, fata e destul de stramta, si are operatie la ovare din cate am inteles, nu suporta sex mai hard si nici sa o cam bagi pe toata ( mai ales daca esti dotat )

 

Ca sa nu va plictisesc cu povesti, sa trecem la note :

Locatie : 6  ( desi arata bine apartamentul, prea multa lume pe acolo, se auzea o voce barbateasca pe acolo )

Fata : fata 9

        : corp 8 ( daca ar avea silicoane ar fi super fata )

Normal : 8 ( destul de stramta )

Oral : 9 + ( foarte bun oralul, are multe fantezie )

Gfe : 10 , foarte deschisa

 

Concluzie : daca ar fi mai liniste in locatie, la pretul asta pentru mine ar fi cea mai buna alegere. Recomand pentru cei care cauta minione.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...