Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

El e egal cu 0 ptr mine. Din partea mea n-are decat sa scrie ce vrea si cand o vedea ca nu va mai primi replica de la mine, va face cum a facut de fiecare data, s-a lasat la mana lui si a disparut.

Fa hidoaso,ai grija cui rasp la tel ca s-ar putea sa vin la Bz sa te fut in curul ala basit.
Link spre comentariu

El e egal cu 0 ptr mine. Din partea mea n-are decat sa scrie ce vrea si cand o vedea ca nu va mai primi replica de la mine, va face cum a facut de fiecare data, s-a lasat la mana lui si a disparut.

Atâta timp cat am acces pe forum stai linistita ca nu dispar nicăieri.
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Saptamana viitoare de joi pana duminica voi fi disponibila in braila la locatia mea(bine stiuta de clientii mei).

Va reamintesc seviciile si tariful meu:

Lucrez DOAR LA FINALIZARE. Daca doriti mai multe finalizari pretul e finalizarea ori cate finalizari doriti.

- 100 lei - 30 min - 1 finalizare - oral si normal AMBELE PROTEJATE

In pretul de mai sus intra si urmatoarele servicii:

- 69, fk, finalizare corporala, uro(a/p), masaj de prostata, penetrare uretrala si alte mici fantezii in limita bunului simt.

Va astept cu drag sa ne relaxam impreuna cat mai placut.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Răspunsul l-ai primit de la persoana ”executantă”.

Fa hidoaso,ai grija cui rasp la tel ca s-ar putea sa vin la Bz sa te fut in curul ala basit.

Mă bucur că ai decis și tu, în sfârșit, să îi faci o vizită.

Măcar, dacă este să o critici, să o critici în cunoștință de cauză. :laugh2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Răspunsul l-ai primit de la persoana â€executantăâ€.

Mă bucur că ai decis și tu, în sfârșit, să îi faci o vizită.

Măcar, dacă este să o critici, să o critici în cunoștință de cauză. :laugh2

Crede-ma pe cuvânt ca am beneficiat de serviciile duduiei,drept o singura data,oral când nu se ferea de boli si de hepatita si când o sugea pe 50 de lei prin Focsani😄
Link spre comentariu

El e egal cu 0 ptr mine. Din partea mea n-are decat sa scrie ce vrea si cand o vedea ca nu va mai primi replica de la mine, va face cum a facut de fiecare data, s-a lasat la mana lui si a disparut.

Sifilitico,pui un ramasag cu mine ca in 2-3 zile răspunzi la provocări?Tu daca nu te certi cu cineva pe forum faci cancer la degete si trebuie sa scrii ceva in afara de actualizare servicii😄
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Saptamana asta de joi pana duminica voi fi disponibila in braila la locatia mea(bine stiuta de clientii mei).

Va reamintesc seviciile si tariful meu:

Lucrez DOAR LA FINALIZARE. Daca doriti mai multe finalizari pretul e finalizarea ori cate finalizari doriti.

- 100 lei - 30 min - 1 finalizare - oral si normal AMBELE PROTEJATE

In pretul de mai sus intra si urmatoarele servicii:

- 69, fk, finalizare corporala, uro(a/p), masaj de prostata, penetrare uretrala si alte mici fantezii in limita bunului simt.

Va astept cu drag sa ne relaxam impreuna cat mai placut.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Prigoana+Bahmutzeanu= ETERNAL LOVE

Sultana+Matrakci= IDEM

Si asa nu se mai lucreaza/posteaza nik pe Braila, macar circul sa nu dea faliment!!! :slap2  :slap2  :slap2

Spre dezamagirea ta , chiar nu o sa fie nici un circ. Pe paginile anterioare chiar am scris ca lui nu ai voi mai da nici o replica. Asa ca daca vrea sa scrie incontinuare, nu are decat sa vb singur. Macar asa sa imi tina si mie cineva topicul sus :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...