Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare națiune,

In seara asta am vizitat-o pe domnița, chiar este o doamnă, amuzanta, "barbată", vorbăreață și buna în pat, am ras , am povestit și am făcut dragoste. Nu am sa povestesc în detaliu ce am făcut, dar m a facut sa ma simt bine .

Nu am sa dau note, dar ii mulțumesc domniței pentru seara asta ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu in totdeauna rasp la nr noi. Intai imi dai un sms inc are sa-mi spui ca esti tu si apoi suni ca sa iti raspund :)

PENTRU LIMBA ROMÂNĂ APASĂ TASTA 1…. PETRU FUTAI APASA PE REJECT  (ala rosu) :laugh2

In niciun caz , nu folosi butonul verde ca face  post-194745-0-92636300-1467709966_thumb.jpg

  • Like 25
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Buna ziua tuturor!

Tot gasind postari ale damezei pe alte topice, uneori utile, alteori "polutzie" curata, m-a facut intr-atat de curios incat sa-i fac o vizita. Locul actiunii e pe str Hipodrom, destul de usurel de gasit, o garsoniera mica, dar utilata satisfacator, cam deranjant mirosul puternic de betze parfumate.

Titulara...pozele spun totul. E trecuta de prima dar si de a doua tinerete, nici la fatza nu arata in vreun mare fel si are cel putin 50% din ADN de origini "exotice". Ca atu-uri, desi sunt lasati, sanii sunt tari, ca si restul corpului, nu are carnea flasca, iar PZD e chiar stramta, feeling good! Am optat pt varianta de 100, ON-NP. Oralul destul bun (desi la vechimea ei si pentru a compensa putin aspectul, m-as fi asteptat la ceva WOW), apoi am trecut-o prin cateva pozitii (iarasi destul de OK, desi o intzepeneala data de varsta parca s-a simtit) si am terminat cu un CIM, destul de bun. Atitudinea destul de buna, un pic cam profi pt. gustul meu, simti ca esti la o profesionista (ca sa nu folosesc un termen urat) iar participarea au fost OK, desi gemetele au fost un pic cam false.

Pot spune ca a fost o experienta si atat, deoarece de la o matura te astepti ori sa arate WOW, ori sa te suga de mori, sau ceva anal, COF, swallow...

O recomand celor care chiar n-au ce penetra si vor sa primeasca putin GFE si un tratament OK, dar in nici un caz celor pretentiosi, care pun mare pret pe aspect sau vor sa futa ceva mai frumos decat au acasa ;)

Ca si note:

Garsoniera-8

Dama-6

Oral-8 (din care 1 punct pt. CIM)

Normal-7

GFE-8

Atitudine-8

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

baga bani la junior morais - bigu pe saitu arabului si te duce la tutankamoanka cai sorusa

Pe tine si pe handicapatul celalalt cu care te-ai luat de mana ,nu o sa ma obosesc sa va bag in seama. Doua gunoaie din punctul meu de vedere,care nici macar tomberoanele nu va primesc,de aceea umblati liberi pe unde apucati si jigniti in dreapta si in stanga. Spor la jignit incontinuare

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...