Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Preturi servicii ?

80 lei jumătate de ora o finalizare și 150 lei o ora 2 fin

 

Ca servicii oral și normal,ambele protejate.

NU fac anal,finalizare orala și nu primesc pers ci bile pe penis.

În tarifele de mai sus intra și 69,masaj de relaxare,FK și cunillingus.

 

Pers interesate de unul sau mai multe din urmat servicii: masaj prostata,penetrare uretrala,uro activ și pasiv,anillingus și alte fantezii mai deosebite în limita bunului simt ,tariful e +50 lei.

 

Programul ptr mâine este 9-15.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Eu nu fac ce spuneti voi dragi colegii,eu am mai fost la ea de multe ori si stiu ce fel de persoana e si cum se poarta cu clientu la pat deaia am preferat cu ea dar daca ea a pus limita de varsta din cauza unora care i-au adus injurii Eu nu stau sa ma ''transform'' special ca sa o fac cu ea.

Te pup tatiana si te respect doar stii... pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Eu nu fac ce spuneti voi dragi colegii,eu am mai fost la ea de multe ori si stiu ce fel de persoana e si cum se poarta cu clientu la pat deaia am preferat cu ea dar daca ea a pus limita de varsta din cauza unora care i-au adus injurii Eu nu stau sa ma ''transform'' special ca sa o fac cu ea.

Te pup tatiana si te respect doar stii... pup :*

Daca o respecti cereo in căsătorie😛
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Reactualizare servicii si tarife:

- 100 lei - 30 min - 1 fin - oral si normal
- 150 lei - 1 ora - 2 fin - oral si normal

Oralul este protejat sau neprotejat in functie de igiena, dar la fata locului am dreptul daca vad ceva in neregula sa refuz sa fac oralul neprotejat.. Normalul este DOAR PROTEJAT.

NU FAC : anal, finalizare orala si nu primesc persoane cu bile pe penis.

Anuntul este destinat doar peroanelor cu varsta minima de 27 de ani.

Alte servicii incluse in tarifele de mai sus sunt : 69, cunillingus,FK,finalizare corporala si masaj relaxare.

Ptr cei care doresc unul sau mai multe din urmatoarele servicii : masaj prostata,anillingus(doar daca esti ras acolo), uro(a/p),penetrare uretrala,finalizare faciala si alte fetish-uri mai deosebite in limita bunului simt - tariful este +50 lei.

Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

E interesantă faza asta cu...la fata locului am dreptul daca vad ceva in neregula sa refuz sa fac oralul neprotejat.

Pentru oral protejat + normal protejat rămâne valabilă varianta de 80 lei pe finalizare?

Da ramane valabila si acea varianta, doar ca la pretul ala totul e protejat

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...