Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

faptul ca a refuzat inseamna ca e neatragatoare

cei pe care nu-i intereseaza aspectul fizic pot merge linistiti la ea

Și de unde ai tras tu concluzie ca sunt neateagatoare? Doar din faptul ca nu pun poze în pizza goala Cum fac altele? Uite ca ăsta chiar nu o sa fac. Exact Cum a zis și Marian Cristescu ai nevoie de material de laba? Dacă pozele care l-am pus nu îți convin nu te tine nimeni cu forța pe topicul meu. Sunt destule topice cu pizderie goale

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

faptul ca a refuzat inseamna ca e neatragatoare

cei pe care nu-i intereseaza aspectul fizic pot merge linistiti la ea

Și încă ceva legat de poze nud. Dacă ai fi parcurs toate paginile acestui topic ai fi văzut ca la o anumita pagina (CARE NU TI-O SPUN,CAUTĂ SINGUR)exista 3 poze nud cu mine. Te-a făcut curios? Pune mana și caută în tot topicul dacă vrei sa mă vezi nud.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

tanti, nu corespunzi cerintelor mele, te superi ca proasta.

Nu m-am supărat deloc, doar încerc sa înțeleg și nu reusesc,ce pula mea căuti pe topicul ăsta dacă nu corespund cerințelor tale și a unora ca tine. Nu m-ai cunoscut live și nici nu mă vei cunoaste și totuși intrii și comentezi sa te bagi în seama.

Las-o balta ca nu mă impresionezi. Du-te maica la fetele care sunt genul tau,dar nu mai polua aiurea topicul. De aceea cei interesați nu mai reușesc sa găsească o informatie,din cauza unora ca tine care n-au ce face și se baga în seama aiurea.

Link spre comentariu

Oricum nu-ți face nimeni nici o recenzie aşa că bucură-te Tatiano că se încarcă topicul tău şi altfel decât cu mesajele tale de disponibilitate ! Cred că o să ajungi şi tu ca fetița aceea din Galați care se bagă în seamă singură pe topicul ei cu toate că arată binişor

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nu fac recenzii ptr ca nu vor sa facă când văd atâta lume care în necunostinta de cauza se baga în seama aiurea fără sa mă cunoască personal. M-am exprimat în termeni eleganti. Iar ca sa înțeleagă băgători de seama, lumea refuza sa mai facă recenzii când văd cocina ăsta de porci și atâția labagii care în lipsa de ocupație intra sa se bage în seama și ei. Acum sper ca m-am făcut inteleasa!

 

Ps : nu mă incalzesc recenziile cu nimic, câinele latră caravana trece.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...