Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Faci chestia asta de asa mult timp, incat a devenit anormal sa o faci gratis... Mi-a placut asta, profi pana-n maduva oaselor!!!  :ylsuper  :ylsuper  :ylsuper

Nu stiu daca se poate numi profesionalusm,dar dupa ce ca scazusem preturile de tot ca sasi permita omul sa plateasca hotelul,tot eram intrebata "cine plateste hotelul?". Nu consider ca e ceva anormal de a face gratis,dar in meseria asta,toate,ptr ce lucram,nu ptr bani?

Link spre comentariu
  • Oras:Luzern
  • Oras:Luzern

Nu stiu daca se poate numi profesionalusm,dar dupa ce ca scazusem preturile de tot ca sasi permita omul sa plateasca hotelul,tot eram intrebata "cine plateste hotelul?". Nu consider ca e ceva anormal de a face gratis,dar in meseria asta,toate,ptr ce lucram,nu ptr bani?

:laugh2  :laugh2  Toata lumea vrea moaka :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

nu ti s a intamplat in atata timp sa ai un client de care sa ti placa atat de mult incat sa fi fost de acord sa fie doar din placere?

nh stiu...intreb si eu ca idee.

Sigur ca mi s-a intamplat, dar.... e doar unu singur.... si asta nu presupune ca daca am un singur client cu care o fac de placere,trebuie sa o fac cu mai multi. As minti daca as spune ca nu m-am simtit bine cu multi clienti,dar.... pana la urma totul se rezuma la un singur lucru serviciu/onorariu.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...