Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Mai Matrakci tu esti bolnav si cu siguranta nu te mai face nimeni bine.

Mai parolistul pulii,mai du-te in pula mea ca nu te-am băgat deloc in seama.Poti sa il iei si pe jeghul ala de XLN,esti cumva doctor de iti dai cu părerea cat sunt eu de bolnav?Mars la rahat mai labagiule.
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mai parolistul pulii,mai du-te in pula mea ca nu te-am băgat deloc in seama.Poti sa il iei si pe jeghul ala de XLN,esti cumva doctor de iti dai cu părerea cat sunt eu de bolnav?Mars la rahat mai labagiule.

Ai si tu pula mai bulangiule? Daca ai avea, ai fute si tu ceva si ai lasa femeile sa-si faca treaba. Nu trebuie sa fii medic sa-ti dai seama ca ti s-a urcat laba la cap.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ai si tu pula mai bulangiule? Daca ai avea, ai fute si tu ceva si ai lasa femeile sa-si faca treaba. Nu trebuie sa fii medic sa-ti dai seama ca ti s-a urcat laba la cap.

Bai handicapatule,intreabo pe protejata ta daca am pula pt ca i-am dato la supt pe 50 de lei.Bulangiu esti tu si cu tactu,sugeami-ai pula.
  • Minus 2
Link spre comentariu

Bai handicapatule,intreabo pe protejata ta daca am pula pt ca i-am dato la supt pe 50 de lei.Bulangiu esti tu si cu tactu,sugeami-ai pula.

Mahala eu nu am protejate. Daca ai fi barbat si ai avea pula si coaie ai fute nu ai barfi pe aici persoane care nu le agreezi. Il cunosti pe tata mai muistule? Greseala a fost a mea ca m-am coborat la nivelul tau.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...