Sari la conținut

Alexandra


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! De ceva timp ma gandeam la o experienta cu o transexuala dar nu faceam nimic in acest sens. Mai verificam forumul asta dar cam atat. Pana la urma m-au trimis cu munca in Belgia si acolo am zis hai, acum sau niciodata. Ce sa zic, in trei luni am futut si am baut acolo cat pentru zece ani. Am cunoscut trei transexuale interesante, de top. Uite asa, proaspat intors in Ro, am zis sa vad cum este si la noi, doar romancele sunt focoase, nu?

 

Prima experienta de aici este Alexandra. Nu stiu daca mai are topic, parca vazusem ceva dar era vechi si acum cand am dat search nu am mai gasit. Nu am experienta in reviewuri dar incerc acum sa postez cat mai util cu putinta. Asadar:

 

1. LOCATIE: garsoniera langa Gara de Nord. Mobila nu este noua dar casa este curata. Poti face dus, iti da gel de dus si prosop curat.

2. FATA: Prezenta placuta, tipa e inalta, proportionata ok si cu sani misto. Fund sexy, un pic mare asa, dar nu gras. Cool ass! Pula e micuta si se intareste repede. Tipa e comunicativa si te face sa te simti ok.

3. SERVICII: 100 ron 30 min; 200 ron ora. Ce sa zic... si-o baga in fund foaaarte misto. Ii place, se vede. Am schimbat mai milte pozitii, n-a avut nimic de comentat. Oral mi-a facut doar cu prezervativ, ceea ce e de apreciat.

 

Mie mi-a placut. A fost fresh fuck, tipa a fost implicata, calitate/pret f buna. Am fost de doua ori pana acum si e posibil sa mai ma duc. Recomand.

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-alexandra/f3g7ifgf80dd750i1fhh6hhd96h56hd6.html#&gid=1&pid=3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am uitat nr de tel: 0760 565 940‬

As adauga si doua poze, dar nu stiu cum.

Enjoy!

 0760565940‬    

PS sa intre la indexare colegu..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am uitat nr de tel: 0760 565 940‬

As adauga si doua poze, dar nu stiu cum.

Enjoy!

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191022/1349/f60025e37356a50e9ece25ffabf40d4e.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200108/2036/89b442548767a7dd1cea24c885eea1e2.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191022/1348/a4295888900df27b0cffadb8958e36f8.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191022/1348/a398acbf082955f45088a966a1dd8245.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut și eu prin primăvara anului trecut, stătea pe bd-ul Magheru, cam pe lângă Tanya, singurul impediment atunci era ca nu avea Baia în camera respectiva era la comun, și cam era ceva de mers, era un hotel vechi de pe Magheru. Dar era curata, lua tratament, parca s-a mai tunat între timp din poze, isi făcea treaba ok, tot asa protejat totul pula mica dar asta nu ma. Interesează pe mine ptr ca sunt activ când am. Chef sa ajung pe. La o Ts. E bine ca sta și ea u Deva cu minime condiții acum. 😉😉

Link spre comentariu

Salut! De ceva timp ma gandeam la o experienta cu o transexuala dar nu faceam nimic in acest sens. Mai verificam forumul asta dar cam atat. Pana la urma m-au trimis cu munca in Belgia si acolo am zis hai, acum sau niciodata. Ce sa zic, in trei luni am futut si am baut acolo cat pentru zece ani. Am cunoscut trei transexuale interesante, de top. Uite asa, proaspat intors in Ro, am zis sa vad cum este si la noi, doar romancele sunt focoase, nu?

 

Prima experienta de aici este Alexandra. Nu stiu daca mai are topic, parca vazusem ceva dar era vechi si acum cand am dat search nu am mai gasit. Nu am experienta in reviewuri dar incerc acum sa postez cat mai util cu putinta. Asadar:

 

1. LOCATIE: garsoniera langa Gara de Nord. Mobila nu este noua dar casa este curata. Poti face dus, iti da gel de dus si prosop curat.

2. FATA: Prezenta placuta, tipa e inalta, proportionata ok si cu sani misto. Fund sexy, un pic mare asa, dar nu gras. Cool ass! Pula e micuta si se intareste repede. Tipa e comunicativa si te face sa te simti ok.

3. SERVICII: 100 ron 30 min; 200 ron ora. Ce sa zic... si-o baga in fund foaaarte misto. Ii place, se vede. Am schimbat mai milte pozitii, n-a avut nimic de comentat. Oral mi-a facut doar cu prezervativ, ceea ce e de apreciat.

 

Mie mi-a placut. A fost fresh fuck, tipa a fost implicata, calitate/pret f buna. Am fost de doua ori pana acum si e posibil sa mai ma duc. Recomand.

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-alexandra/f3g7ifgf80dd750i1fhh6hhd96h56hd6.html#&gid=1&pid=3

pusesem si eu o intrebare legat de ea, ca parea reala, dar nu gaseam recenzii nicaieri

https://nimfomane.com/forum/topic/149974-ts-alexandra/

 

Am o intrebare, cand ai fost?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Zona Gara de Nord vis-a-vis de ministerul transporturilor, loc de parcare pe trotuar în fata, la momentul când am fost (înainte de covid 19) nu ii mergea interfonul sau nu a vrut sa mi-l dea, a coborât ea, decarta 150 RON, foarte feminina, camera destul de înghesuita, baia părea neîngrijita- apa și par pe jos, dar a mers de o igienizare, la acțiune nu s-a implicat asa cum mi-aș fi dorit, dar una peste alta merge de o descărcare.

Eu unul i-aș mai face o vizita.

Link spre comentariu

Zona Gara de Nord vis-a-vis de ministerul transporturilor, loc de parcare pe trotuar în fata, la momentul când am fost (înainte de covid 19) nu ii mergea interfonul sau nu a vrut sa mi-l dea, a coborât ea, decarta 150 RON, foarte feminina, camera destul de înghesuita, baia părea neîngrijita- apa și par pe jos, dar a mers de o igienizare, la acțiune nu s-a implicat asa cum mi-aș fi dorit, dar una peste alta merge de o descărcare.

Eu unul i-aș mai face o vizita.

Cat ai stat?

Link spre comentariu

Zona Gara de Nord vis-a-vis de ministerul transporturilor, loc de parcare pe trotuar în fata, la momentul când am fost (înainte de covid 19) nu ii mergea interfonul sau nu a vrut sa mi-l dea, a coborât ea, decarta 150 RON, foarte feminina, camera destul de înghesuita, baia părea neîngrijita- apa și par pe jos, dar a mers de o igienizare, la acțiune nu s-a implicat asa cum mi-aș fi dorit, dar una peste alta merge de o descărcare.

Eu unul i-aș mai face o vizita.

Sunt de acord cu colegul. Mentionez de la inceput ca a marit tariful si acum are 150 cu 300.

 

Legat de Alexandra mi se pare cea mai sexi ts de pe forum. Inalta, slim, fund bombat, sani medii care par naturali, 10/10. Totusi serviciile lasa de dorit, te mai mangaie si iti arunca priviri in timpul actiunii, dar per total este destul de rece si distanta. Preludiul e practic lipsa, trece direct la oral, nu saruta nici macar pe corp. O vizita pentru o finalizare eu zic merita, macar pentru fizic, dar nu o pot recomanda pentru varianta de o ora. De asemenea, eu mai mers mai pe seara, am banuiala ca daca mergi mai la inceputul programului o sa fie ceva mai odihnita si implicata, dar nu va asteptati la prea mult.

 

Pe langa asta, nu stiu daca poate finaliza, mi-a lasat impresia ca nu. Erectie are.

 

Pacat de potetial.

Link spre comentariu
Vizitator rogurr
Reputație: 0

Vizitat, locație pe lângă Gara de Nord. Apartamentul vechi dar curat... Alexandra arata bine dar totul se petrece mecanic... Poate este si chestia de compatibilitate. Nu o sa mai revin. De apreciat că totul face protejat.

Link spre comentariu

VA Salut pe toti. Este prima recenzie lasata unei ts. In primul rand vreau sa VA spun CA este reala 100% si este o domnisoara foarte eleganta. Am fost la ea cand a ajuns in Timisoara. Am fost placuta impresionat de corpul ei care este foarte feminin Gara sa iti dai seama de ce are in pantaloni😉. Am optat pentru o ora in compania ei. Am avut parte de un oral protejat foarte bine facut urmat si de un 69 pentru prima data pentru mine. Din pacate pentru mine nu I sa sculat cum trebuie, dar asta este 🙂. Au urmat 2 pozitii foarte faine in urma carora am terminate si eu in prezervativ. Dupa tigara aferenta am mai stat un Pic la povesti, ea fiind foarte deschisa cu mine. Dupa ce ne-am revenit amandoi si am trecut pe la dus amandoi a urmat actual secund care a fost mai excitant decat primul. Am schimbat mai multe pozitii ea fiind foarte primitoare dar si foarte stramta 😊. Am reusit sa ma termin din nou cu ajutorul ei. In concluzie vreau sa VA spun CA merita vizitata oricand aveti ocazia. DTD am stat mai mult de o ora fara sa ma simt grabit deloc. CA si amenda a fost 250lei. Un pret mai mult decat rezonabil. PS. este transexuala si nu travestita a and sani naturali. In concluzie sper sa VA fiu de ajutor iar pentru Alexandra multi 😘😘😘si de abia astept sa revii in Timisoara. O zi faina sa aveti

Link spre comentariu

VA Salut pe toti. Este prima recenzie lasata unei ts. In primul rand vreau sa VA spun CA este reala 100% si este o domnisoara foarte eleganta. Am fost la ea cand a ajuns in Timisoara. Am fost placuta impresionat de corpul ei care este foarte feminin Gara sa iti dai seama de ce are in pantaloni. Am optat pentru o ora in compania ei. Am avut parte de un oral protejat foarte bine facut urmat si de un 69 pentru prima data pentru mine. Din pacate pentru mine nu I sa sculat cum trebuie, dar asta este . Au urmat 2 pozitii foarte faine in urma carora am terminate si eu in prezervativ. Dupa tigara aferenta am mai stat un Pic la povesti, ea fiind foarte deschisa cu mine. Dupa ce ne-am revenit amandoi si am trecut pe la dus amandoi a urmat actual secund care a fost mai excitant decat primul. Am schimbat mai multe pozitii ea fiind foarte primitoare dar si foarte stramta . Am reusit sa ma termin din nou cu ajutorul ei. In concluzie vreau sa VA spun CA merita vizitata oricand aveti ocazia. DTD am stat mai mult de o ora fara sa ma simt grabit deloc. CA si amenda a fost 250lei. Un pret mai mult decat rezonabil. PS. este transexuala si nu travestita a and sani naturali. In concluzie sper sa VA fiu de ajutor iar pentru Alexandra multi si de abia astept sa revii in Timisoara. O zi faina sa aveti

e amabila si arata foarte bine, dar acțiunea mi s-a părut mult prea mecanică. Plus că tot schimbă preturile.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...