Jump to content

Bryanna 0757419063

Recommended Posts

Hello tuturor, începând de mâine voi activa câteva zile in orașul vostru!

Programările rog sa fie făcute la fel ca pana acum doar: Wapp, sms sau P.M.

Va puuup, abia aștept sa ne revedem 💋💋💋💋

post-325804-0-15952200-1606841739_thumb.jpeg

• Like 4
  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună ziua stimați confrați,   M-am intersectat si eu cu titulara topicului. Iată impresiile mele subiective.   Modalitate de contact 10. Fata răspunde la PM-uri, este promptă și pe Wapp. Programarea a

🤗🤗🤗🥵💕💕

Disponibilă pana la ora 21:00❗️❗️ ❌❌❌

Posted Images

Am fost la Bryanna sambata trecuta, dar din ceva motiv nu ma lasa forumul sa postez nimic atunci.

Am contactat-o pe Whatsapp, a raspuns rapid si am stabilit detaliile intalnirii.

Locatia in Avantgarden Bartolomeu, totul ok acolo, curat, 9.

Bryanna este o fata frumusica, draguta, de inaltime medie, cu sanii mari, putin lasati, si un pic de burtica, dar nederajant. Cam de 8.5 pentru mine.

Am discutat un pic la bucatarie, unde mi s-a parut foarte ok, era vesela, glumeata, si intretinea discutia, dupa care am mers la baie. Am primit un prosop mai micut, dar curat si uscat.

In camera de nebunii a inceput cu saruturi pe buze, dupa care pe corp, ajungand si mai jos. Oralul l-a inceput cam tare, dar l-a lasat mai moale dupa ce i-am spus. A incercat deep, dar din pacate in cazul meu nu a reusit complet, insa a fost placut. Am finalizat CIF controlat de ea in fata oglinzii din dormitor. ON - 9

Platit 200 pentru 30 minute, la inceputul intalnirii.

Mi-a placut cu Bryanna si o sa revin la ea cand mai ajunge la Brasov.

• Like 1

Ușor ușor mândra noastră de cartier începe sa ii meargă la Brașov , după ce a fost alungată de concitadini și peștișori , se adaptează si la orașul nostru capătă experiența , ce sa zic bravo ți-e fetița ce sa zic ... începe sa mi sune a vedeta păcat totuși ca nu te promovează și pe tine la TOP , poate ca meriți , poate ca nu cine știe , poate ar trebui sa te revizitez ... 

observ ca prețurile cresc , vi pleci ... interesant ;) 

discutam mai ieri cu cineva și mi spunea ceva ce prefer sa îți divulg numai ți-e ;) face to face ca ar face ravagii dacă sar auzi , nu din răutate dar omul e credibil ... 

Tare as vrea sa te văd ca ești constanta nu ca vibrezi și pleci in acest oraș , totuși ai o marca a ta , observ din poze ca traiul sa îmbunătățit , ai prins forme , etc felicitări , a bien tot pana data viitoare și poate totuși rezolvam cumva cu anumite chestii și ma iei in serios , căci in ultimele dati ai fost f ocupată cu acei clienți probabil îți era frica de o recenzie din partea lor care sa influențeze topicul și știm cu toții ca multe fete , papa o pâine atât ele cât și familiile lor , cât și iubiții ( bombardieri) nu fac referire la tine ci la acele fete de top care nu s chiar ceea ce par și tare nu as vrea fata moșului sa devii și tu una ca ele căci numi place sa văd o chestie mecanica venit decartat banul ca asta e inportant și după dispari mai rapid ca am și pe alții 

cius și sa auzim de bine sărbători cu mese imbelsugate 😎🌏🛩🥂

• Like 2
  • 1 month later...

Bună ziua tuturor, începând de mâine voi fi disponibilă in orașul vostru💋💋

Programarile se pot stabili și de astăzi, doar wapp, sms sau P.M.

Va pup și va doresc o zi frumoasa tuturor🤗🤗

Și dacă va era dor de mine 🤪🤪🥰🥰🥰

E225F558-84B1-40B9-87D9-52C2F7A8EB9C.png.472a36ed84741a79d7274ff24d8fbdeb.png

• Like 1
  • Inimioara 2
  • Membru Premium

Tocmai ce am iesit de la Bryanna, o sa fiu scurt ca abia tastez la cat de intensa a fost revederea, totul a decurs f bine, îi dau 10+ pe linie, e de vis si o recomand din toata inima

Te pup Bryanna, pe data viitoare🤗

• Like 2
  • Inimioara 1
Acum 2 ore, wladdy a spus:

Tocmai ce am iesit de la Bryanna, o sa fiu scurt ca abia tastez la cat de intensa a fost revederea, totul a decurs f bine, îi dau 10+ pe linie, e de vis si o recomand din toata inima

Te pup Bryanna, pe data viitoare🤗

Mulțumesc mult, te pup și te mai aștept💋🤗🤗

La 12.12.2020 la 12:53, bogdo6612 a spus:

Am fost la Bryanna sambata trecuta, dar din ceva motiv nu ma lasa forumul sa postez nimic atunci.

Am contactat-o pe Whatsapp, a raspuns rapid si am stabilit detaliile intalnirii.

Locatia in Avantgarden Bartolomeu, totul ok acolo, curat, 9.

Bryanna este o fata frumusica, draguta, de inaltime medie, cu sanii mari, putin lasati, si un pic de burtica, dar nederajant. Cam de 8.5 pentru mine.

Am discutat un pic la bucatarie, unde mi s-a parut foarte ok, era vesela, glumeata, si intretinea discutia, dupa care am mers la baie. Am primit un prosop mai micut, dar curat si uscat.

In camera de nebunii a inceput cu saruturi pe buze, dupa care pe corp, ajungand si mai jos. Oralul l-a inceput cam tare, dar l-a lasat mai moale dupa ce i-am spus. A incercat deep, dar din pacate in cazul meu nu a reusit complet, insa a fost placut. Am finalizat CIF controlat de ea in fata oglinzii din dormitor. ON - 9

Platit 200 pentru 30 minute, la inceputul intalnirii.

Mi-a placut cu Bryanna si o sa revin la ea cand mai ajunge la Brasov.

Te pup și te mai aștept! 😘🤗