Sari la conținut

Atentie!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...
Postat

Lasa gingo, nu fi modest, bataie stii ca au mai luat

 

 

Inteleg... e tarziu... e un singur neuron care face toata treaba.... da concentreaza-te in plm si zi ceva clar... Care sunt escortele  PE CARE le protejez... si cine a mai luat bataie ? 

  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza
Postat

Inteleg... e tarziu... e un singur neuron care face toata treaba.... da concentreaza-te in plm si zi ceva clar... Care sunt escortele  PE CARE le protejez... si cine a mai luat bataie ?

 

Gura mare, minte putina, concentreaza-te tu in plm, unde am scris ca protejezi escortele?

Cat despre comentul meu cu bataia a fost ca un raspuns la comentul tau cu stersul userului vechi de "frica" unora, dar deh un neuron nu sclipeste cum trebuie.


  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...
Postat

Si pentru cultura ta generala Gingo nu a fost banat... din cauza ca mi-a fost frica de niste zmei de pe forum am cerut sa fie sters sa nu ma gasesca sa imi iau omor. Si acum mai intru sa vad daca is online aia... ca sa nu stau online in acelasi timp cu ei. Sa nu imi spui ca vrei sa ma cauti sa ma bati si tu ca tre sa imi sterg iar contul .... 

 

 

Pt ce sa iau ban ca esti tu retardat Gingo.Iar cu jobul la Cluj te duci sa iti regulezi funduletul:))).Numai poza in ceea ce nu esti prietene.Esti un coate goale platit de 2 -3 fraieri sa ridici 2 3 proaste in slavi.Un om cu scaun la cap si un job normal nu sta ca tine pe forum sa latre aiurea.Ai dreptate forumul numai e ce a fost odata.

 

 

Care proaste le ridic in slavi? Dezvolta.

 

 

Lasa gingo, nu fi modest, bataie stii ca au mai luat

 

Hai ca le-am pus asa la rand... ca sa intelegi si tu ca stiu ca e greu, si daca nu e Cautatoru pe aici sa va mai explice va pierdeti in amanunte...

 

DECI, ca asa se incepe orice concluzie :P 

 

1. ai zis ca sunt PLATIT, de 2-3 fraieri sa ridic in slavi 2-3 proaste. 

 

Pana aici e bine, ma bucur ca esti un baiat inteligent si ca ti-ai dat seama ca stau aici si postez ca sunt platit. Dar tot nu mi-ai spus care sunt "proastele care le ridic in slavi". Zi doua nume de escorte de pe site, sau mai multe. Zi-le pe alea pe care multi presupun ca le managerez eu :D. 

 

2.  La ultima remarca... nu am inteles ce ai vrut sa spui... "bataie stii ca AU mai luat"; adica aia care ma cautau  pe mine au luat bataie?  sau ai vrut sa spui "bataie stii ca AI mai luat" si in contextul actual presupui ca am luat eu bataie ? 

 

Fii mai clar in exprimare. 

 

Oricum nu trebuie sa iti para rau si sa te simti prost. Intr-o democratie trebuie sa existe si persoane de genul tau care sa mai amortizeze din varfurile societatii astfel incat media sa ramana constanta. 

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare