Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 3 Voturi

Alle Ella 0751531746

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
135 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#121 bluedevil

bluedevil

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 132 Postari:
  • Inscris la:
    19 januari 2019

Postat 07 oktober 2020 - 11:44

Hai sa va mai scriu și eu ceva că am fost cam leneș in ultima perioadă. Am fost și eu pe la Ella acum vreo două săptămâni. Daca a rămas cum a zis, nu o mai găsiți prin tara, era pe ducă spre nord-vestul Germaniei. Eu am avut noroc și am prins-o la primul apel, era și destul de dimineață într-adevăr. Prezentat la prima Ioșia proaspăt spălat. Nu a mai fost nevoie de împrospătare. Domnișoara, drăguță,finuta, vreau o oră, dar cu decizia finală la mijloc. Îmi cere avansul, las 150 pe masă. A zis că cere înainte că a fost gata să rămână fără odată. Mai stam la un pahar de apă, mai povestim una alta și ne trezim goi în picioare. Mângâieri, sarutari, plăcut. Piele fină frumos mirositoare, sânii atractivi, se vede că e tânără. Ajungem la orizontală și începe cu un ON plăcut, cu atenție și în jur, și continuăm cu ea deasupra. Mă excită prea tare așa că trec eu in misionar să pot controla mai bine. Se uita in ochii tai, are ochi frumoși, zâmbește reținut. Cu toate că la început nu avusesem in gând, când ești gata să termini îți trec tot felul de idei prin cap, așa că îi propun și un pic de anal. Parcă puțin reticenta, acceptă totuși. Intra ușor, din păcate nu rezit mult și termin in fundulet. Stam câteva minute la povești dar îmi dau seama ca al doilea număr nu va mai merge, așa că dau să mă retrag . Îmi mai solicita 50 pentru anal, cu toate că a durat probabil 30 de secunde. Deci cu primii cu tot dau 200 . Nu era 150 Nr cu anal inclus? Eh asta e, nu stabilisem concret de la început, my mistake. Mă îmbrac și plec, cu ideea de a o revizita când revine de pe meleaguri saxone.
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#122 >noel_dwane<

noel_dwane

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 379 Postari:
  • Inscris la:
    22 februari 2020

Postat 08 oktober 2020 - 11:47

Hai sa va mai scriu și eu ceva că am fost cam leneș in ultima perioadă. Am fost și eu pe la Ella acum vreo două săptămâni. Daca a rămas cum a zis, nu o mai găsiți prin tara, era pe ducă spre nord-vestul Germaniei. Eu am avut noroc și am prins-o la primul apel, era și destul de dimineață într-adevăr. Prezentat la prima Ioșia proaspăt spălat. Nu a mai fost nevoie de împrospătare. Domnișoara, drăguță,finuta, vreau o oră, dar cu decizia finală la mijloc. Îmi cere avansul, las 150 pe masă. A zis că cere înainte că a fost gata să rămână fără odată. Mai stam la un pahar de apă, mai povestim una alta și ne trezim goi în picioare. Mângâieri, sarutari, plăcut. Piele fină frumos mirositoare, sânii atractivi, se vede că e tânără. Ajungem la orizontală și începe cu un ON plăcut, cu atenție și în jur, și continuăm cu ea deasupra. Mă excită prea tare așa că trec eu in misionar să pot controla mai bine. Se uita in ochii tai, are ochi frumoși, zâmbește reținut. Cu toate că la început nu avusesem in gând, când ești gata să termini îți trec tot felul de idei prin cap, așa că îi propun și un pic de anal. Parcă puțin reticenta, acceptă totuși. Intra ușor, din păcate nu rezit mult și termin in fundulet. Stam câteva minute la povești dar îmi dau seama ca al doilea număr nu va mai merge, așa că dau să mă retrag . Îmi mai solicita 50 pentru anal, cu toate că a durat probabil 30 de secunde. Deci cu primii cu tot dau 200 . Nu era 150 Nr cu anal inclus? Eh asta e, nu stabilisem concret de la început, my mistake. Mă îmbrac și plec, cu ideea de a o revizita când revine de pe meleaguri saxone.

La 150 nu are analul inclus, stiu pt ca am fost de foarte multe ori si abia astept sa revina.

Bafta la fete faine.

• 1

#123 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 117 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 08 oktober 2020 - 12:10

La 150 nu are analul inclus, stiu pt ca am fost de foarte multe ori si abia astept sa revina.
Bafta la fete faine.

Nu mai revine a fugit in jermania.Acolo câștigă mai bine.Nemtalaii ofere mai mult.
  • 0

#124 >noel_dwane<

noel_dwane

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 379 Postari:
  • Inscris la:
    22 februari 2020

Postat 08 oktober 2020 - 12:39

Nu mai revine a fugit in jermania.Acolo câștigă mai bine.Nemtalaii ofere mai mult.

Mersi sanyi, astept sa raspunda Ella

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#125 alleella

alleella

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Inscris la:
    08 augustus 2020

Postat 09 oktober 2020 - 11:27

Mersi sanyi, astept sa raspunda Ella

Azi am revenit în Oradea❤️ Lăsând supozițiile la o parte, de azi sunt disponibilă pentru programări 🥰 Vă pup și aștept cu drag😘❤️
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#126 >noel_dwane<

noel_dwane

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 379 Postari:
  • Inscris la:
    22 februari 2020

Postat 09 oktober 2020 - 11:34

Azi am revenit în Oradea❤ Lăsând supozițiile la o parte, de azi sunt disponibilă pentru programări Vă pup și aștept cu drag❤

Dor mi-a fost de tine Ella, bine ai revenit 🤗😘

Aceasta postare a fost editata de noel_dwane: 09 oktober 2020 - 11:35

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#127 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 117 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 09 oktober 2020 - 11:59

Azi am revenit în Oradea❤️ Lăsând supozițiile la o parte, de azi sunt disponibilă pentru programări 🥰 Vă pup și aștept cu drag😘❤️

A fost fain in Jermania.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#128 wolf007

wolf007

VIP Member

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4483 Postari:
  • Inscris la:
    29 december 2017

Postat 09 oktober 2020 - 12:59

Bine ai revenit...... :kiss3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#129 rechinii77

rechinii77

Platinum Member

• Platinum Member
  • 9189 Postari:
  • Inscris la:
    30 november 2013

Postat 11 oktober 2020 - 10:07

46a6662e3b7f31c3cd0213a093626413.jpg65fd4352e818fae0e1bb1a071f6f3b95.jpg7cf97043a7fdff0cac47042404e5244f.jpg

• 8

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#130 >ionut4321<

ionut4321

Vip

• >Serious Contributor<
  • 727 Postari:
  • Inscris la:
    29 november 2012

Postat 12 oktober 2020 - 07:45

Imi reactivez abonamentul sa pompez iarasi fundul ala magnific .........   anal la greu ....... :sexanal  :sexanal  :sexanal  :sexanal

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#131 fustangiu4

fustangiu4

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 182 Postari:
  • Inscris la:
    17 juli 2019

Postat 12 oktober 2020 - 08:12

Fug sa vând bicicleta pruncului și merg sa fut în cur iuhuuuuu
  • 3

#132 iondelaraion

iondelaraion

flăcău futălău, fut TARE si APĂSAT

• VIP Member
  • 1232 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2011

Postat 12 oktober 2020 - 10:56

Fug sa vând bicicleta pruncului și merg sa fut în cur iuhuuuuu

Preț? :D
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#133 >venom5<

venom5

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 475 Postari:
  • Inscris la:
    04 december 2016

Postat 28 oktober 2020 - 02:10

Ieri dimineata, dsoara Ale Ella a inceput ziua cu subsemnatul Venom. Programare prin mesaje, primit la timp. Pe onestilor, în scara deja celebra.
Am parcat in timp ce ma uitam amuzat cum 2 fete se certau cu lover-boy-ii creoli in fata blocului.
Urc, după o usa, o fata de statura potrivita, înalta chiar, având în vedere ce pechineze avem prin oras. Subtirica si drăguță, cu un aer foarte teen.
Servesc chiar si o apa, nespecific mie, asa relaxat am fost la ea. Venisem pregătit financiar de o ora + anal, dar fata a fost prea buna pt păcătosul de mine.
Look-ul este de 9,50 pentru mine. Mi.au placut sanii ei, m.am simtit ca in facultate. Carnita parfumata , moale și plăcută la atingere.
Oral neprot bestial, oute linse bine si la greu, sărutări pe corp. Chiar si deep ocazional. Nota 10 cu steluta
La normal s.a urcat ea pe mine, eu pe ea si apoi chiar si mama iedului, dar înainte de anal, supapele mele au cedat.
A urmat un cim rapid, cum n.am oferit de mult. La final, mi-am zâmbit in timp ce pe la comisuri i se scurgea un pic din laptele meu cald. Nota 10, mai ales pt finish. Am terminat fara anal, dar sigur nu din vina ei, adică poate ca din vina ei, dar doar pt ca a facut ce trebuie.
Actul nu miroase a fast fuck.
Ale ella, media ta la mine a iesit 9,66, ceea ce te clasează pe locul 2 all time in clasamentul meu. :) E foarte bine, dar pentru mine famela alpha va fi kim. Probabil ca voi mai reveni sa incercam tot meniul.
Iti doresc ce le.am dorit doar la inca doua fete (kim & lora). Sănătate, fericire si sa iti ajute soarta sa iesi cat mai repede din domeniul asta pt a realiza tot ce iti doresti.
Respect

Aceasta postare a fost editata de venom5: 28 oktober 2020 - 02:11

• 7

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#134 ellaalle

ellaalle

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Inscris la:
    28 oktober 2020

Postat 28 oktober 2020 - 06:23

Ieri dimineata, dsoara Ale Ella a inceput ziua cu subsemnatul Venom. Programare prin mesaje, primit la timp. Pe onestilor, în scara deja celebra.
Am parcat in timp ce ma uitam amuzat cum 2 fete se certau cu lover-boy-ii creoli in fata blocului.
Urc, după o usa, o fata de statura potrivita, înalta chiar, având în vedere ce pechineze avem prin oras. Subtirica si drăguță, cu un aer foarte teen.
Servesc chiar si o apa, nespecific mie, asa relaxat am fost la ea. Venisem pregătit financiar de o ora + anal, dar fata a fost prea buna pt păcătosul de mine.
Look-ul este de 9,50 pentru mine. Mi.au placut sanii ei, m.am simtit ca in facultate. Carnita parfumata , moale și plăcută la atingere.
Oral neprot bestial, oute linse bine si la greu, sărutări pe corp. Chiar si deep ocazional. Nota 10 cu steluta
La normal s.a urcat ea pe mine, eu pe ea si apoi chiar si mama iedului, dar înainte de anal, supapele mele au cedat.
A urmat un cim rapid, cum n.am oferit de mult. La final, mi-am zâmbit in timp ce pe la comisuri i se scurgea un pic din laptele meu cald. Nota 10, mai ales pt finish. Am terminat fara anal, dar sigur nu din vina ei, adică poate ca din vina ei, dar doar pt ca a facut ce trebuie.
Actul nu miroase a fast fuck.
Ale ella, media ta la mine a iesit 9,66, ceea ce te clasează pe locul 2 all time in clasamentul meu. :) E foarte bine, dar pentru mine famela alpha va fi kim. Probabil ca voi mai reveni sa incercam tot meniul.
Iti doresc ce le.am dorit doar la inca doua fete (kim & lora). Sănătate, fericire si sa iti ajute soarta sa iesi cat mai repede din domeniul asta pt a realiza tot ce iti doresti.
Respect

Mulțumesc mult pentru recenzie❤️ Toate cele bune îți doresc și eu🥰

P.S Momentan nu mai sunt în Oradea, până revin vă pup și îmbrățișez cu drag❤️
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#135 x the impaler

x the impaler

VIP Member

• VIP Member
  • 1819 Postari:
  • Inscris la:
    02 september 2015

Postat 28 oktober 2020 - 10:09

Iti doresc ce le.am dorit doar la inca doua fete (kim & lora).

Felicitări pentru recenzie Venom! 😇 Îți dai seama în ce dileema morala m-ai băgat când ai enumerat-o printre mai sus pomenitele? 🙄 😄
Chiar asa muza e Analella??? 😋 Deja încep sa bănuiesc ca-i economista de profesie și încă câteva coincidente divine pe care nu le pomenesc aici... 😀🤪😂
  • 2
tpc-cr.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#136 >ionut4321<

ionut4321

Vip

• >Serious Contributor<
  • 727 Postari:
  • Inscris la:
    29 november 2012

Postat Astazi, 06:28

Si eu mi-am onorat abonamentul si saptamana trecuta m-am programt din nou o ora la Alle Ella........ Nu prea am ce sa adaug fata de recenziile mele trecute , doar ca fata este la superlativ la toate capitolele , iar la anal este regina ..... I-am dat niste pule in cur ....... uau ..... adanc , tare ..... i-am spart curul .......  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . O futi in cur ca si in pizda, asa gaura faina are  !!!!!!!! 

O intalnire f reusita , dar am o veste trista ....... fata vrea sa ne paraseasca o vreme si sa mai incercerce si in alte orase ............ Dar a promis ca va reveni ...........   

• 0

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi