Sari la conținut

❤️Stefania❤️ 0753177139


Postări Recomandate

  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Buna dragilor.. de astăzi pana pe 14 septembrie mai sunt in orașul vostru,doar pentru 4 zile după care o sa plec din Romania ... sper sa ne mai vedem pentru ca m-am simțit minunat in orașul vostru iar despre voi am numai cuvinte de laudă. Va doresc o zi frumoasa .

Pentru programari prefer whatsapp și sms sau pm! 0753177139

Program 11:00-02:00 In funcție de programari :*

post-316729-0-92935100-1599732428_thumb.jpeg

post-316729-0-25730700-1599732448_thumb.jpeg

post-316729-0-53284200-1599732461_thumb.jpeg

post-316729-0-38086400-1599732471_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Dantura te strica!

 

Confirm si eu. Sta prost la capitolul dinti. Sunt foarte negri, sau chiar cariati in partea de jos. Vad multe recenzii bune dar sunt umflate. Ea de fapt e mai plinuta, cu cur mare intradevar, pozele o avantajeaza, cand am fost la ea, mie personal mi-a lasat o impresie slabuta, dupa ce le-am pus toate cap la cap, pentru ca body-ul care il avea pe ea nu l-a dat jos, doar l-a dat intr-o parte, la pizda avea bucati de servetel uscat, si cand am terminat treaba, s-a sters cu servetele umede, si si-a tras body`u inapoi peste pizda. Adevarat, nu am simtit nici un miros suspect, dar toate gesturile astea ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Nu știu ce urmărești dar o armata de oameni contra ta ? E foarte penibila părerea ta crede-ma ! igiena e pe primul loc la mine nesimtitule ! Un search pe profilul tau la comentariile pe care le lași și văd ca te legi de toată lumea.

Stefania nu mai lua in seama parerile unora care nu stiu decat sa "polueze" acest forum

Te pup dragutza :kiss2 :hug1si neaparat treb.sa-ti fac o vizita inainte sa pleci din oras

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Confirm si eu. Sta prost la capitolul dinti. Sunt foarte negri, sau chiar cariati in partea de jos. Vad multe recenzii bune dar sunt umflate. Ea de fapt e mai plinuta, cu cur mare intradevar, pozele o avantajeaza, cand am fost la ea, mie personal mi-a lasat o impresie slabuta, dupa ce le-am pus toate cap la cap, pentru ca body-ul care il avea pe ea nu l-a dat jos, doar l-a dat intr-o parte, la pizda avea bucati de servetel uscat, si cand am terminat treaba, s-a sters cu servetele umede, si si-a tras body`u inapoi peste pizda. Adevarat, nu am simtit nici un miros suspect, dar toate gesturile astea ...

Te-a chemat sa ii iei amprenta pentru aparatu dentar? De aia n-ai putut tu s-o futi bine ca are dintii strambi...iar despre igiena nu are rost sa discutam fiindca e ireprosabila.

 

Body-ul nu l-a dat jos...da i-ai spus? Sau ai crezut ca de 200 de lei iti citeste si gandurile. Daca ziceai ba uite am rugat-o sa si-l dea jos si m-a refuzat mai ziceam.

 

Terminati ma in plm cu prostiile astea de 2 lei. Ori scrieti o recenzie ca lumea si va formulati nemultumirile care va vor fi respectate, dar nu s rieti in 2 randuri ba io am fost si avea dintii negri, nu mi s-a sculat pl. Vai de capu meu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...