Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Pai ce-ai gasit la ea, in afara de corp robust de handbalista si tate medii spre mari ? Eu am fost anul trecut si era fake, mai bine cu gluga...atitudine plm...nimic deosebit. Vezi recenzia mea !

Sunt pe tableta la munca da-mi link cu recenziau,am spus ca are alta atitudine pentru ca am vrut sa o ajut cand i se furase pozele si nu intelegea ca o ajut ,am sunat la cei care ii furasera pozele de cateva ori si am rezolvat,acum spune ca nu retine numerele decat acelor pe care ii ocoleste,dar cand mergeam la ea eu spuneam cum este si normal "alo ", iar ea raspundea cu "da liviu" te astept sau ma ocup revino in ,"n " minute

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt pe tableta la munca da-mi link cu recenziau,am spus ca are alta atitudine pentru ca am vrut sa o ajut cand i se furase pozele si nu intelegea ca o ajut ,am sunat la cei care ii furasera pozele de cateva ori si am rezolvat,acum spune ca nu retine numerele decat acelor pe care ii ocoleste,dar cand mergeam la ea eu spuneam cum este si normal "alo ", iar ea raspundea cu "da liviu" te astept sau ma ocup revino in ,"n " minute

 N-am timp, poze furate... bla...vrajeala . Ajut-o ca e fata buna de pula !  :laugh2

  • Like 9
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

DRAGA KARINA AI UN GUST FOARTE FRUMOS SA IMBRACI LENJERIE * DRES IMI PLACE LA NEBUNIE AI GUSTURI FINE ...POATE TREC  SI EU PE LA TINE ..VREAU O FANTEZIE CU TINE ..!!!!

mai ales ca stai aproape de mine ...nu promit imi place sexul total draga si sint sigur ca si ti-e nu stiu daca isi place si ANAL... nu am urmarit toate topicurile.... te poop jos la pasarica ador multtttt acolo...!!!

De ce nu incerci sa lingi si o carte de gramatica? Poate se prinde ceva ;)
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan

Buna dimineata,dragii mei! Astazi sunt la birou pana la orele 17.00...0731765247 este nr de telefon unde am putea pune lapunct detaliile.Cum am spus,locatia se afla intre Unirii si Calea Vitan,serviciile sunt sex oral si normal protejat ,iar cadoul inseamna 100 finalizarea.....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am ajuns la Karina in noua locatie...revenire, ptr ca am mai avut 3-4 intalniri cu ea. Pentru doritorii de milf este excelenta, bun simt, igiena, look sexy, servicii de calitate...la fel de buna cum o stiam.

Notez experienta cu 9, chiar stie sa trezeasca in tine instinctul patimas...😊

Repet, nu este pentru amatorii de slim sau pitzi...este o doamna si o milf veritabila!

Spor la buci sa aveti!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan

Am ajuns la Karina in noua locatie...revenire, ptr ca am mai avut 3-4 intalniri cu ea. Pentru doritorii de milf este excelenta, bun simt, igiena, look sexy, servicii de calitate...la fel de buna cum o stiam.

Notez experienta cu 9, chiar stie sa trezeasca in tine instinctul patimas...

Repet, nu este pentru amatorii de slim sau pitzi...este o doamna si o milf veritabila!

Spor la buci sa aveti!

Multumesc,Laury! O intalnire reusita.....cum nu se putea fara tine! Zi frumoasa!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan

Buna ziua! Astazi sunt la birou pana la orele 18.00 si reamintesc ca in cursul saptamanii,startul intalnirilor incepe de la orele 15.00- 21.00......in continuare o zi cu caldura! :-) :-) :-) :-) :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan

Am fost la Karina, este o doamnă minunată din toate punctele de vedere, alături de care m-am simțit excelent, nota 10

Te pup Karina

Mulțumesc

Abia aştept sa ne revedem :)

Multumesc pentru aprecieri si astept si eu cu nerabdare sa ne revedem...
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan
  • Oras:Bucuresti , Unirii-Calea Vitan

Buna ziua,dragii mei! Sunt la birou pana la orele 20.00 ,mentionez ca nu raspund sms-urilor si nu iau in seama ,,,asa ca ne putem auzi la telefon:0731765247.... Pup si zi cu soare si multe culori:-) :-) :-) :-)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...