Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

0740804573nr de tel are anunț pe publi24 am vizitato de 3 ori 1,75 înaltă 80+kg 45 ani declaratii de ea oral neprotejat bunicel cam de 7 normal protejat 7 sex între sîni se poate si finalizare orală extra 50 ron tarif 100 finalizarea cînd am vizitatori avea locația pe traian 9 .

Link spre comentariu

Colegi, mai era o doamna pe. Republicii, zona Garoafei, tot asa matura. Cu anunț în Glasul.

Făcea și anal. Matura doamna și cu tatze imense. Mergea 1 tura. Am fost odată anul trecut dar nu mai am nr de tel.

Era 100 lei numărul.

Mai știe cineva ceva?

Un nr de tel?

Link spre comentariu
La 18.08.2020 la 11:45, divinul a spus:

Colegi, mai era o doamna pe. Republicii, zona Garoafei, tot asa matura. Cu anunț în Glasul.

Făcea și anal. Matura doamna și cu tatze imense. Mergea 1 tura. Am fost odată anul trecut dar nu mai am nr de tel.

Era 100 lei numărul.

Mai știe cineva ceva?

Un nr de tel?

Încearcă la nr ăsta - (0754) 663 858

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766343457
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0766343457
  • Oras:Baia Mare
Acum 19 ore, xaerro a spus:

Încearcă la nr ăsta - (0754) 663 858

Colegi, pe D-na de pe republicii eu nu o recomand. Face oral cu dinti. Musca din trafalet. Si intreaba daca vrei neprotejat. Deci sigur face nep. Eu nu am stat decat un oral, si nici ala terminat. Am renuntat ca trebuia sa mi pun plasturi pe pula. Oral jalnic. 80 le fin. Anu trecut am fost. Nu recomand  nici gratis nu as merge

  • Like 1
Link spre comentariu
La 18.01.2021 la 16:28, sefu_lor a spus:

Dă-ne mai multe detalii despre numarul 0754663858, sa știm pe cine sunăm! 

Am fost de vreo 2 ori pe la ea. Prima data acum vreun an jumate, tariful era 50lei sex total, protejat sau neprotejat, și încă o data după vreo jumate de an, când tariful era deja 100lei.

Serviciile ei sunt varză, oral inexistent, adică greu sa ți se scoale la cum încearcă sa o rumege. La normal sta cum vrei, zero implicare. La anal la fel, sta cum o pui , dai in ea ca mutu-n tobă, bagi înapoi in pizda, termini cum vrei- COF, COB, CIM. Însă partea cu neprotejatul, cât de prost sa fii sa mergi la

una Ca asta și sa futi fără gumă pă șulău??
a doua oară când am fost eram beat, dar nu a avut pb cu asta. 
Ca aspect, acum ca ma gândesc, nu știu cum naiba m-am putut duce a doua oară, așa  beat cum am fost. Are Undeva pe la 40 de ani, sâni mari dar lăsați, cam grasă, fund mare cu bucile pe la genunchi, și având in vedere ca nu-s cel mai dotat, intrau doua pule de-ale mele in scorbura dânsei. 
Na, ce sa zic? Fără golire, sănătos nu eram, așa ca, la momentul respectiv a fost bine cum a fost.

spor in toate!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...