Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună karla am fost la tn ești nr 1 pe Ro fute bine are tot ce vrei ăn dormitor ați dă pula aia cu gust de căpșuni și te fute de te ia dracu karla NR 1 pe Ro—- la frumusețe nu mai zic și la ce cur are fraților karla este femeie nu ts cum ziceți voi sclavilor calitatea se plătește nu cantitatea zdrențelor  te iubesc karla mai vin și data vitoare are o pulă cănd o băga ăn tine simț căldura a capu puli ăn tn 😍😍😘😘😘😘😘😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, Robertocaval a spus:

Bună karla am fost la tn ești nr 1 pe Ro fute bine are tot ce vrei ăn dormitor ați dă pula aia cu gust de căpșuni și te fute de te ia dracu karla NR 1 pe Ro—- la frumusețe nu mai zic și la ce cur are fraților karla este femeie nu ts cum ziceți voi sclavilor calitatea se plătește nu cantitatea zdrențelor  te iubesc karla mai vin și data vitoare are o pulă cănd o băga ăn tine simț căldura a capu puli ăn tn 😍😍😘😘😘😘😘😘

Iti mulțumesc frumos pentru complimente dar bby nu vb urat ca nu e frumos te poop și te mai aștept cu drag 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 11 minute, ts_karla a spus:

Iti mulțumesc frumos pentru complimente dar bby nu vb urat ca nu e frumos te poop și te mai aștept cu drag 

Pei dai sloboz să i bată că nu place cum te caracterizaă vreu respect pentru tn stăpăna noastră care ne fute și ne face plăcerile cum așa vb de tn am citit comentari nu ie frumos te iubesc vița mea dulce sufletu meu aieru meu dragostea mea mncațasi pula aia plină de sperma și de frumoasa ce ești sa terminat tot la tn cănd vine cnv ie futut muit și mai multe mergeți băieți dacă aveți putere financiară că merita este NR 1 pe Ro lăsați plm ieftiniturile nu sunt bune loati ceva de calitatea ăn gură vă pup. Karla te iubesc viața mea de cnd am fost la tn am simțit că trăiesc te iubesc viața mea 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
16 hours ago, Robertocaval said:

Pei dai sloboz să i bată că nu place cum te caracterizaă vreu respect pentru tn stăpăna noastră care ne fute și ne face plăcerile cum așa vb de tn am citit comentari nu ie frumos te iubesc vița mea dulce sufletu meu aieru meu dragostea mea mncațasi pula aia plină de sperma și de frumoasa ce ești sa terminat tot la tn cănd vine cnv ie futut muit și mai multe mergeți băieți dacă aveți putere financiară că merita este NR 1 pe Ro lăsați plm ieftiniturile nu sunt bune loati ceva de calitatea ăn gură vă pup. Karla te iubesc viața mea de cnd am fost la tn am simțit că trăiesc te iubesc viața mea 

Karla, cum ai putut conversa cu asta, ca nici daca vorbesti prin semne nu cred ca te poti intelege cu el

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
36 minutes ago, Robertocaval said:

Travestiți vă simțiț  și bulangii ășta pasivi 

vă dau la muie vă fut toată rasa ăn gură care vrea vb cu mn să ămi spună mie că vb cu el bn al și fut de ăl ia dracu bulangii 

Poti sa traduci? Ma indoiesc ca intelege cineve de pe-aici ce vrei sa transmiti

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, Robertocaval a spus:

Travestiți vă simțiț  și bulangii ășta pasivi 

vă dau la muie vă fut toată rasa ăn gură care vrea vb cu mn să ămi spună mie că vb cu el bn al și fut de ăl ia dracu bulangii 

Te rog frumos  pe pagina mea sa vb puțin mai frumos...îți mulțumesc și îți doresc o zi placuta

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, ts_karla a spus:

Te rog frumos  pe pagina mea sa vb puțin mai frumos...îți mulțumesc și îți doresc o zi placuta

Pei tu nu vezi mai karla cu Travestiți asta m-am săturat de ei jur 

vreau vă zic ceva de origine sunt albanez sclavilor 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...