Jump to content

Andreea - 0723458744

Recommended Posts

• Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200904/0943/fc74476011cc207f80e241d4b29e3906.jpg   https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200904/0943/b5152713430261eeb3d4163d3

Posted Images

Am fost astazi la Andreea si vin cu o recenzie.

Zona maurer langa coresii, blocul l-am gasit putin mai greu (tipic zona coresi). Am comunicat pe whatsapp, foarte amabila, mi-a raspuns la toate detaliile.

Andreea: 10 o fata frumusica, inalta, salbuta, 20 de ani cu ochelari, parul prins si halat... M-am blocat cateva secunde cand am văzut-o, imi venea sa o iau de mana si sa fug cu ea :)). Fundul fain, sanii mici dar frumoși.

Are si o colega (Andreea doamna matura)

Am stat la o țigară, m-a servit cu suc, am povestit, nu a vrut sa imi ia banii in momentul ala, m-a suprins din toate punctele de vedere, ai ce vorbi cu ea.

M-a intrebat daca vreau sa fac dus, nu a fost cazul, facusem cu 15 minute înainte. Nu m-a grabit deloc.

ON: 8, decent, nu cel bun din lume dar nici rau, nu am simtit dinți sau ceva care sa ma deranjeze.

NP: 9, s-a simtit ok, am schimbat cateva pozitii. Nu face LOT dar nu e o problema. Se umezeste natural, geme finuț.

GFE: 9, m-am simțit ca si cum ar fi fost o prietena veche sau o iubita. Era sa plec fara platesc, la modul ala.

Igiena: 10, impecabil. Nu a facut duș in prezenta mea dar după ce am plecat s-a dus la duș. Asta înseamnă ca face fix inainte sa te duci la ea sa fie fresh si sa nu aștepți după ea.

Find la prima întâlnire si pe graba, e normal sa nu fie o întâlnire de 10 dar cu siguranță data viitoare va fi de 10.

Tarif 100/200

De recomandat: Daaa!

De revenit: DAAAAA!

• Like 1

Buna seara, am vizitat in aceasta seara domnisoara cu pricina

Locatie - 10 (usor de gasit, curat, tot ce ai nevoie pus la dispozitie)

Atitudine - 10 (vorbareata, deschisa, glumeata)

Prestatie - 9 (putin erotism, preludiu, incitare si primea 10)

Igiena - 10

Recomandare pentru Andreea : mergi putin la sala sa-ti tonifici corpul si vei ajunge de nota 10

De revenit - da

Buna seara, am vizitat in aceasta seara domnisoara cu pricina

Locatie - 10 (usor de gasit, curat, tot ce ai nevoie pus la dispozitie)

Atitudine - 10 (vorbareata, deschisa, glumeata)

Prestatie - 9 (putin erotism, preludiu, incitare si primea 10)

Igiena - 10

Recomandare pentru Andreea : mergi putin la sala sa-ti tonifici corpul si vei ajunge de nota 10

De revenit - da

.

Mulțumesc frumos te pup o sa țin cont de sfatul tău :))

• Super Premium

. Sincer, nu știu de ce apare asa nu ma pricep cu site-ul, explica-mi și mie sa știu și eu dacă știi :)))

Iti raspund eu.

Ti-au fost apreciate postarile cu puncte negative de reputație.ðŸ˜

Probabil..de către cineva care nu te apreciaza.ðŸ˜ðŸ˜

Nu ești plătită pe oră. Ești plătită pentru valoarea care o aduci orei.

Nu doar el a avut problema asta cu aceasta d-ra.

La fel am pățit și eu. Am făcut programare, am ajuns în zona, după care ma roagă sa mai aștept puțin ca "a venit proprietarul sa repare mașina de spălat".... Si am așteptat și așteptat și sunat și iar sunat.... Sa vad....mai aștept???? Dar nimic...

În fine, în "agenda" mea am trecut-o la "de evitat" și gata. ALTA :D

Nu doar el a avut problema asta cu aceasta d-ra.

La fel am pățit și eu. Am făcut programare, am ajuns în zona, după care ma roagă sa mai aștept puțin ca "a venit proprietarul sa repare mașina de spălat".... Si am așteptat și așteptat și sunat și iar sunat.... Sa vad....mai aștept???? Dar nimic...

În fine, în "agenda" mea am trecut-o la "de evitat" și gata. ALTA :D

.

Ma bucur ca m-ai trecut asa, da chiar a fost și a trebuit sa îmi amân aproape toate programările.