Sari la conținut

Bank post


culegatorul

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Stie cine de o țiganca? Aparea in jurul orei 22 la intrarea fostul BnkPost de la piciorul podului de la gradiste. Cred ca Denisa 18 ani. Avea niste sani mari si fermi. Cred ca statea la Lebada la Z-turi. Nu stiu daca nu la Z 15. Daca aveti informatii de ori ce fel apreciez, nu mai o vad de aproape un an.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Stie cine de o țiganca? Aparea in jurul orei 22 la intrarea fostul BnkPost de la piciorul podului de la gradiste. Cred ca Denisa 18 ani. Avea niste sani mari si fermi. Cred ca statea la Lebada la Z-turi. Nu stiu daca nu la Z 15. Daca aveti informatii de ori ce fel apreciez, nu mai o vad de aproape un an.

Am vazut-o si eu, parea foarte ok dar aveam ceva la bord se poate sa ma insel :laugh2

Link spre comentariu

Este una pe Calea Bodrogului ce merita încercată,e ia cam timidă nu zice multe da arată bine

Ca descriere e inalta are o strunga la dinti de sus,da nu cred cai problema asta findca meri sa te descarci,si nu sa te însori

E numa buna o data,si uite asa nu ne mai luam țeapă cu toate închipuitele de pe publi unde is numa cuiburi de ciori

Amenda 60 lei,spor la futut

Link spre comentariu

Cum vi de pe calea timisori si faci dreptaea si intri pe Bodrogului meri înainte pana vezi o alimentară,fix înainte de alimentara stau două fix unde e locul ala de refugiu, una e mai înaltă si asa mai simpatica si ai sa sesizei cai tinerica rau

Eu azi am fost cu ia,am pus-o caprita pe scaunul din dreapta si uite asa mi-am descărcat kalashnikov-ul

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Vezi că bodrogului e drumul ce merge spre aeroport,cum de pe pădurii,dinspre obor si faci dreapta spre aeroport, de mergi unde e adăpostul de câini. Confunzi drumul zădăreniului cu calea bodrogului. Tare m-am mirat să aud că avem fete in zona aia

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Eu nu o gasesc. Mai stie cineva de ea?

 

Chiar astazi am trecut pe acolo pe Ogorului, pe la 13:30 si era acolo cu inca 2 fete. Celelalte 2 nu arata deloc bine, dar ea e foarte faina. Tot in ceva pantaloni negrii o vad de vreo 3 zile, cu ceva dunga argintie pe lateral. Tot am zis ca ma opresc la ea dar e prea multa lume in timpul zilei pe acolo. Daca mergeti careva, sa ne spuneti cum e fata mai nou

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

No, eu m-am jurat ca nu mai fut in masina, da ieri trecand prin Arad spre Zadareni vad langa mag. La doi pasi de la iesirea spre Zadareni o bunaciune de numa numa. Cred ca e vorba de fata discutata sau mai mult intrebari puse pe aici. Fata ok ca si fizic, tate mari, undeva la 1,60, curata, parfum discret ieftin, dar nu deranjant. Ce sa mai lungesc, am mers spre Zadareni si dupa ceva firma Duvenbek parca am facut dreapta. O suge fata si te linge pe la oua de zici ca no vazt pula in viata iei. Platit 60 leuti cu CIM.. Asta daca mere pe camera (pt. cine nu deranjeaza ca e de etnie,rupe fasu de pe tine). Am incercat sa iau un nr. de tel. da  nu se poate. Sa futeti sanatosi.

 

PS. Am oprit doar ca citisem acest topic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...