Sari la conținut

Karina 0723486431


ayyan26

Postări Recomandate

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/revenire-garantata/63e1h95g9711795515d63729e5g7094e.html

 

Am fost astăzi la domnișoara Carina ,o fata super drăguța blonda super comunicativa pro client, locație super , a-și putea spune chiar de lux , locuri de parcare , și sa revin la Carina chiar face servici de calitate :Aspect nota 9

Oral 9

Sex normal10

Atitudine 10

Amenda este pentru o finalizare 100 lei

Pentru o ora de companie 250 lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200906/2214/1e52086fd1ec318d93ca375a28b5355b.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200906/2215/18dfc1f547bdc8f10cee86f9f3cdba8d.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200906/2214/50774360f2aeed723d7cd9f92f42d691.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200906/2214/a37a9a2ccfbb13b572629c8ad5b266d3.jpg

Pozele sunt reale?
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Salut Sanyi2020!

Din moment ce Cristina garantează pentru ea pui la îndoială veridicitatea pozelor?

Măi Sanyi, cuvântul Cristinei pentru mulți dintre noi chiar este o garanție.

Nu o cunoști?

Bossule...sa nu ma intelegi gresit...imediat intentionez sa sun si sa ma duc... dar asa ai spus o de parca garanteaza banca mondiala

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Bossule...sa nu ma intelegi gresit...imediat intentionez sa sun si sa ma duc... dar asa ai spus o de parca garanteaza banca mondiala

fa tu niste poze cu telefonul sau rechinii,sa vedem cum arată.asa zis Cristina thailandeza parca garantat vanghelie in sectorul 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Bossule...sa nu ma intelegi gresit...imediat intentionez sa sun si sa ma duc... dar asa ai spus o de parca garanteaza banca mondiala

Fiecare am avut, avem (vom avea) o anumită relație/ legătură cu domnițele de aici. Cristina față de mine a fost întotdeauna o doamnă. Între noi a existat un respect reciproc. Știu părerea generală despre ele nu este cea mai bună, însă și ele sunt la fel ca noi. Au și bune, au și rele.

Deci așa cum s-a mai întâmplat și cu altele mă bizui pe spusele ei.

În bănci nu am încredere deloc!

Cu stimă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

am fost eu la ea saptamana trecuta, posibil sa fie pozele reale, par poze mai profi, dar cam asa ceva gesesti si in spatele usii!!

 

actiunea a fost una normala, ninic iesit din comun (la 100 de lei, zic ca se merita)

 

un lucru care nu mi-a placut a fost faptul ca dupa ce am finalizat ea a mers in alta camera la tigara pana am mers eu sa ma spal si sa ma imbrac, doar cand m-am apropiat de usa a venit sa ma salute 😅😅 ... gfe aproape zero

 

merita bifata... si dupa trageti voi concluziile!

 

... bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

am fost eu la ea saptamana trecuta, posibil sa fie pozele reale, par poze mai profi, dar cam asa ceva gesesti si in spatele usii!!

 

actiunea a fost una normala, ninic iesit din comun (la 100 de lei, zic ca se merita)

 

un lucru care nu mi-a placut a fost faptul ca dupa ce am finalizat ea a mers in alta camera la tigara pana am mers eu sa ma spal si sa ma imbrac, doar cand m-am apropiat de usa a venit sa ma salute 😅😅 ... gfe aproape zero

 

merita bifata... si dupa trageti voi concluziile!

 

... bafta

Mulțumim.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Fiecare am avut, avem (vom avea) o anumită relație/ legătură cu domnițele de aici. Cristina față de mine a fost întotdeauna o doamnă. ÃŽntre noi a existat un respect reciproc. Știu părerea generală despre ele nu este cea mai bună, însă și ele sunt la fel ca noi. Au și bune, au și rele.

Deci așa cum s-a mai întâmplat și cu altele mă bizui pe spusele ei.

ÃŽn bănci nu am încredere deloc!

Cu stimă!

Panda eu pe tine te cred... Dar unde e recenzia ta dacă aveți o relație? 🙄

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Crisbbmike vad ca esti cam pretentios. Dar cei din afara care platesc mai mult pt o ora sau o finalizare nu mai sunt. Nu vrei sa iti spun si cate fire de par am in cap. Cred mai mult conteaza daca pleci satisfacut sau nu.

 

Păi dacă spui că cei din afara nu sunt pretențioși de ce nu te duci la ei.

 

Și al doilea lucru, dacă chiar ai probleme cu dantura nu prea e indicat să faci oral neprotejat...părerea mea

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat și eu săptămâna trecută domnișoara. Prima Ioșia. Prins din prima. Nu cred că e persoana din poze, dar sunt destul de apropiate. Daca rețin, are ceva tatuaj care nu se vede aici. Optez pentru un număr. Fac duș și revin in camera. Cere banii in avans, îi las pe dulăpior. Ne întindem și povestim puțin. Nu se grăbește, nu mă grăbesc. Întreabă cineva mai sus de probleme cu dantura. Are lipsa un premolar într-adevăr, dar cei din fața parcă ar fi ok. La povești aflu că a revenit de afară, că nu prea mai merge cu pandemia asta, prin Austria zicea că a lucrat daca rețin bine. Zice că e din Constanța ca și Cristina . Incepe cu un ON timp in care mă joc cu sânii mari și pe la piersicuță. Schimbam trei poziții regulamentare, pare să ii placă. Termin pe la spate, imaginea e placuta. Mai fac un dus și plec. Raport calitate preț OK la un număr. A zis că mai sta pe aici daca e mișcare mai buna, până să comenteze Cristina pe pagina ei, nu a fost foarte ocupată.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...