Sari la conținut

Antonia 0728386584


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Antonia 0728386584
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

https://imgur.com/a/u5QWabO

❤Bună băieți, am ajuns astăzi târziu și voi sta pentru o săptămână și un pic . Dat fiind ora și vremea ,nu dispun de o cartelă dar astăzi mă puteți contacta la același număr din anunț doar că pe whatsapp (prin mesaj sau apel simplu,nu răspund la apel video .) ❤ 

În seara asta mă găsiți până la ora 01:00. 

Prețurile vor fi 100 lei finalizarea/ 200 lei ora +extra 50 lei la oral neprotejat.  

Serviciile vor fi: 

🌸 Oral.

🌸 Normal în diferite poziții. 

🌸69.

🌸 Finalizare corporală (pe sâni , tălpi, fund)

🌸 Masaj de relaxare și erotic ,cu ulei.

🌸 Foot fetish. 

🌸 Alte mici fantezii în limita bunului simț. 

Nu fac deplasări, fk, cim,cof, nu accept persoane cu bile sau alte accesorii ,în stare dee ebrietate sau sub influența altor substanțe.  

Ca și zona, cu întrare de pe Circumvalatiunii.  Între Kaufland și Iulius Mall . Vă aștept! ❤❤😘 

Alte detalii fizice , 1.72cm ,65kg, 25 ani , sâni mărime medie ( cupa C) . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună dimineața 🌸

Mai am 4 zile la dispoziție sa ma bucur de vizitele voastre, azi voi fi disponibilă până la ora 23:00 și în fiecare zi de la 10 la 23. Vă pup și vă aștept! 🤍🤍🤍 

Programările se fac prin apel telefonic sau pe whatsap . 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, zoro905 a spus:

Nici o recenzie, nimic?

Am doar de anul trecut câteva, mi s au șters alte 2 pagini numai de recenzii dar de când  a fost problema aia de li s a șters recenzii multora. Acum poate nu are lumea timp 🤷🏼‍♀️  ca au fost destui, dar te aș sfătui să nu stai pe baza recenziilor 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 33 minute, cabal a spus:

Și eu as fi curios de o recenzie actuala. De ce nu și un video :)

De reținut cu videoclip ul, am văzut că se poartă acum să pui videoclip din ce faci cu, clientul , daaaar, va exista unul singur să nu dau frâu altor idei . 😆  

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 hour ago, antonia901 said:

De reținut cu videoclip ul, am văzut că se poartă acum să pui videoclip din ce faci cu, clientul , daaaar, va exista unul singur să nu dau frâu altor idei . 😆  

pai tocmai asta e ideea forumului , sa ne dea idei si sa ne inspire 😌

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fiind nou pe aici nu sunt chiar așa bun la recenzii. Am zis să încerc la domnișoara așa că am făcut o programare. Am ajuns mai devreme la locație așa că am sunat-o și am confirmat rezervarea. Am crezut că rămân cu ochii în soare atunci când am sunat cu 10 minute înainte de programare fără să răspundă, dar la ora fixată ma sunat și am urcat la domnișoara, deci și-a respectat înțelegerea. Curată, bun simț, comunicativă. Aerul condiționat nu prea face față dar este de înțeles, pe căldurile astea. Am luat o oră, dar după finalizare ma ținut de vorbă și a trecut timpul, istețimea ei, greșeala mea, dar nu îmi pare rău. 🙈

Nu m-am simțit grăbit să plec, recomand :)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...